• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen" pronađeno 2 161 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • lođa
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, duplex, u neposrednoj blizini kliničkog centra i medicinskog fakulteta. Zbog lokacije odlična je investicija kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje na petom spratu, površine 95m2. Prva etaža se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 94,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća na Panteleju, u blizini crkve Sv.Pantelejmon, uknjižene površine od 94 m2. Nalazi se na ravnom placu od 405 m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve velike spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 94,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

529426 Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.600 €, 94,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, kompletno renoviran. Zgrada sa veoma lepim dvorištem. Idealan za višečlanu porodicu. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan triplex u mirnoim delu Novog Sada, uknjižen, bez većih ulaganja. Nova zgrada sa lepim dvorištem. Za više informacija, pozovite! Kontaktirajte nas: 064/803-33-23 021/230-00-31 art.nsgroup@gmail.com www.art-nekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 192.000 €, 94,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4.0, 94m2(terasa 8m2), CG, lift, V/V, telefon, interfon. Uknjiženo 86m2. 🏡 NA PRODAJU – Renoviran, uknjižen 4.0 duplex stan na Miljakovcu – kompletno namešten! 📍 Mirna lokacija – Miljakovac 📐 Površina: 86m² + 8m² terasa 📝 Uknjižen | 🛋 Prodaje se kompletno namešten U ponudi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran dupleks stan od 94 m2, idealno lociran preko puta farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen, s tim da je trenutno uknjižen samo donji deo od 69 m2. Nalazi se na 4. spratu izuzetno kvalitetno građene zgrade od crvene fasadne cigle. Od prostorija na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 94,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN 1/1 Odličan duplex na petom spratu u zgradi sa liftom, koja je izgrađena 2012. godine, Telep. Zgrada se nalazi odmah preko puta nove Hitne pomoći. Stan je odlično održavan i odmah useljiv. Na donjoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, toalet i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 94,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI ID: 529426 .

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠNJICA, 136.300 €, 94,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude lokal povrsine 94m2 na odlicnoj lokaciji u Višnjickoj Banji u ulici Mirka Milojkovića Lokal je veoma osvetljen i pristupacan, moze se prilagoditi shodno nameni poslovanja, idealna prilika kao investicija Moze biti namenjen za obavljanje vise....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119031, V/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 94,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007167.Prodaje se petosoban, porodičan stan podne površine 126 m2 a uknjižene 94 m2 na 3. spratu nove zgrade na Klisi. Stan se sastoji od dnevnog boravka šankom spojenim sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, zatvorene terase i kupatila. Prodaje se sa nameštejem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007462.Prodaje se komforan, svetao četvorosoban stan (94m2) koji se nalazi na Grbavici u blizini Bulevara. Dvostrano je orijentisan i nalazi na 5. spratu a lift ide do 4. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Grbavici, na 5. spratu kvalitetne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je na jednom nivou i ima funkcionalan raspored – prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila, dve terase, ostavu i pripadajući podrum. Smešten je....

 
 
 
  Stan, PIROMAN, 55.000 €, 94,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116390, 14a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u Novom Sadu, KLISA, površine 93 m².Stan je useljiv,uknjizen,nov.U blizini je svih sadržaja za porodiučni život, a autobuskom linijomi dobro povezan sa gradom.Vredi pozvati pogledati stan. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 158.100 €, 93,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Četvorosoban stan-Nova Detelinara*** U ponudi prelep stan iz dva nivoa na odličnoj lokaciji i više nego povoljnoj ceni. Sastoji se od hodnika,kuhinje,trpezarije,tri spavaće sobe,dnevna soba,toalet,kupatilo,terasa na jednom i drugom nivou stana. Prodaje se namešten sa svim ugradnim....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.000 €, 93,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 77m² (izmereno 93m²) na prvom spratu četvorospratnice izgrađene 2000. godine. Stan je uknjižen. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, toaleta, kupatila i terase. Trostrano je orijentisan i potpuno sređen. Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 86.000 €, 93,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1017701 Na prodaju odličan trosoban stan u Kucuri, orijentisan ka ulici/zapadu, sa prelepim pogledom na sam centar mesta. Stan je kompletno renoviran uz korišćenje materijala visokog kvaliteta. Zamenjene su sve električne i vodovodne instalacije, postavljena je....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 61.200 €, 93,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118623, 16a, spratna, struja, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, vikendica. Odlična, komforna vikend kuća na Fr.gori u kojoj možete boraviti tokom cele godine. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi četvorosoban, uknjižen na 92m2 i nalazi se na 3. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i wca. Jedna od spavaćih soba ima izlaz na terasu. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na urbanoj lokaciji. Bez ulaganja, cena s nameštajem. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 158.000 €, 92,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo konforan, trosoban stan P=92m2 na prvom spratu u zgradi sa lifto. Stan se sastoji od:dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 spavaće sobe (lakom pregradom mgu da se dobiju 3 spavaće sobe) hodnik, kupatilo, toalet, 2 terase. Stan je uknjižen i moguća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 92,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109309, XI/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp. HITNA PRODAJA!!!Troiposiban transformabilan stan površine 92 m², na XI spratu, u blizini gradskog Sup-a, pogodan za stanovanje i za poslovni prostor, sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, četvorosoban, 92m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1064126, Bulevar Patrijarha Pavla, četvorosoban, 92m2, treći sprat. Četvorosoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, dvostrano orijentisan, veoma svetao. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa „Novi Niš“ , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 72m2, na posledjem spratu zgrade. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, kupatila. Iz centralnog hodnika ulazi se u degažman gde se nalaze dve spavaće sobe i jos jedno kupatilo. Iz dnevnog....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen kuca na odlicnoj lokaciji u naselju Meljak opstina Barajevo u Gradu Beogradu na 5,45 ari placa. Sastoji se od dve stambene jedinice sa izlaskom na tavan, garaze, parkinga i dvorista. U prizemlju je potpuno renoviran stan od 55m2 sa natkrivenom verandom od 12m2 Na spratu stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRNJAČA, 115.000 €, 92,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo duplex lokal građen po najvišim standardima gradnje kao i visoke energetske efikasnosti. NalazI se u najtraženijem i najlepšem delu naselja Krnjača na svega par kilometara od Trga Republike. Lokal ukupne kvadrature 92m2 od kojih je donji nivo (46,m2)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 92,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007006Odličan, komforan četvorosoban stan površine 92m2, koji se nalazi na 1. spratu novije stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kuhinje, ostave, kupatila, toaleta i terase. Mogućnost kupovine garaže u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 574)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>