• GoHome Professional
www.eminentnekretnine.rs - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.eminentnekretnine.rs - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.eminentnekretnine.rs

  • Za upit "www.eminentnekretnine.rs" pronađeno 397 nekretnina - prosečna cena 856 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Kalemegdan, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.eminentnekretnine.rs

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Struktura Kuća Kvadratura 221m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje / 2 Grejanje Etažno Stanje Standard.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan stan, polunamešten, u luksuznoj zgradi, dve spavaće sobe, garažno mesto uz doplatu od 150e, odličan. Struktura 3.0 Kvadratura 88m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost 1 / 3 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440.000 €, 86,00 m2 cca 5120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.eminentnekretnine.rs'
85.000 €
132.210 €
60.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 465.000 €, 172,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 72, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jun 2026 . Funkcionalan stan u novijoj gradnje, lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, zgrada pod video nadzorom, slobodan parking u okolini. Struktura 2.0 Kvadratura 45m2 Nameštenost Namešten Spratnost 6 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 21, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

INFOSTAN: 10.000 RSD Lepo sređen stan, kompletno renoviran, potpuno namešten, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, dvostrano orijentisan (pogled na Ušće i park), novi liftovi u održavanoj zgradi, podrum, video nadzor, odličan. Struktura 3.0 Kvadratura 68m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan u održavanoj zgradi, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno orijentisan, lepa lokacija. Struktura 2.0 Kvadratura 41m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje / 4 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sređen, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 40m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 5 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000.000 €, 153,00 m2 cca 6540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija, u vrlo luksuznom komšiluku - zgrade Perla, Residence, Terraces. Upravo ova zgrada ispunjavaće sve kriterijume estetskog i praktičnog ugođaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno renoviran, komforan stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, odlična lokacija. Struktura 2.0 Kvadratura 65m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 595.000 €, 119,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. Struktura 4.0 Kvadratura 119m2 Nameštenost Prazan Spratnost 6 / 6 Grejanje Toplotna pumpa Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lux, kompletno opremljen stan, dupleks, penthouse, komforan, potpuno renoviran, na prvom nivou je komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinja odvojena kliznim vratima, jedna spavaća soba, kupatilo sa hidromasažnom kadom, velika zastakljena lođa od 30m2 sa podnim grejanjem, na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u novoj zgradi iz 2026. godine, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, podno grejanje po utrošku, zgrada pokrivena video nadzorom. Struktura 2.0 Kvadratura 48m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 5 Grejanje Podno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Struktura 1.5 Kvadratura 45m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 4 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u potpuno novoj zgradi, lepo uređen, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 42m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 4 Grejanje Podno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan, veoma lepo i luksuzno sređen i opremljen penthouse u novoj lux zgradi sa visokim stepenom obezbeđenja i čuvarom 24h/7. Modernog enterijera, izuzetno komforan, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kaminom, dve spavaće sobe, dva kupatila od kojih je u jednom đakuzi, sauna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 3. Apr 2026 . Lepo sređen stan u novogradnji, u mirnom delu, potpuno opremljen, kvalitetan, funkcionalan, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću toplotnih pumpi, odličan. Struktura 1.5 Kvadratura 35m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 3 Grejanje Toplotna pumpa Stanje....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u I fazi Savade, daljinsko otvaranje, video nadzor, cena sa uračunatim troškovima. Ag. prov 50% + PDV Struktura Garaža Kvadratura 16m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jun 2026 . U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, klimatizacija je obezbeđena pomoću multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potrošnje. Garažno mesto uključeno u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 58m2 Nameštenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasu. Poseduje pripadajuci podrum od oko 6m2. Iza zgrade je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

INFOSTAN: 7.000 RSD Potpuno opremljen i namešten stan, renoviran, dnevna soba, dve spavaće sobe, funkcionalna terasa od 10m2, odličan. Struktura 2.5 Kvadratura 63m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 4 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen, u zgradi novije gradnje. Stan je pogodan i kao poslovni prostor. Struktura 0.5 Kvadratura 37m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 7 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 378.000 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Struktura 3.0 Kvadratura 96m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi su stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu zgrada, površine po 50m2. Stan je pozicionirani na trećem od šest spratova, svetao i sa otvorenim pogledom. Izdaje se u viđenom stanju, sa ugradnom i kompletno opremljenom kuhinjom, ugrađenim plakarima i opremljenim kupatilom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 47m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 Grejanje CG....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, veoma funkcionalan, odvojen spavaći deo, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija. Struktura 1.0 Kvadratura 32m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 6 Grejanje CG Stanje Renovirano.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 2.000 €, 93,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jun 2026 . Odličan lokal sa velikim staklenim površinama u prizemlju, sa velikim prostorom ispred za letnju baštu, svetao, dva odvojena mokra čvora i kuhinja. Pogodan za razne delatnosti. Struktura Lokal Kvadratura 93m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom na park i u blizini rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Poseduje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 247.000 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, održavan stan, vrlo lako adaptibilan u strukturu 2.5 čime bi se dobila dodatna soba, u izvornom stanju poseduje jednu spavaću sobu. Prodaje se polunamešten, uz mogućnost dogovora oko ostalog nameštaja. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 26.000 EUR. Uknjižen. Bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan, veoma luksuzno sređen stan u jako kvalitetnoj novogradnji, moderan enterijer stana i zgrade, visok kvalitet ugradnih materijala, vrlo kvalitetno opremljena kuhinja, tri master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilima, garažno mesto uračunato u cenu, visok nivo obezbeđenja zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.600 €, 170,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan lokal u novoizgrađenoj zgradi, poseduje dva mokra čvora, veliki izlog, cg je po utrošku, postoji mogućnost zakupa više parking mesta uz doplatu 100 eur po mestu. Struktura Lokal Kvadratura 170m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 680.000 €, 650,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen kompleks apartmanskog tipa na mirnoj, lepoj lokaciji nadomak Kosmaja. Kompleks se prostire na 36a uređenog, ograđenog placa, a čine ga glavna kuća, šest apartmana, bazen, letnjikovac, roštilj, kafić, igralište za decu, kao i parking za više vozila. Celo imanje nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan, funkcionalan, potpuno opremljen, cg po utrošku, niski mesečni troškovi, odličan. Struktura 0.5 Kvadratura 25m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno opremljen stan u lux naselju Merin Hill, poseduje odvojenu spavaću sobu, kompleks ima kontrolisani pristup - zgrada poseduje visok stepen obezbeđenja, kao i jako lepo sređeno unutrašnje dvorište, odvojena spavaća soba, terasa, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 200,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Struktura Kuća Kvadratura 200m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Uredan stan u luksuznom naselju Savada 3, potpuno opremljena kuhinja, adaptibilan u 1.5, poseduje veliku terasu, svetao, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Postoji mogućnost dogovora oko dodatnog opremanja, uz korekciju cene. Struktura 1.0 Kvadratura 42m2 Nameštenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Struktura 2.0 Kvadratura 63m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 4 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Struktura 2.0 Kvadratura 55m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 7 Grejanje CG Stanje....