• GoHome Professional
www.eminentnekretnine.rs - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.eminentnekretnine.rs - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.eminentnekretnine.rs

  • Za upit "www.eminentnekretnine.rs" pronađeno 400 nekretnina - prosečna cena 856 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan, funkcionalan stan u stambeno-poslovnom objektu Savada 3, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto je uračunato u cenu. Struktura 1.5 Kvadratura 44m2 Nameštenost Namešten Spratnost 8 / 10 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.900 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u novoj zgradi kvalitetne gradnje, kvalitetno opremljen, čine ga open space - dnevni boravak i trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, walk in garderober, dodatno kupatilo, toalet i terasa, cg po utrošku,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jul 2026 . Jako lepo i moderno sređen stan u Wellportu, kvalitetno opremljen, funkcionalan. Grejanje je centralno, po utrošku. Zgrada poseduje visok nivo obezbeđenja i predstavlja zatvoren tip naselja, obezbeđeno kapijom. Struktura 1.0 Kvadratura 35m2 Nameštenost Namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Plac, DIVČIBARE, 390.000 €, 22000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Valjevo, Divčibare, Ljuti Krš, prodajemo zemljište površine 2,2 ha. Struktura Zemljište Kvadratura 22000m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Bez grejanja Stanje Standard.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno opremljen stan u objektu Stepina Magnolija, lepo sređen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, odličan. Struktura 1.5 Kvadratura 45m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje / 3 Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 580 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Izdaje se prazan stan u novom komleksu Airport Garden, mogućnost opremanja kuhinje. Pogodan i kao poslovni prostor. Struktura 1.0 Kvadratura 33m2 Nameštenost Prazan Spratnost 7 / 10 Grejanje Podno Stanje Standard.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 680 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, renoviran stan u centru grada, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvostrano orijentisan, slobodan parking. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 6 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Struktura 3.0 Kvadratura 85m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 Grejanje CG....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforno garažno mesto u trećoj fazi A bloka, odmah pored ulaza, u cenu nisu uračunati mesečni troškovi. Ag. prov 50 + PDV Struktura Garaža Kvadratura 12m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.600 €, 144,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lokal se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, a čine ga velika prostorija, koja vrlo adaptilna u više prostorija i jedan toalet sa umivaonikom sa mogućnošću proširenja na još jedan mokri čvor. Dužnom celog lokala, oko 20m, nalazi se izlog koji se naslanja na veliku terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen stan, potpuno opremljen, funckionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, sam centar grada. Struktura 2.0 Kvadratura 45m2 Nameštenost Namešten Spratnost 6 / 8 Grejanje Norveški radijatori Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 750 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu. Stan je potpuno prazan, ali postoji mogućnost dodatnog opremanja bez korekcije cene. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu. Pogodan je kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

INFOSTAN: 2.000 RSD Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje na struju. Struktura 2.0 Kvadratura 61m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 Grejanje Etažno Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 50 eur. Struktura 1.5 Kvadratura 36m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 4 Grejanje Podno Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Struktura Zemljište Kvadratura 12800m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, poseduje dva pripadajuća parking mesta koja su uračunata u cenu. Struktura 1.5 Kvadratura 40m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 3 Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, cg po utrošku, video nadzor. Struktura 2.5 Kvadratura 77m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 6 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u veoma kvalitetnom stambeno-poslovnom objektu Wellport, u potpunosti opremljen, komforan, odvojena spavaća soba, svetao, jugo-zapadno orijentisan, cg po utrošku, zgrada sa video nadzorom i obezbeđenjem 24/7, zatvorenog tipa - ulazak je na karticu, ima uređeno dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jun 2026 . Lepo sređen stan u kvalitetnoj novogradnji, projekat Live in Dorćol, kompletno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa obezbeđenjem i video nadzorom. Struktura 2.0 Kvadratura 40m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 5 Grejanje....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 320.000 €, 315,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Odlično imanje na 14a placa, u sklopu kog se nalazi jedna veća kuća ukupne površine 210m2, u tri nivoa - prizemlje, sprat i potkrovlje. Pored navedene, na placu se nalazi još jedna kuća površine 75m2, letnja kuhinja površine 30m2, kao i garaža površine 100m2, koja nije uračunata u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 229.970 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala, po visokim standardima građevinarstva i useljiva je odmah. Tehnički prijem je u toku. Grejanje je omogućeno pomoću norveških radijatora. Ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, miran kraj. Struktura 3.0 Kvadratura 70m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje / 3 Grejanje Etažno Stanje Renovirano.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.200.000 €, 260,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetna, komforna, kvalitetna kuća u mirnom delu Banovog brda, kompletno renovirana spolja i iznutra 2022. godine. Veoma pogodna kao poslovni prostor. Ima tri nivoa i dobro osvetljena. U prizemlju se nalaze dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dok se na spratovima nalazi pet soba,....

 
 
 
  Izdavanje, Plac, BEOGRAD, Zemun, 3.500 €, 2000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište u Zemun polju, ograđen plac - industrijska kapija Legi sistem, na placu ima vode i struje, postavljeno je osvetljenje, popločan je behaton pločama i pripremljen za teška industrijska vozila, pokriven video nadzorom i alarmnim sistemom. Pogodan je za različite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Struktura 2.0 Kvadratura 51m2 Nameštenost Namešten Spratnost 5 / 6 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan, moderan, kompletno renoviran stan, opremljen potpuno novim nameštajem i uređajima, dvostrano orijentisan, sa dve terase, na odličnoj lokaciji. Struktura 1.5 Kvadratura 40m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 7 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u novoj zgradi, u potpunosti opremljen, poseduje dve spavaće sobe, cg po utrošku, garažno mesto je uračunato u cenu. Struktura 3.0 Kvadratura 54m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 5 Grejanje CG Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, lepo sređen stan u kvalitetnoj novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Struktura 1.5 Kvadratura 42m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 5 Grejanje Toplotna pumpa Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje dve spavaće sobe, garderober, dva kupatila, cg po utrošku. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 130 eur + PDV. Vlasnik nekretnine je pravno lice, a pdv je uračunat u cenu. Struktura 3.0....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi se na 6a placa. Sastoji se od četiri dnevne sobe, četiri kuhinje, sedam spavaćih soba, pet kupatila, dve terase, dva balkona. Ima dva ulaza,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 900 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, zastakljena lođa, dvostrano orijentisan. Struktura 2.0 Kvadratura 64m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 4 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 900 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, potpuno revnoviran stan, pogodan kako kao stambeni, tako i kapo poslovni prostor. Čine ga dnevni boravak iz kog se ulazi u jednu prostranu spavaću sobu. Hodnikom, u kome se nalaze plakari i kupatilo, dolazi se do ostave, druge spavaće sobe koja ima izlaz na terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 335.000 €, 134,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Nova stambeno-poslovna zgrada Zemona Nova, projekat visokokvalitetne gradnje Neimara V. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnih materijala, kako u osnovnoj gradnji, tako i pri završnom uređenju. Grejanje je obezbeđeno preko gradske toplane, uz mogućnost kontrole utroška energije pomoću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 880 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sređen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, odlična lokacija. Struktura 3.0 Kvadratura 70m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 6 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, lepo sređen stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto, uz doplatu. Struktura 3.0 Kvadratura 81m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Potpuno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa je površine 32m2 sa otvorenim pogledom, cg je po utrošku. Zgrada poseduje video nadzor. Struktura 2.0 Kvadratura 52m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 5 Grejanje CG Stanje Standard....