• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen" pronađeno 2 161 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjižen, parking. Odličan troiposoban dupleks u mirnom dvorišnom okruženju – bez saobraćajne buke! Prodaje se prostran i svetao troiposoban stan, dvorišno orijentisan, bez buke sa ulice. Nalazi se na šestom spratu zgrade sa liftom i raspoređen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 188.670 €, 100,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Stan je svetao i okrenut ka mirnom dvorištu Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje kupatilo. SAMO SOBE na gornjoj etaži imaju kosine, ali su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.400 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaćeg degažmana, tri spavaće sobe, kupatila, zasebog toaleta i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjižen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaća soba, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom Na spratu se nalazi wc, i 3 sobe. Stan je opremeljen sa svom potrebnom belom tehnikom i inverter klimom u donjem delu i običnom....

 
 
 
  Stan, PRNJAVOR, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117486, 17a, pr, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuća se nalazi na Liparu,posle Šuplje Stene,blizu Prnjavora a pre Trešnje. Gradnja je 2009,završeno 2010. U prizemlju je oko 100 kvm neto,a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan površine 100 m², smešten u mirnom delu Veternika. Stan se nalazi u novoj zgradi, sa samo jednim stanom po spratu, što garantuje dodatnu privatnost i mir. Stan je odlično raspoređen i obuhvata: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, tri....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsavljamo Vam odličan porodičan stan u blizini Lipovog gaja. U pitanju je zgrada novije gradnje. Sam stan je odlčnog rasporeda i dobro je iskorišćen svaki kvadrat. U ceni stana su takodje dva parking mesta i ostava u podrumu. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan četvorosoban stan u samom centru grada, na 100 metara od pešačke zone. Stan ima lep raspored tako da je odlična investicija kako za život, tako za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 87m2, plus dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna Ponuda. Nov stan na Novoj Detelinari, savršenog rasporeda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Uknjižen 1/1 , bez ulaganja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna Ponuda. Nov stan na Novoj Detelinari, savršenog rasporeda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Uknjižen 1/1 , bez ulaganja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor, na šetalištu, u prizemlju stambene zgrade, u okruženju brojnih važnih trgovina i ustanova. Ukupnu površinu od 100 m2 korisnog unutrašnjeg prostora čini 70 m2 u prizemlju i 30 m2 na galeriji. Nalazi se na prometnoj ulici, na atraktivnom mestu, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 149.350 €, 100,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni salonski tip stana na izuzetno traženoj lokaciji. Visina plafona 3,40 m. Uknjižen. Terasa.

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Banoštora na obali Dunava. Kuća ima gradsku vodu, trofaznu struju, a pored kuće su instalacije za kanalizaciju i gas. Stanica gradskog prevoza je u blizini kuće. Kuća je zidana od čvrstog materijala, a spoljni zidovi su 50cm debljine tako da je izolacija dobra.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju kuće i sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, komforne trpezarije sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaćeg degažmana koji čine dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zvezdarska šuma-Ćalije, Radmile Savićević, 100m2 100m2, 5.0, 4/4, EG, lođa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 215.000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105609, III/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Renoviran porodican stan u centralnom delu Novog Naselja. Poseduje tri spavace sobe, prostrani dbevni boravak sa trpezarijom (koja se moze odvojiti), kuhinju, terasu sa ostavom, WC, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 92.000 €, 100,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113949, 5a, prizemna, uknjižen. Na placu se nalaze dva objekta. Kuća, koja se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, kupatila i sobe. Garaža za dva automobila. Kuća ima oko 45m2 i garaža oko 55m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks u novoj zgradi. Donji deo - veliki dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja, kupatilo i lodja. Gornja etaža - dve spavaće sobe i još jedno kupatilo. Stan se prodaje sa lepim ugradnim plakarima, komplet novom kuhinjom i aparatima. Lep i miran kraj agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 62.000 €, 100,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119960, 18a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, uknjižene površine 100m2 sa grejanjem na struju ili može biti etažno sa kotlom, zavisno od želje zakupca. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, četiri kancelarije/sobe, kuhinje i toaleta. Svaka kancelarija poseduje klima uređaj. Moguće korišćenje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje ordinacije- kancelarijskog prostora u glavnoj ulici preko puta KBC, u Kragujevcu, koja je smeštena na 1.spratu, zgrade koja je novogradnja. Površina prostora koji se izdaje je 72 m2, plus terasa 28m2, Sama spratna visina je 2,9 m. Prostor poseduje 6 mokrih čvorova, a još....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ŠABAC, Centar, 200 €, 100,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem dva lokala u centru Šapca oko 100 kv . Mogu da se spoje u jedan veći lokal. Manji oko 30 kv i veći oko 70 kv korisne površine. Lokali su uknjiženi , legalizovani na moje ime i odmah možete da počnete sa radom. Karađorđeva 56. Strogi centar grada. Manji lokal je bio frizerski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.650 €, 99,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan troiposoban dupleks stan površine 99 m² u atraktivnom delu Novog Naselja u zgradi staroj 4 godine. Stan je prostorno organizovan u dva nivoa, čineći ga idealnim za porodično stanovanje. Na donjem nivou nalazi se dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 99,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Uknjižen Šestosoban stan 99 m2(realno ima 170 m2) na vrlo Lepoj i traženoj LokacijiStan se nalazi u Novoj kvalitetnoj zgradi na Drugom spratu,svetao je i funkcionalan,dvostrane orijentacije ima pet odvojenih spavaćih soba i dve lepe Terasemože....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 99,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen troiposoban duplex na Bulevaru Evrope. Peti sprat, lift, terasa, ostava, odvojena kuhinja, dva mokra čvora, grejanje centralno na gas. Cena sa većim delom nameštaja. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita. Agencijska oznaka 1004758 ( tel. 062/102-05-50, 021/382-68-30,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 99,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu Vagres Sity. Stan je po strukturi troiposoban, uknjižene površine 99.04 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 202.910 €, 99,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dupleks na odličnoj lokaciji, na samo par minuta od centra grada. Ovaj stan je veoma prostran i poseduje na donjoj etaži dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i ostavu, a na gornjoj etaži kupatilo, ostavu, manju kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007458.Odličan četvorosoban dupleks stan kod crkve na Novom naselju. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva ulaganja. Na donjem nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa stepenicama od hrasta, prostrana kuhinja fizički odvojena, zastakljena terasa, kupatilo i ostava.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen stan od 99 m² na Novom Naselju (ulica Savina). Stan se nalazi na 4. spratu (bez lifta) i prostire se na dva nivoa, sa odličnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Odlikuje ga centralno gradsko grejanje i topla protočna voda, kao i izuzetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 150.000 €, 99,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju UKNJIZEN stan na Novom Naselju (Savina) BEZ ULAGANJA, podne površine 120m2, korisne površine 99m2. Gradila Buducnost, odlicnog rasporeda i prostora pagodan za savrseno udoban zivot u njemu. Stan je sa centralnim gradskim grejanjem i toplom protocnom vodom, izuzetno svetao....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118721, IV/, uknjižen, parking. Prodaje se prostran i svetao dvoetažni stan na odličnoj lokaciji na Novom Naselju (Savina), u zgradi koju je gradila Budućnost. Stan se nalazi na IV spratu (u planu je ugradnja lifta), ima centralno gradsko grejanje i protočnu toplu vodu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.900 €, 99,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Duvanište. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće sa zasebnim ulazom. Korisna površina stana je 64,22m2 i uknjižen je u katastru kao stan 1 od 23,73m2 i stan 2 od 40,49m2 . Jedan stan je funkciji dvosobnog stana sa izalzom na dvorište oko 15m2,....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 48.000 €, 99,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stepanovićevo, na 25km od Novog Sada prodaje se kuća sa okućnicom u mirnom delu u samoj blizini centra.Kuća je prizemna, starije gradnje, uknjiženo 99m2. Pored kuće uknjiženi prateći objekti u površini od 40m2. Dvorište je podeljeno na dva dela, deo oko kuće i posebno ekonomsko dvorište....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.200 €, 99,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, garažom, ekonomskim dvorištem, voćnjakom i pomoćnim objektima u selu Ćićina kod Aleksinca. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju oko 1.400m od reke Južne Morave, kao i više bara prepunih ribom za uživanje u sportskom ribolovu. Od Bovanskog....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.000 €, 99,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17163 Kuća 99m2 uknjižena sa pomoćnim objektima koji uknjiženi 139m2.Kuća ima prelepo i veliko dvorište koje je ogradjeno. Stolarija je drvena a ulazna vrata su aluminijumska., podovi su laminat i pločice, voda je gradska, struja je trofazna i septićka jama. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ZLatiboru, na samo 600 m od centra, prodajemo novoizgradjeni poslovni prostor, povrsine 74m2. Prodaje se sa garazom povrsine 24m2. Ukupna povrsina prostora sa garazom je 98m2. Izdata upotrebna dozvola. Lokal je uknjizen. Prostor poseduje toalet, kompletno je sredjen, izdaje se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 98,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3090260 Uknjžena kuća na odličnoj lokaciji na Telepu. Glavni stambeni objekat starije gradnje na uglu dve ulice, za kompletno renoviranje ili rušenje. Na placu se takođe nalaze uknjiženi pomoćni objekti. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 574)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>