• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 do 2000 eura/m2 što veći uknjižen" pronađeno 2 161 nekretnina - prosečna cena 1.678 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan na tri etaže, na mirnoj lokaciji na početku Grbavice, a u neposrednoj blizini Futoške pijace.Stan na prvoj etaži poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostavu,kupatilo sa tuš kabinom, hodnik i lepu terasu. Druga etaža su dve spavaće sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran petosoban stan u srcu Grbavice, nadomak Futoške pijace i Bulevara oslobođenja. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom ali odlično povezanom delu Grbavice, predstavljamo vam izuzetno komforan petosoban stan idealan kako za porodičan život, tako i za kancelarijski....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Trg Komenskog. Uknjižen, veoma komforan četvoroiposoban tripleks stan (na tri nivoa) na tihoj, a atraktivnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine tri etaže. Prvu etažu čine....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Trg Komenskog. Odličan, uknjižen četvoroiposoban tripleks stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenda Ovaj stambeni prostor čine tri etaže.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 165.000 €, 124,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dva ulaza i tri vlasnika. U mirnom delu starog Ceraka iznad restorana Pink, u blizini Vladimira Dujića, nalazi se deo Sandžačke ulice, gde se prodaje komforan dvosoban stan na prvom spratu i dvosoban stan u potkrovlju, koncipirano kao četvorosoban duplex.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.000 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen,prelep 4 stan NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 124 m2. Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi hodnik sa ugrađenim plakarom/ostavom, prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom sa staklenim portalima, velika spavaca soba sa terasom i kupatilo sa tus kabinom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 268.200 €, 124,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka- 1095828. MOGUCNOST ZAMENE ZA DVA MANJA STANA UZ DOPLATU Na prodaju UKNJIŽEN petosoban duplex Kvalitetna zgrada sa liftom Stan se prodaje sa luksuznim nameštajem koji je u ceni i svom tehnikom u stanu. Stan ima mogućnost povoljnog zakupljivanja parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks na odličnoj lokaciji Banovog Brda. Funkcioniše kao dve stambene jedinice, po strukturi trosobnih stanova. Prvi nivo čine: predsoblje, dva mokra čvora, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe i terasa. Drugi nivo čine: Predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 122,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u Kaću, koja se prostire na 120m2 u osnovi i isto toliko na spratu, a poseduje i tavan u sivoj fazi koji ima prozore sa obe strane etaže. Podrum se proteže celom etažom kuće, a u sklopu podruma je garaža koja ima dvoje vrata i ulaz je sa....

 
 
 
  Stan, SOPOT, 136.000 €, 122,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 81837, 10a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Prelepa kuca,na odlicnoj lokaciji,u zavrsnoj fazi gradnje,zidana na gradjevinsku dozvolu,uknjizba se....

 
 
 
  Stan, KREMNA, 99.000 €, 122,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjižen, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, horizontala. Kuća ima izlaz na glavnu saobraćajnicu iz sopstvenog dvorišta. Nalazise na samo 6 km od Tare i isto toliko od Mokre Gore, 15km od Zlatibora . Na idealnoj nadmorskoj....

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 90.000 €, 122,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112806, 8a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Kuca kao ekonomski objekat sa gradjevinskom dozvolom kao i svim prikljucima. Plac je 8a dok postoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 60.000 €, 122,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće 122 m2 na Paliluli, ispod oficirskih vila. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatila. Uz prizemlje ide i pripadajući deo dvorišta. Potrebna je adaptacija, kako spolja, tako i unutra. Uknjižen, mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, odličan trosoban salonski stan u centru grada. Izuzetno svetao. Renoviran, ali sa sačuvanim autentičnim vratima, prozorima, kao i gipsanim detaljima na plafonima. Zbog lokacije i koncepcije stana, interesantan i za poslovni prostor! Prizemlje, ostava, IDS 81219. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 247.200 €, 121,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan, izuzetno visokih plafona sa originalnom stolarijom i ornamentima na plafonima. Stan za ulaganje, sa velikim potencijalom.+++Agencijska oznaka stana 1055839, Novi Sad, Centar, 121 m2, trosoban, prizemlje. Stan uvučen od ulice, u neverovatnom miru, visoki plafoni, ukrasi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 254.900 €, 121,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zasovoljstvom prezentuje stan na fenomenalnoj gradskoj lokaciji-Savamaloj! Neverovatna gradska mikrolokacija obogacena BW kao novijim dodatkom! Sam stan je u izvornom stanju sto omogucava adaptaciju po afinitetu. Sastoji se iz velikog open space koncepta dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan zapadne osunčane orjentacije. Krov izolovan kamenom vunom od 30cm, 40cm debeli zidovi, ispod poda betonska ploča od 60cm. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a škola na 350m. Samo 150m od reke i 700m od Trga republike. Kao vlasnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 121,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se deo kuće(3/5) u jednoj od paralelnih ulica iz Patrijarha Pavla. Kuća je dvojna i može se kupiti drugi deo nje. Front dela kuće je nepunih 9 metara. Postoji kolski prilaz . Kuća iziskuje ulaganja. U dvorištu placa se nalaze brojne nusprostorije koje nisu uknjižene, ali se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 121,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 145.000 €, 121,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dupleks sa dva komforna kupatila i dva garderobera, u besprekornom stanju. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi, dvostran istok sever. Kompletna infrastruktura, lak izlaz na Zrenjaninski put. Zastakljena terasa 17m2. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 121,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jagodin mali, na Panteleju, uknjižene površine 121m2 sa pomoćnim objektom 25m2 i garažom 17m2, na placu površine 384m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji, pogodna je kako za život tako i za izdavanje, zbog blizine tehničkih fakulteta, OŠ Stefan Nemanja, OŠ Njegoš, Nitex,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 92.700 €, 121,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća od 121m2 na placu od 400m2 u mirnom delu Rakovca. Kuća je trenutno u sivoj fazi izgradnje, pod krovom, nedovršena. Na placu su struja, voda, gas i iskopana septička jama. Front placa je 26m, a dubina 15,70m. Prilaz je asfaltni i veoma je lepo i mirno okruženje,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78048, V/, lift, terasa, uknjižen, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex, uknjižen kao idealni deo kuće. Stan se nalazi na lokaciji Stari Cerak. U izvornom stanju. Odmah useljiv. Mogućnost grejanja na gas, struju ili čvrsto gorivo. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 154.500 €, 120,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća na Čardaku , tri etaže.+++Agencijska oznaka je 3044830. Sremska Kamenica, Čardak, oglašavamo prodaju vikend kuće bruto površine 120m2 , uknjižene u osnovi 56 m2 na placu površine 580 m2, kuća PR i Pk . U prizemnom delu dnevni boravak, kuhinja , na spratu dve sobe i u potkrovlju....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 130.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44730, II/II, klima, telefon, terasa, uknjižen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u samom centru Pančeva. Dvosoban, renoviran i uređen sa velikom pažnjom na sve detalje. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Stanovo, blizina Green Hilla, površine 120 m2, na placu površine 565 m2. Plac je ograđen, kuća novije gradnje. Izgrađena je kao dva istovetna dela, od kojih svaki za sebe ima zaseban ulaz, garažu i tri nivoa. Na prvom nivou u oba dela nalazi se garsonjera,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 105.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja - FOR SALE Beograd, Resnik Prodaje se stan ukupne površine 120m2 (uknjiženo kao stan na 81m2) Nalazi se u sklopu tržnog centra Avala grad Prostor se može iskoristiti i kao poslovni prostor Visoko kvalitetan i višenamenski prostor! Grejanje: Struja Nalazi se na 1. spratu, bez....

 
 
 
  Stan, RALJA, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92941, 28a, spratna, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 99.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89118, 14a, struja, uknjižen, dvorište/bašta, cela. ZONA TURISTIČKO SPORTSKO-REKREATIVNOG KARAKTERA Gradsko građevinsko zemljište površine 1380m2 i to: Zemljište pod zgradom i drugim objektom površine 77m2 uknjiženih sa porodičnom stambenom zgradom, zemljište pod zgradom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220.600 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan sa tri spavaće sobe površine 119m2 na Novoj Detelinari. Odlična lokacija. U stanu je rađeno sve po meri. Dva mokra čvora. Uknjižen je 1/1 na vlasnika, bez terata i zabeležbi. Moguća kupovina preko stambenog kredita. Agencijska provizija od 3% uključena u cenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 214.200 €, 119,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 119m2, ČETVOTOSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, četvorosoban dupleks sa lepim pogledom na ceo Novi Sad. Odličnog je strukturnog rasporeda, od prostorija poseduje: ulazni hodnik, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, ostavu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 209.000 €, 119,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 39261, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 119m2, u centru. Uknjizen, bez tereta i hipoteke. Cetvorosoban. 2 terase i 2 kupatila. Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa trpezarijom, spavaca soba, kuhinja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 200.000 €, 119,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće (62 m2 + 57 m2) u dvorištu sa placem ukupne površine 7,61 ar i 4 pomoćna objekta (garaža i šupe) u Aranđelovcu u naselju Kolonija sa izlazom na dve ulice - Nikole Pašića i Kosovska, na samo 150 m od luksuznog naselja Bekatown. - Prva (veća) kuća poseduje dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 175.000 €, 119,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu kuću u jednom od najlepših delova Divčibara! Kuća koja omogućava da uživate u jednom od najlepših prirodnih krajolika koja Srbija može da ponudi! Kuća je dvojna, a ovaj njen deo uknjižen na 61m2, a u prirodi ima 119m2, kao i predivnu terasu od skoro 25m2,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 160.000 €, 119,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Raskošan stan na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici, nekoliko stotina metara od semafora kod Poljoprivredne škole. U zgradi iz 2000 te, upravo završena legalizacija (pravosnažna) i etažiranje. Stan je uknjižen 1/1 podoban za kupovinu preko kredita. Na zadnjem, drugom nivou, nalazi se....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 143.220 €, 119,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 86.000 €, 119,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući, Duvanište. U blizini osnovne škole Ćele Kula, obdaništa, trošarinske pijace. Bruto površine 119m2. Stan se nalazi na 2. spratu kuće i sastoji od ulaznog hodnika, predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.500 €, 118,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela centra naselja, 118m2 korisne površine. Stan je odmah useljiv. Okružen zelenilom, svetao, dvostruko orijentisan. Stan poseduje veliki dnevni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 574)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>