• GoHome Professional
www.eminentnekretnine.rs porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.eminentnekretnine.rs porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.eminentnekretnine.rs porasla cena

  • Za upit "www.eminentnekretnine.rs porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 125.000 € na 134.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 134.500 €, 58,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 127.500 €
30.01.2026 - 119.700 €
01.02.2026 - 120.900 €
06.02.2026 - 125.000 €
27.03.2026 - 134.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan troiposoban stan, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Raspored u stanu je odličan i dobro uklopljen, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 164.800 € na 206.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, 206.000 €, 2009,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2023 - 164.800 €
15.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica,Čardak. Predstavljamo poljoprivredno zemljište ( njiva 5 klase ) koju čine dve spojene parcele ukupne površine 20.09 ari. Nalazi se u građevinskom području. Blizina gavnog puta. Prilaz tucanik. Pod blagim nagibom. Struja, voda, gas i kanalizacija u blizini placa.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 247.200 € na 288.100 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 288.100 €, 438,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 247.200 €
22.04.2026 - 288.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Klasična, građevinski odlično izgrađena porodična kuća sa dve potpuno odvojene trosobne stambene jedinice, sa posebnim strujnim brojilima. Mogućnost komfornog stanovanja za dve porodce. Kuća je u osnovi 120 m2, uknjižena po etažama (polusuteren 89m2, prizemlje 115m2, sprat 112m2),....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 148.000 €
20.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 159.650 € na 175.100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 64,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
23.07.2025 - 149.350 €
15.10.2025 - 159.650 €
17.04.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju odličnog dvoiposobnog stana na Avijaciji. Stan je renoviran, sastoji se iz dve spavaće sobe, jedne veće i jedne manje, dnevnog boravka sa izlazom na terasu i kuhinje sa trpezarijom. Agencijska oznaka 1006928 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 112.000 € na 137.700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RUMA, 137.700 €, 93,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 112.000 €
06.05.2026 - 137.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi nova, prizemna kuća, sagrađena 2016. godine. Ima 93m2 i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i uvučenom kuhinjom, tri spavaće sobe i kupatila. Ne zahteva ulaganja, svuda pvc stolarija, na podovima laminat i keramika, kvalitetno građena kuća, iznad ploča tako....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 249.500 € na 275.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 275.500 €, 95,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 236.000 €
12.08.2025 - 240.000 €
15.01.2026 - 249.500 €
10.03.2026 - 275.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ EKSKLUZIVNA PONUDA - VRHUNSKA TOP LOKACIJA - NAJEKSKLUZIVNIJA U GRADU - STROGI CENTAR HOTELA NEW CITY I POBEDINE, IDEALAN ZA IZDAVANJE, STANOVANJE, NOV PRELEP KOMPLETNO PRVOKLASNO OPREMLJEN LUX TROSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA U SVAKOM POGLEDU, NAMEŠTAJ NOV,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI MILANOVAC, 115.000 €, 250,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.07.2024 - 115.000 €
08.11.2024 - 110.000 €
05.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.advantagebg.net

Agencija ADVANTAGE obezbeđuje Vam ZNAČAJNE POPUSTE za uređenje i opremanje Vaše nekretnine - u prodajnim objektima TEHNOMANIJE ( www.tehnomanija.rs ) i PINOLESA ( www.pinoles.com ) Jakova Obrenoivića.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena (3451)
  • www.eminentnekretnine.rs (399)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>