• GoHome Professional
cityexpert porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • cityexpert porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - cityexpert porasla cena

  • Za upit "cityexpert porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+19%

Promena cene sa 226.000 € na 270.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 270.000 €, 350,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 226.000 €
01.04.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 78300, 6a, spratna, terasa, uknjižen, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 84.970 € na 103.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 25,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 84.970 €
27.02.2026 - 103.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, Stari grad, prodaja sjajne garsonjere u samom srcu grada. Lep prostor, bez ikakavih ulaganja. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, sve novo, lepo uklopljeno. Idealno za iznajmljivanje, možete računati na odličnu zakupninu! Drugi sprat u manjoj zgradi.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 150.000 € na 160.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 160.000 €, 268,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 150.000 €
03.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u mirnom delu Bariča, par stotina metara udaljena od Obrenovačkog druma i crkve. Lepa i kvalitetno izgrađena krajem sedamdesetih godina na 8 ari placa. Može da funkcioniše i kao dve zasebne stambene jedinice. Kuća ima etazno grejanje na cvrsto gorivo, uradjena je izolacija stiropor....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BANJA, 300.000 €, 204,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.01.2025 - 270.000 €
03.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Despotovačka kuća, 10. 0, 204m2 (terasa 10m2), PR+I, EG, telefon, interfon, garaža, struja U ponudi kuća na dve etaže, svaka je zasebna površine 102m2. Zidana je pre 20 godina. ali ne zahteva dodatna ulaganja. Sastoji se od deset soba, dve kuhinje i dva....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 170.000 €
21.01.2026 - 160.000 €
20.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen,lux 1.5 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,kupatila,kuhinje i terase. U potponosti je renoviran (instalacije-struja,voda) pre pola godine. Grejanje je TA-inverter klima. Ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini je gradski prevoz,TC Stadion,2....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 170.000 € na 205.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 205.000 €, 240,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 170.000 €
29.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u mirnom delu naselja Erdoglija. Kvalitetna gradnja, moderan dizajn, sve ono sto ovu kucu cini posebnom. U osnovi 128m2. Uglavnom su korisceni prirodni materjali-drvo, granit Koncipirana tako da dve porodice mogu potpuno nezavisno ziveti u njoj . U prvom delu kuce: trpezarija,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 97,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 380.000 €
22.10.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 400.000 €
12.12.2025 - 365.000 €
14.01.2026 - 380.000 €
15.03.2026 - 390.000 €
18.03.2026 - 370.000 €
20.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odlian stan u ponudi Vračar, Krunski venac , trosoban stan ukupna površina 97m2 . Uknjižen na 79kvm, Ima lođu 4m2.Pripojen prostor od 18m2 na celoj vertikali Zgrada iz 1993 godine.Renoviran pre 7 godina , alu prozori sa roletnama ,2 spavaće sobe (14 i 10m2). kupatilo i toalet za goste....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 175.000 € na 180.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2025 - 185.000 €
29.01.2026 - 175.000 €
24.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047518. NOVI SAD, CENTAR, DVOIPOSOBAN STAN, 80m2. Oglašavamo prodaju salonskog stana koji se nalazi u pešačkoj zoni - u samom srcu Novog Sada. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, trpezariju, odvojenu kuhinju sa ostavom, kupatilo i terasu. Trpezarija i manja....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 149.000 € na 152.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 149.000 €
23.04.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa. Iako nadomak glavnih saobraćajnica vrlo je mirna. Ovaj deo grada, na samo 6km od centra, je planski građen sedamdesetih godina za miran....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena (3451)
  • cityexpert (2920)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>