• GoHome Professional
cityexpert - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • cityexpert - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - cityexpert

  • Za upit "cityexpert" pronađeno 2 903 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 799.745 €, 146,00 m2 cca 5480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Miće Orlovića, Savski venac, 799745€, 146m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Miće Orlovića, Savski venac Miće Orlovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 337.600 €, 101,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Radoja Domanovića, Novi Sad, 337600€, 101m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Radoja Domanovića, Novi Sad Radoja Domanovića.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 100,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Aleksandra Nenadovića, Medijana, 500€, 100m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 91,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dragačevska, Voždovac, 310000€, 91m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dragačevska, Voždovac Dragačevska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 60,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Maksima Gorkog, Vračar, 310000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Maksima Gorkog, Vračar Maksima Gorkog.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 226.650 €, 76,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Varovnička, Zvezdara, 226650€, 76m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Varovnička, Zvezdara Varovnička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kisačka, Novi Sad, 192000€, 48m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kisačka, Novi Sad Kisačka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 338.000 €, 130,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dr Jovana Raškovića, Novi Sad, 338000€, 130m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Dr Jovana Raškovića, Novi Sad Dr Jovana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Ratnih vojnih invalida, Palilula, 500€, 51m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ratnih vojnih invalida,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 350 €, 20,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Sarajevska, Savski venac, 350€, 20m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Sarajevska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 427.272 €, 206,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mišeluk, Petrovaradin, 427272€, 206m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Mišeluk, Petrovaradin Mišeluk.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 800 €, 420,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Branislava Stankovića, Palilula, 800€, 420m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Branislava....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 722.000 €, 338,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Ladislava Demšara, Sremska Kamenica, 722000€, 338m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Ladislava Demšara, Sremska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 250.000 €, 279,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Somborska rampa, Novi Sad, 250000€, 279m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Somborska rampa, Novi Sad Somborska rampa.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 3.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Koste Racina, Savski venac, 3000€, 150m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Koste Racina, Savski venac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 98,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Koste Vojinovića, Savski venac, 350000€, 98m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Koste Vojinovića, Savski venac Koste Vojinovića.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.350 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Senjačka, Savski venac, 1350€, 135m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Senjačka, Savski venac Senjačka.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 355.000 €, 71,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nikolaja Hartviga, Vračar, 355000€, 71m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Nikolaja Hartviga, Vračar Nikolaja Hartviga.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Topličina, Medijana, 450€, 86m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Topličina, Medijana Topličina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 270000€, 108m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Sitnička, Savski venac, 500€, 75m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Sitnička, Savski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.200 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kornelija Stankovića, Vračar, 1200€, 136m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kornelija Stankovića, Vračar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar kneza Aleksandra Karađorđevića, Savski venac, 1250€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bulevar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 119.000 €, 40,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Hilandarska, Novi Sad, 119000€, 40m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Hilandarska, Novi Sad Hilandarska.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 1.200 €, 130,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Obilićev venac, Stari grad, 1200€, 130m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.400 €, 207,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Požarevačka, Vračar, 2400€, 207m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Požarevačka, Vračar Požarevačka.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Ustanička, Voždovac, 600€, 43m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ustanička, Voždovac Ustanička.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarica, 900 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Lješka, Čukarica, 900€, 106m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Lješka, Čukarica Lješka.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.900.000 €, 471,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Milovana Marinkovića, Voždovac, 1900000€, 471m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Milovana Marinkovića, Voždovac Milovana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 779.030 €, 171,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Prvomajska, Zemun, 779030€, 171m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Prvomajska, Zemun Prvomajska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Cara Lazara, Novi Sad, 150000€, 600m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Cara Lazara, Novi Sad Cara Lazara.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 32,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jug Bogdana, Novi Sad, 93000€, 32m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Jug Bogdana, Novi Sad Jug Bogdana.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.500 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kotorska, Novi Sad, 197500€, 79m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kotorska, Novi Sad Kotorska.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 540 €, 50,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Dečanska, Stari grad, 540€, 50m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Dečanska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 189.000 €, 83,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stevana Opačića, Rakovica, 189000€, 83m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Stevana Opačića, Rakovica Stevana Opačića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Čmelika, Novi Sad, 143000€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Janka Čmelika, Novi Sad Janka Čmelika.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Zmaj Jovina, Novi Sad, 185000€, 48m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Zmaj Jovina, Novi Sad Zmaj Jovina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 265.350 €, 87,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Novi Sad, 265350€, 87m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Cara Dušana, Novi Sad Cara Dušana.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 120 €, 13,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Vojvode Vuka, Medijana, 120€, 13m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Lokal, Vojvode Vuka, Medijana Vojvode Vuka.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.500 €, 301,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Šarplaninska, Medijana, 1500€, 301m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Šarplaninska,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.800 €, 140,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Resavska, Vračar, 1800€, 140m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Resavska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 205.000 €, 120,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branka Radičevića, Novi Sad, 205000€, 120m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Branka Radičevića, Novi Sad Branka Radičevića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-798 (od ukupno 823)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>