• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen" pronađeno 2 161 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra i obale reke Tise, nalazi se stan koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične kuće, ovaj trosoban stan pruža osećaj privatnosti i mira, dok....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 52.000 €, 111,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 111m2 sa pomoćnim objektima 78m2 na parceli 12 ari i 46m2 pravilnog pravougaonog oblika (20m frontalo prema ulici), gradsko građevinsko zemljište u centralnom delu uređenog naselja udaljeno oko 35 km od Beograda. Naselje Banatsko Novo Selo smešteno je u južnobanatskoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa pogledom na BW za kompletno renoviranje, uknjižen je na 107m2 mereno ima 110m2, 3m2 je lodja nije uknižena koja je zastakljena.Stan se nalazi na poslednjem spratu odlicno odrzavane zgrade sa liftom. Obezbeđen parking prostor pod rampom za stanare zgrade. U stanu postoji pet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.000 €, 110,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedinstveni stan s mnogo potencijala, na odličnoj lokaciji! Stan je dvostrano orijentisan, manja terasa gleda ka ulici, a velika terasa izlazi na zadnju stranu zgrade, sto je praktično čini dvorištem. Uknjižen je na 66m2 (mereno 79m2), manja terasa ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo uknjižen, 5.0 stan sa fantastičnim panoramskim pogledom! Nalazi se u ulici Bulevar Vojvode Mišića, sa pogledom na Beograd na vodi-gde se gradi stambeni blok sa muzejom, pijacom, školom, vrtićem.. sav sadržaj potreban za obezbeđen život. Stan je uknjižen, nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 13700, PK/VIII, klima, lift, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji, suncan, svetao, blizu sajma, sa prelepim pogledom na Beograd na vodi, pogodan i za udoban zivot viseclane porodice i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 110,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Četvorosoban stan, Grbavica, 110 m² Lokacija: Grbavica, Novi Sad Površina: 110 m² Broj soba: 4 Kupatila: 2 Opis nekretnine: Prodaje se prostran, funkcionalan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi u mirnoj ulici, idealnoj za porodičan život,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 198.000 €, 110,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odlicnoj lokaciji.Stara kvalitetna gradnja.Uknjizen na 110m2.Dnevna soba,4 spavace sobe,kuhinja,terasa o dva kupatila.Veliki broj autobusa sa svih krajeva Beograda.Stan koji ima potencijala na dobroj lokaciji koja ce biti jos bolja. Veliki Parking sa rampom samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77146, V/V, dupleks, lift, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum. Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji . Zgrada ima najviši standard gradnje i izolacije - Zeleni Eko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 110,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Upisan je na 80 m2, mada u prirodi ima 110 m2. U ceni ostaje kupatilski nameštaj. Šesti sprat, lift, terasa dva mokra čvora, IDS 88909. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(dva stana uz doplatu), mogućnost proširenja, deljiv, horizontala. Parcela na kojoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, dve spavaće sobe, još jedne manje kuhinje i ostave. U dvorištu je garaža površine 28m2 a pripadajući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.300 €, 109,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~Nov, neuseljivan~ Uknjižen, komforan, 2 terase, 2 kupatila i ostava. Idealno za firme, ali i za život. Cena je sa pdv-om. Sve informacije možete dobiti na broj agencijska šifra 1000508 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 109,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaja troiposobnog dupleksa – Sajam, 140m² korisne površine 🏡 Na odličnoj lokaciji u naselju Sajam , u ponudi je prostran troiposoban dupleks , idealan za porodičan život, sa upisanom površinom od 109m² , dok ukupna korisna površina iznosi čak 140m² . Ova nekretnina nudi komfor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika! Na raspolaganju je retko dostupan stan na vrhunskoj lokaciji, posebno privlačan jer pruža mogućnost formiranja dve odvojene stambene jedinice. Ovaj prostrani stan obuhvata 4 spavaće sobe i 3 moderno opremljena kupatila, dok su 3 visokokvalitetne klime već ugrađene....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 17.000 €, 109,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stara prizemna kuća u Nadalju od 109 m^2 i uknjiženog pomoćnog objekta od oko 40m^2. Pozicionirana je u veoma mirnoj ulici blizu centra Nadalja, a na 40 minuta vožnje do NS-a, 20 minuta do Bečeja, ili Srbobrana. Nalazi se na prostranom placu od 7.6 ari, na blagom uzvišenju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u Centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Odličan i za poslovni prostor. Vredi videti. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti.. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti. Kontakt: 021/654-65-00 ID: 415985 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 208.020 €, 108,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizen petosoban stan u centru u poesackoj zoni, sastoji se od dve etase, dole: dva kupatila, kuhinja, dve ostave, tri sobe, dva odvojena ulaza, gore: tri sobe, kupatilo, terasa, ISD 72798. Terasa.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 108,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje kao i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije i sl.). Stan je po strukturi troiposoban, uknjizene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 108,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjižen, novogradnja. Stan adaptiran od garažnih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja, kupatila sa kadom, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe. Uknjiženo na 53m, grejna površina 72m. U blizini vrtića,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 235.870 €, 108,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007128.Troiposoban dupleks stan koji se nalazi na 4.spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u centru Novog Sada. Stan je odlične strukture i renoviran je, tako da ne zahteva dodatna ulaganja. UKNJIŽEN, BEZ TERETA I ZABELEŽBI. Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 91.800 €, 108,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju montažna kuća na 4 ara placa. Kuća je novije gradnje sa garažom. Sređena, ima struju, vodu, asfalt, protivpožarni sistem. Od prostorija ima veliku dnevnu i dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostava.. Plac uknjižen, kuća na ozakonjenju. Samo za keš kupce.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 107,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na prostranu terasu, manje sobe i kupatila. U dnevnom boravku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 195.000 €, 107,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119946, 4.5a, prizemna, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 160.000 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u najmirnijem delu Ceraka, jednoj od najboljih lokacija za porodični život! Stan se prostire na dva nivoa i nudi savršen balans komfora i funkcionalnosti. Donji nivo: - Prostran hodnik koji vodi ka svim prostorijama - Mokri čor - Prostrana dnevna soba s puno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109151, VII/VII, lift, terasa(2), uknjižen, podrum, tavan, ostava. Na prodaju: Petosoban stan sa trostranom orijentacijom Stan je trostrano orijentisan, pružajući prirodni izvor svetlosti tokom čitavog dana. Detalji stana Lokacija: Širi centar grada, odlična lokacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks na ukupnu kvadraturu od 105kvm, koji funkcioniše potpuno odvojeno kao dve zasebne stambene jedinice i to u prvom nivou stan od 60kvm, a gornji nivo 45kvm sa redukovanom kvadraturom zbog kosina. U stanu je zamenjena stolarija. Gornji stan je novije gradnje tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 105,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Internet, Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 574)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>