- cityexpert

  • Za upit "cityexpert" pronađeno 2 903 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 10.143 €, 644,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Makenzijeva, Vračar, 10143€, 644m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Makenzijeva,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.500 €, 250,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Požarevačka, Crveni krst, 1500€, 250m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Požarevačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 320.000 €, 112,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vase Stajića, Novi Sad, 320000€, 112m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vase Stajića, Novi Sad Vase Stajića.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 165.000 €, 274,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vladimira Vukadinovića, Palilula, 165000€, 274m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Vladimira Vukadinovića, Palilula Vladimira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.000 €, 50,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Veselina Masleše, Novi Sad, 131000€, 50m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Veselina Masleše, Novi Sad Veselina Masleše.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 307,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Stojana Ljubića, Voždovac, 270000€, 307m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Stojana Ljubića, Voždovac Stojana Ljubića.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Rudi Čajaveca, Zvezdara, 350€, 26m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Rudi Čajaveca, Zvezdara Rudi Čajaveca.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Vilovskog, Vračar, 350€, 34m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vilovskog, Vračar Vilovskog.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 950 €, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Darinke Jevrić, Palilula, 950€, 128m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Darinke Jevrić, Palilula....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, 29. novembra , Grocka, 450€, 50m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, 29. novembra , Grocka 29. novembra.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 275.000 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sarajevska, Savski venac, 275000€, 71m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Sarajevska, Savski venac Sarajevska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 182.869 €, 108,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvođanska, Surčin, 182869€, 108m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vojvođanska, Surčin Vojvođanska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Rentgenova, Medijana, 280€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Rentgenova, Medijana Rentgenova.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 565.500 €, 463,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Kalač Brdo, Medijana, 565500€, 463m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Kalač Brdo, Medijana Kalač Brdo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 401.810 €, 201,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Otona Župančiča, Novi Sad, 401810€, 201m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Otona Župančiča, Novi Sad Otona Župančiča.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Mihaila Bulgakova, Zvezdara, 500€, 47m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Mihaila Bulgakova, Zvezdara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Dragana Rakića, Zemun, 400€, 40m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dragana Rakića, Zemun Dragana Rakića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 314.800 €, 240,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Radeta Markovića, Zvezdara, 314800€, 240m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Radeta Markovića, Zvezdara Radeta Markovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Zmaj Jovina, Zemun, 230000€, 52m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Zmaj Jovina, Zemun Zmaj Jovina.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Grge Jankesa, Zvezdara, 350€, 40m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Grge Jankesa, Zvezdara Grge Jankesa.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 280 €, 30,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Trg Pavla Stojkovića, Medijana, 280€, 30m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Lokal, Trg Pavla Stojkovića, Medijana....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 1.800 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Milovana Vidaka, Surčin, 1800€, 250m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Milovana Vidaka, Surčin Milovana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 173.300 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Veselina Masleše, Novi Sad, 173300€, 75m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Veselina Masleše, Novi Sad Veselina Masleše.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 250.000 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Laze Jovanovića Porcija, Zemun, 250000€, 90m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Laze Jovanovića Porcija, Zemun Laze Jovanovića....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 168.800 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vinarska, Zemun, 168800€, 76m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Vinarska, Zemun Vinarska.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.800 €, 600,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Bubanjskih Heroja, Medijana, 2800€, 600m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Bubanjskih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Ratnih vojnih invalida, Palilula, 500€, 46m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ratnih vojnih invalida,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 5.000 €, 600,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Dubrovačka, Zemun, 5000€, 600m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Dubrovačka, Zemun....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Jurija Gagarina, Novi Beograd, 700€, 68m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Jurija Gagarina, Novi Beograd....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 850 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Resavska, Savski venac, 850€, 105m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Resavska, Savski venac Resavska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 450 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Južni bulevar, Vračar, 450€, 33m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Južni bulevar, Vračar Južni bulevar.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 196.000 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vidikovački venac, Rakovica, 196000€, 59m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vidikovački venac, Rakovica Vidikovački venac.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.600 €, 50,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 158600€, 50m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 318.200 €, 81,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Svetozara Miletića, Novi Sad, 318200€, 81m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Svetozara Miletića, Novi Sad Svetozara Miletića.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.370 €, 370,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Bulevar Mihajla Pupina, Novi Beograd, 3370€, 370m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 880 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Svetozara Markovića, Vračar, 880€, 52m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Svetozara Markovića, Vračar Svetozara....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 305.000 €, 154,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Ilije Smiljanića, Novi Sad, 305000€, 154m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Ilije Smiljanića, Novi Sad Ilije Smiljanića.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 2.700 €, 235,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Jove Ilića, Voždovac, 2700€, 235m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Jove Ilića,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.200 €, 104,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Krunska, Vračar, 1200€, 104m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Krunska, Vračar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Luke Ćelovića Trebinjca, Savski venac, 1200€, 88m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Luke Ćelovića Trebinjca,....