• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen" pronađeno 2 161 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 3.sprat
    • renovirano
    • 2.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 180.400 €, 82,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 84306, I/I, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Spremni smo da Vam ponudimo apartmane u naselju pored teniskog kluba na Rudinama. Apartmani se nalaze 3,5km od centra Zlatibora u mirnom naselju koje je izgrađeno u jednom arhitektonskom stilu. Apartmani su urađeni u 2....

 
 
 
  Kuća, BOJNIK, 16.000 €, 82,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donje Konjuvce kod Bojnika.. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 55m2, spratnosti su+vpr. Nalazi se na placu ukupne površine 606m2. U suterenu se nalaze ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 154.500 €, 81,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen - niski troškovi za režije. 062/221-178 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka, pešačke zone, Riblje pijace, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

534833-Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 164.800 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks kod sajma , na četvrtom spratu.Zgrada nema lift .Stan se u donjoj etaži sastoji od dnevnog boravka , spavaće sobe , trpezarije , kuhinje , kupatila i predsoblja iz kog se ide u sve prostorije .Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe sa ostavom .Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 137.000 €, 81,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u blizini okretnice 27e. Novija gradnja, renoviran, 4. sprat bez lifta, eg, zastakljena terasa, uknjižen i useljiv po dogovoru. Prostorije; predsoblje, kuhinja sa šankom, trpezarijsko- dnevni boraval, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2%....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.000 €, 81,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na traženoj lokaciji, na osmom spratu kvalitetne zgrade, sa odličnim rasporedom i orijentacijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, kuhinje i ostave, veće lođe, toaleta, tri spavaće sobe, kupatila i manje lođe. Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 134.050 €, 81,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan 81m2 u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Magdon. Stan se nalazi na sedmom spratu, kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je tarket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 81,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 85.96m2( terasa 30.07m2), podno grejanje,lift, SUT/IV, interfon. Uknjižen. Novogradnja, uknjižen, moguć povrat PDV-a! Prodaje se svetao i funkcionalan stan u novom stambenom objektu, sa odličnom lokacijom i odličnom povezanošću sa gradom. Stan se nalazi u suterenu, ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 81,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten, trosoban stan na Adicama, 81m2+++ Agencijska oznaka-1062777 Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj blizini Telepa i O.Š. "Jožef Atila". Stan se nalazi u potkrovlju manje zgrade, svi redovni prozori. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dupleks uknjiženog stana na savršenoj lokaciji u blizini novog obdaništa,autobuske stanice,apoteke,prodavnice. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom,dečiju sobu,wc,hodnik,trpezariju. U gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe sa plakarima celom dužinom zida.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100850 - Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje dnevne sobe sa kuhinjom, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Gornji deo se sastoji od dve veće sobe sa uspravnim prozorima, nije uknjižen. Grejanje je etažno na gas. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.500 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( uknjižen na 43 m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban, moderno uređen stan na visokom prizemlju nove kvalitetne zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe iz koje se izlazi u dvorište, trpezarije sa kuhinjom, komforne spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno uređen, ne zahteva nikakvo ulaganje, prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 172.000 €, 81,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan trosoban stan na Petlovom brdu, uknjižen na 78m2, mereno 81m2 Zgrada sa parkovskim okruženjem, ispred zgrade autobusko stajalište. Dvostrano je orjentisan, sunčan, funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je u odličnom stanju dobro održavan, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan lepe strukture, dvoiposoban, površine 81m2, na idealnom prvom spratu, uredne i održavane zgrade, u ulici Crkvena. Veoma je svetao, dvostrano orjentisan, ušuškan i vrlo očuvan. Grejanje je na etažno na GAS, te su zimi režijski troškovi oko 100e, a leti dosta manje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 81,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Salajci u blizini tržnog centra BIG Uknjižen Troiposoban stan 81 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu ima odvojene tri spavaće sobegrejanje je centralno na gaszgrada nema liftPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra BIG i Gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.090 €, 80,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u novogradnji na Mišeluku. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Dvostrano je orijentisan, izuzetno osvetljen sa otvorenim pogledom na grad. Oko zgrade ima obezbedjena parking mesta. Iznad stana ima pripadajuća terasa oko 70m2.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se nalazi u samom centru grada, pored Saborne crkve, par minuta hoda do pešačke zone, osnovne škole, pijace, fakulteta Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2 (uknjižene 74 m2). Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122810, I/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Nudimo vam stan u Kumodražu,blizu Farmaceutskog fakulteta i Torlak. Sagrađeno je kao kuća sa tri stana,sva tri zaseban ulaz,svaki stan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 144.200 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući koji se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini suda. Stan je po strukturi trosoban, površine 80m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, kupatila, jedne spavaće sobe, jedne sobe koja je prepravljena u kancelariju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-574 (od ukupno 574)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>