• GoHome Professional
www.eminentnekretnine.rs novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.eminentnekretnine.rs novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.eminentnekretnine.rs novogradnja

  • Za upit "www.eminentnekretnine.rs novogradnja" pronađeno 275 nekretnina - prosečna cena 941 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • dvorište
    • duplex
    • parking
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kvalitetan stan, polunamešten, u luksuznoj zgradi, dve spavaće sobe, garažno mesto uz doplatu od 150e, odličan. Struktura 3.0 Kvadratura 88m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost 1 / 3 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 440.000 €, 86,00 m2 cca 5120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 465.000 €, 172,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.eminentnekretnine.rs novogradnja'
132.210 €
700 €
700 €
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000.000 €, 153,00 m2 cca 6540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija, u vrlo luksuznom komšiluku - zgrade Perla, Residence, Terraces. Upravo ova zgrada ispunjavaće sve kriterijume estetskog i praktičnog ugođaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 595.000 €, 119,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. Struktura 4.0 Kvadratura 119m2 Nameštenost Prazan Spratnost 6 / 6 Grejanje Toplotna pumpa Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lux, kompletno opremljen stan, dupleks, penthouse, komforan, potpuno renoviran, na prvom nivou je komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinja odvojena kliznim vratima, jedna spavaća soba, kupatilo sa hidromasažnom kadom, velika zastakljena lođa od 30m2 sa podnim grejanjem, na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u novoj zgradi iz 2026. godine, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, podno grejanje po utrošku, zgrada pokrivena video nadzorom. Struktura 2.0 Kvadratura 48m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 5 Grejanje Podno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Struktura 1.5 Kvadratura 45m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 / 4 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan stan u potpuno novoj zgradi, lepo uređen, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 42m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 4 Grejanje Podno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan, veoma lepo i luksuzno sređen i opremljen penthouse u novoj lux zgradi sa visokim stepenom obezbeđenja i čuvarom 24h/7. Modernog enterijera, izuzetno komforan, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kaminom, dve spavaće sobe, dva kupatila od kojih je u jednom đakuzi, sauna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 3. Apr 2026 . Lepo sređen stan u novogradnji, u mirnom delu, potpuno opremljen, kvalitetan, funkcionalan, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću toplotnih pumpi, odličan. Struktura 1.5 Kvadratura 35m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 3 Grejanje Toplotna pumpa Stanje....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u I fazi Savade, daljinsko otvaranje, video nadzor, cena sa uračunatim troškovima. Ag. prov 50% + PDV Struktura Garaža Kvadratura 16m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Jun 2026 . U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, klimatizacija je obezbeđena pomoću multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potrošnje. Garažno mesto uključeno u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 58m2 Nameštenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen, u zgradi novije gradnje. Stan je pogodan i kao poslovni prostor. Struktura 0.5 Kvadratura 37m2 Nameštenost Namešten Spratnost 4 / 7 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 378.000 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Struktura 3.0 Kvadratura 96m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi su stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu zgrada, površine po 50m2. Stan je pozicionirani na trećem od šest spratova, svetao i sa otvorenim pogledom. Izdaje se u viđenom stanju, sa ugradnom i kompletno opremljenom kuhinjom, ugrađenim plakarima i opremljenim kupatilom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Struktura 2.0 Kvadratura 47m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 Grejanje CG....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 247.000 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, održavan stan, vrlo lako adaptibilan u strukturu 2.5 čime bi se dobila dodatna soba, u izvornom stanju poseduje jednu spavaću sobu. Prodaje se polunamešten, uz mogućnost dogovora oko ostalog nameštaja. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 26.000 EUR. Uknjižen. Bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetan, veoma luksuzno sređen stan u jako kvalitetnoj novogradnji, moderan enterijer stana i zgrade, visok kvalitet ugradnih materijala, vrlo kvalitetno opremljena kuhinja, tri master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilima, garažno mesto uračunato u cenu, visok nivo obezbeđenja zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 1.600 €, 170,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan lokal u novoizgrađenoj zgradi, poseduje dva mokra čvora, veliki izlog, cg je po utrošku, postoji mogućnost zakupa više parking mesta uz doplatu 100 eur po mestu. Struktura Lokal Kvadratura 170m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 680.000 €, 650,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen kompleks apartmanskog tipa na mirnoj, lepoj lokaciji nadomak Kosmaja. Kompleks se prostire na 36a uređenog, ograđenog placa, a čine ga glavna kuća, šest apartmana, bazen, letnjikovac, roštilj, kafić, igralište za decu, kao i parking za više vozila. Celo imanje nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan, funkcionalan, potpuno opremljen, cg po utrošku, niski mesečni troškovi, odličan. Struktura 0.5 Kvadratura 25m2 Nameštenost Namešten Spratnost 1 Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno opremljen stan u lux naselju Merin Hill, poseduje odvojenu spavaću sobu, kompleks ima kontrolisani pristup - zgrada poseduje visok stepen obezbeđenja, kao i jako lepo sređeno unutrašnje dvorište, odvojena spavaća soba, terasa, garažno mesto uračunato u cenu. Struktura 2.0....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 340.000 €, 200,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Struktura Kuća Kvadratura 200m2 Nameštenost Polunamešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Uredan stan u luksuznom naselju Savada 3, potpuno opremljena kuhinja, adaptibilan u 1.5, poseduje veliku terasu, svetao, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Postoji mogućnost dogovora oko dodatnog opremanja, uz korekciju cene. Struktura 1.0 Kvadratura 42m2 Nameštenost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Struktura 2.0 Kvadratura 63m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 4 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Lepo sređen stan u lux naselju A blok, kompletno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno je orijentisan, cg po utrošku, video nadzor, uređeno naselje, slobodan parking. Struktura 2.0 Kvadratura 55m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Nov, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje na struju, parking mesto uračunato u cenu. Struktura 1.5 Kvadratura 47m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 Grejanje Etažno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, vrlo prijatan stan u luksuznom, modernom kompleksu Savada, potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem, poseduje odvojenu sobu, cg po utrošku, održavano naselje pod video nadzorom. Struktura 2.0 Kvadratura 55m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 7 Grejanje CG Stanje Lux / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Odličan, komforan stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, video nadzor. U cenu stana su uracunati svi troskovi. Struktura 2.0 Kvadratura 60m2 Nameštenost Namešten Spratnost 3 / 3 Grejanje Etažno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 2.500 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe stan u luksuznom kompleksu, opremljen vrlo kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Veoma prostran, svetao, komforan, sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenog spavaćeg bloka sa tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 800 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Struktura 6.0 Kvadratura 126m2 Nameštenost Polunamešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 166.000 €, 30,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 1. Aug 2026 . Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64 - II faza, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe, funkcionalan. Struktura 3.0 Kvadratura 68m2 Nameštenost Namešten Spratnost 2 / 4 Grejanje Etažno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, VRBICA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i mir. Wellport je kondominijum zatvorenog tipa, sa visokim stepenom obezbeđenja, ulazak u kompleks omogućen je uz karticu kojom se otvara kapija,....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Savski Venac, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u BW Quartet I, ulaz B. Ag. prov 50% + PDV Struktura Garaža Kvadratura 12m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan stan u objektu novije gradnje, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je na gas ili pomoću invertera. U cenu je uračunata garaža, kao i parking mesto ispred. Struktura 4.0 Kvadratura 140m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 1 Grejanje Gas Stanje....