• GoHome Professional
www.eminentnekretnine.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.eminentnekretnine.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.eminentnekretnine.rs

  • Za upit "www.eminentnekretnine.rs" pronađeno 398 nekretnina - prosečna cena 836 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, luksuzno sređen stan u novoj zgradi završenoj 2024. godine. Stan je vrlo kvalitetno i lux opremljen, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, grejanje je po utrošku, garažno mesto je uračunato u cenu. Struktura 3.0 Kvadratura 90m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan, kompletno namešten stan u novijoj zgradi, odvojena mala spavaća soba, odličan. Struktura 1.5 Kvadratura 38m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 32, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Struktura 2.0 Kvadratura 63m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 4 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost Prizemlje Grejanje Gas Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasu. Poseduje pripadajuci podrum od oko 6m2. Iza zgrade je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 350.000 €, 219,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Zemun, Altina, u bizini Maxi marketa prilici smo da Vam ponudimo za kupovinu dva porodična stambena objekta, izgrađena na placu 5 ari. Jedan objekat je porodična kuća, prizemlje neto površine 97m2, bruto 115m2, trosoban stan koji čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u potpuno novoj zgradi, lepo uređen, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 42m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 4 Grejanje Podno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan, ka istoku. Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 5 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lux stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, orijentisan ka ulici (deo ulice bez jasnog prevoza), cg po utrošku, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Struktura 2.5 Kvadratura 56m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 4 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 47m2 Nameštenost Namešten Spratnost 6 / 10 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 250.000 €, 12400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske šume. Zemljište ima veliki potencijal kada je gradnja u pitanju. U blizini parcele nalaze se priključci za struju, vodu i gas. Po planu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 540.500 €, 94,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu (Kneza Miloša Residence, SkyLine i drugi), Landmark Residence je veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni objekat koji pruža život po najvišim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Struktura 4.0 Kvadratura 140m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 1 Grejanje Gas Stanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Potpuno renoviran stan, opremljen kuhinjskim elementima, odvojena spavaća soba, grejanje pojmoću invertera, pogodan i za poslovni prostor, odlična lokacija. Struktura 2.0 Kvadratura 46m2 Nameštenost Prazan Spratnost 6 / 7 Grejanje Klima Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novijoj gradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, u bilzini Ade Ciganlije. Struktura 3.0 Kvadratura 68m2 Nameštenost Namešten Spratnost 5 / 7 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 600 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

INFOSTAN: 8.700 RSD USELJIV OD: 1. Jul 2026 . Kompletno renoviran, lepo sređen stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, slobodan pakring, odlična lokacija. Struktura 2.0 Kvadratura 49m2 Nameštenost Namešten Spratnost 5 / 9 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 420.000 €, 190,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Odličan lokal u novogradnji, kvalitetan, dva ulaza, pdregrađen na dva dela - 140m2 + 50m2, keramičke podne ploče, klima, trostrasno orijentisan, električni kotao 12kV, obavezan depozit + računi, pogodan za različine delatnosti, izuzetan. Struktura Lokal Kvadratura 190m2 Nameštenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 713.400 €, 123,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom ka svim delovima grada. U zgradu je omogućen ulazak pomoću kartice, a u okviru zgrade stanarima je dostupan za korišćenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je cg, po utrošku. Stan ima i obezbeđeno parking mesto, uračunato u cenu. Struktura 3.0 Kvadratura 73m2 Nameštenost Namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, kompletno namešten, dve odvojene spavaće sobe Struktura 3.0 Kvadratura 75m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 6 Grejanje Etažno Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Struktura 3.0 Kvadratura 85m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 Grejanje CG....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 205.000 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Uknjižen. Struktura Lokal Kvadratura 69m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje Renovirano / Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 195.000 €, 255,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne površine 211m2 i pomoćni objekat: garaža - radionica površine 45m2, sve izgrađeno na placu 500m2. Na I spratu se nalaze: dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.800 €, 190,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan i vrlo funkcionalan dupleks u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, opremljen svim potrebnim nameštajem i tehnikom. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom ukupne površine 45m2, kuhinja, šest spavaćih soba, tri kupatila, polukružna zastakljena terasa površine 8m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 5.000 €, 600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi se na 6a placa. Sastoji se od četiri dnevne sobe, četiri kuhinje, sedam spavaćih soba, pet kupatila, dve terase, dva balkona. Ima dva ulaza,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u Kuli Wellporta, odličnog rasporeda prostorija, čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilom, dodatno kupatilo, toalet i prostrana terasa. Stan je kompletno opremljen, južno orijentisan. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 61, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan i komforan, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, dve lođe, centralno grejanje po utrošku, slobodan parking oko zgrade. Struktura 2.5 Kvadratura 64m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

INFOSTAN: 11.500 RSD Kompletno renoviran stan, lepo sređen, potpuno opremljen, veoma funkcionalan, tri spavaće sobe, video nadzor, topla voda. Struktura 4.0 Kvadratura 76m2 Nameštenost Namešten Spratnost 5 / 11 Grejanje CG Stanje Lux.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, odličan. Struktura 1.5 Kvadratura 48m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 6 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan, kompletno renoviran i namešten stan, odvojena spavaća soba, video nadzor, odličan. Struktura 2.0 Kvadratura 54m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 6 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, lepo sređen stan u kvalitetnoj novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Struktura 1.5 Kvadratura 42m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 5 Grejanje Toplotna pumpa Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 300.000 €, 6145,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Avala, KO Ripanj, prodajemo zemljište u građevinskom području: stambeno poslovna zona. Zemljište se prostire na dve katastarske parcele: 5804 m2 i 341 m2, ukupne površine 6145 m2, su međusobno povezane i uknjižene na ime prodavca, kao vlasništvo 1/1. Zemljište se nalazi uz javni asfaltirani....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 4.900 €, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepa, veoma komforna kuća na najlepšoj lokaciji lokaciji, preko puta Zvezdinog stadiona. Kuća je spratna, izuzetno funkcionalna, te je pogodna i kao poslovni i kao stambeni prostor. Bruto površina kuće je 550m2, dok je neto površina 360m2. Prostire se na tri sprata, a svaki sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 229.970 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala, po visokim standardima građevinarstva i useljiva je odmah. Tehnički prijem je u toku. Grejanje je omogućeno pomoću norveških radijatora. Ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Potpuno renoviran, lepo sređen stan, kompletno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, u ceni je uračunato i pripadajuće natkriveno parking mesto u krugu zgrade. Struktura 2.0 Kvadratura 42m2 Nameštenost Namešten Spratnost 6 / 6 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetno renoviran, potpuno opremljen stan, veoma komforan, odvojena spavaća soba, odličan. Struktura 2.0 Kvadratura 67m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 6 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jun 2026 . Komforan, uredan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Struktura 2.0 Kvadratura 55m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 3 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 670.000 €, 472,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Kuća se nalazi u Starim Banovcima, udaljena je 2 minuta od uključenja na autoput E75, do Novog Beograda se stiže za oko 20-25 minuta. Struktura Kuća Kvadratura 472m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje / 1 Grejanje Gas Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 398)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>