• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen" pronađeno 2 161 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • parket
    • podrum
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 202.400 €, 92,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju četverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini Futoške pijace. Stan je odličan za život kao i za izdavanje ili kao poslovni prostor. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 180.250 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u najlepšem delu Klise, u mirnoj ulici. Kuća je prizemna, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i podrum. Nalazi se na placu površine 500m2, u dvorištu su uknjižene garaža i ostava. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 170.000 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo Skojevsko, I grupacija. Svetao, dvostrano orijentisan stan, po strukuri troiposoban duplex. Jugozapadno orijentisan. Kompletno je renoviran. Spoljna stolarija je PVC, šestokomorna i jedan krovni VELUX prozor. Kupatilo i kuhinja su renovirani. Nove vodovodne i strujne instalacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan površine 91m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebnog toaleta i terase. U....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna keramika,etažno grejanje sa kotlom na struju, ima 2 toaleta i prostor za kuhinju. Potpuno je renoviran i pogodan za kancelariju, ugostiteljski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 187.000 €, 91,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je na 6 spratu ima trostranu orjentaciju. Sastoji se od slededećih prostorija: Na samom ulazu je hodnik i prva prostorija desno je velika kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.970 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,RENOVIRAN, uknjižen 4 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 91 m². Stan je Duplex. Novija zgrada. Parking za stanare. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111413, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan dupleks od 91m2 na Novoj Detelinari. Zbog velikog prostora postoji mogućnost adaptacije u četvorosoban stan. Prodaje sa sa stvarima u ceni. Kosine ne remete funkcionalnost. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika, cena nije fiksna. Pozovite nas za više informacija. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 91.3m2 ------------------------------------------------------------------------ 91.3m2, 4.0, pr-1/3, EG/gas, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Dvoetažni stan u izvornom stanju, četvorosoban sa mogućnošću adaptacije i deobe u 2 stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 198.500 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.700 €, 91,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen cetvorosoban stan na Bulevaru Oslobodjenja. https://max-nekretnine.rs/property/511047 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 174.000 €, 90,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dupleks stan na odličnoj lokaciji u Mirijevu, u blizini škola, vrtići, pijaca, autobuske stanice, u ul. Koste Nadja. Jinprosova zgrada sa malim brojem stanova. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan ka ulici i parku punom zelenila. U donjem nivou stana:hodnik, kupatilo,2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.500 €, 90,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1089341- Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom delu krovni prozori, ostalo su redovni. Treći sprat, terasa, dva mokra čvora, mogućnost kupovine garaže. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.500 €, 90,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se,uknjižen, kvalitetan 3 soban stan u Novom Sadu, PODBARA.Dvorišna orijentacija, mogućnost otkupa garaže bez obaveze.U blizini je svih potrebnih sadržaja.Vredi pogledati Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 162.000 €, 90,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117553, V/VII, lift, terasa, uknjižen. KVALITETNA ZGRADA!Stan cca 90 m² Plus podrum 4m² Rumenački put Na prodaju komforan trosoban stan od 90m2 na Rumenačkom putu. Zgrada je kvalitetna a stan je dvostrano orijentisan. Ima veliku dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 157.590 €, 90,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stambeni objekat sa dva stana na prodaju ( nije garažni prostor i nije uknjižen kao takav ) Objekat se nalazi u dvoristu zgrade koje ne pripada zgradi. Dvoriste pripada stanu u prizemlju zgrade i stambenom objektu u dvoristu. ( stanari su se odrekli prilikom kupovine stanova,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.000 €, 90,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, svetao, 4.0 stan u najlepšem delu Mirijeva. Na odličnoj lokaciji na minut od pijace, marketa, kafića, Doma zdravlja, škole i svih ostalih sadržaja. Prostorije: prostran dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve manje sobe i jednu veću, garderober, veliko kupatilo i veliku....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 155.000 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113107, 5a, spratna, uknjižen. Prodaje se kuća, 90m2, na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici/Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se nameštena četvorosobna kuća na sprat, namenjena za stanovanje i uživanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.500 €, 90,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100836 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u Petrovaradinu u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Stan se vodi kao duplex ali se sve nalazi na jednoj etaži, sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, prostrane spavaće sobe i dve dečije sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan, 90m2 + 12m2 terase sa ostavom, parking mesto, Petrovaradin+++ Agencijska oznaka-1063988 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u Petrovaradinu u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Stan se vodi kao duplex ali se sve nalazi na jednoj etaži, sastoji se iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 90,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan od 90m2 i parking mesto na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu!Stan se prodaje kompletno opremljen i nalazi se na drugom spratu dvospratnice 5 godina stare, bez lifta.Stan se vodi kao duplex, međutim ceo stan je na jednoj etaži. Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, RALJA, 185.000 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122730, PR/PR, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvorište/bašta. Nudimo vam kuću,može za svakodnevni stanovanje ili za vikend varijantu, ,Ralja,opština Sopot,Veliko polje.Temelj su večni,od kamena. Renovirana 100% ,kriv,crepovi,fasada,PVC,struja,vodovodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Franje Štefanovića. Predstavljamo renoviran, komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, toalet i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen deo dvojne kuće na Klisi. Na prizemlju i spratu nalaze se četiri sobe, kuinja i dva kupatila. Grejanje na gas, manja terasa is pred ulaza u kuću, Iza kuće je uknjižena nusprostorija od 25m2. IDS - 3081332. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom Centru grada u neposrednoj blizini Kalce. Stan je na 6. spratu, po strukturi trosoban povrsine 90m2 sa terasom, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije sa ostavom i terasom, veliki prostrani dnevni boravak, degazman sa kupatilom i dve velike spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjizen na lepoj lokaciji Karaburme. U blizini marketa, prevoza, škole i vrtića. Stan je jako lepog rasporeda, dvoetažni. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i dve terase.Parking ispred zgrade. Posrednička naknada 2%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 128.000 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. RETKOST U PONUDI, KOMFORAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA GRAD! Stan ima 82m2 korisne, uknjižene površine. Nalazi se na drugom spratu manje trospratne zgrade bez lifta. Po stukturi je komforan dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 121.000 €, 90,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Belim Vodama, u bliyini škole, vrtića, pijace prodajemo duplex na IV spratu. I nivo: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik spavaća soba, kupatilo, terasa. II nivo: hodnik i dve spavaće sobe. Grejanje na TA i norveški radijatori. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m stvarne oko 96m2 na četvrtom poslednjem spratu bez lifta. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iako je poslednji sprat nema krovnih prozora. Sastoji se od ulaznog hodinka, iz kojeg je komunikacija sa svim prostorijama. Levo se ulazi u veliki otvoreni....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve cisto, renovirano, perfektno bez ulaganja, sve sredjeno, savrseno za odmor ili izdavanje. Na glavnoj ulici. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1017740 – Renoviran trosoban stan sa terasom, ostavom i odličnim rasporedom u jedinom soliteru u centru Vrbasa Na prodaju je izuzetno funkcionalan i svetao trosoban stan, smešten na drugom spratu jedinog solitera sa liftom u strogom centru Vrbasa. Lokacija nudi maksimalnu....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 90,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan, odličnog rasporeda u centru Temerina. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Može se kupiti i putem stambenog kredita. Naša preporuka ! Detaljnije informa .

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 90,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan, odličnog rasporeda u centru Temerina. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Može se kupiti i putem stambenog kredita. Naša preporuka ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u dva nivoa. I nivo:kuhinja, toalet, dnevna soba sa trpezarijom, izlaz na veliku terasu (15m2). II nivo: dve spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatilo. Uknjižen. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, 90m², 3.5 soban, lift, uknjižen, namešten! Na prodaju komforan četvorosoban stan (90m², uknjižen) u Rakovici, u zgradama od crvene fasadne cigle, u nadogradnji sa liftom. Lokacija: Mirna i tražena lokacija u Rakovici, odlična povezanost sa ostatkom grada, u blizini škola,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u prizemlju kuće u Sremskoj Kamenici, smešten u mirnom kraju punom zelenila. Idealan je za porodičan život ili tihu poslovnu delatnost. Stan je uknjižen na 90 m², ali u prirodi ima i više kvadrata, uz veliku terasu od 20 m² koja pruža dodatni prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 574)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>