• GoHome Professional
cityexpert - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • cityexpert - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - cityexpert

  • Za upit "cityexpert" pronađeno 2 906 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 235.000 €, 124,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Janka Čmelika, Novi Sad, 235000€, 124m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Janka Čmelika, Novi Sad Janka Čmelika.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 219.000 €, 273,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Dimitrija Leka, Palilula, 219000€, 273m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Dimitrija Leka, Palilula Dimitrija Leka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tihomira Arsića, Petrovaradin, 165000€, 78m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Tihomira Arsića, Petrovaradin Tihomira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 700.000 €, 148,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Lazarevićeva, Vračar, 700000€, 148m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Lazarevićeva, Vračar Lazarevićeva.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar Evrope, Novi Sad, 450€, 51m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar Evrope, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Gospodar Jovanova, Stari grad, 2500€, 180m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Gospodar Jovanova,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 285.000 €, 104,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Futoška, Novi Sad, 285000€, 104m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Futoška, Novi Sad Futoška.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 88,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Lukijana Mušickog, Novi Sad, 190000€, 88m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Lukijana Mušickog, Novi Sad Lukijana Mušickog.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.173.200 €, 419,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Cara Nikolaja II, Vračar, 1173200€, 419m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Cara Nikolaja II, Vračar Cara Nikolaja II.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 950 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kraljice Marije, Zvezdara, 950€, 86m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kraljice Marije, Zvezdara Kraljice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.300 €, 21,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Narodnog fronta, Novi Sad, 72300€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Narodnog fronta, Novi Sad Narodnog fronta.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.560 €, 260,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Požarevačka, Crveni krst, 1560€, 260m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Požarevačka,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 4.300 €, 800,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Jovana Ristića, Medijana, 4300€, 800m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Jovana Ristića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Svetozara Markovića, Vračar, 600€, 40m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Svetozara Markovića, Vračar Svetozara....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.800 €, 208,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Jeronimova, Medijana, 1800€, 208m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Jeronimova,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kraljice Natalije, Savski venac, 950€, 66m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kraljice Natalije, Savski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 1.590.000 €, 388,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Fruškogorski put, Sremska Kamenica, 1590000€, 388m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Fruškogorski put, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.000 €, 98,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Somborska, Novi Sad, 160000€, 98m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Somborska, Novi Sad Somborska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 184.140 €, 59,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Petefi Šandora, Novi Sad, 184140€, 59m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Petefi Šandora, Novi Sad Petefi Šandora.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 298.840 €, 124,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Malina, Sremska Kamenica, 298840€, 124m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Malina, Sremska Kamenica Malina.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Matice srpske, Zvezdara, 550€, 64m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Matice srpske, Zvezdara Matice....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Milorada Dimitrijevića, Palilula, 500€, 37m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Milorada Dimitrijevića,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Ratka Mitrovića, Čukarica, 400€, 40m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Ratka Mitrovića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, 750€, 82m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bulevar kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 650 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Gospodara Vučića, Vračar, 650€, 45m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Gospodara Vučića, Vračar Gospodara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.100 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kraljice Natalije, Stari grad, 1100€, 85m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kraljice Natalije, Stari grad....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.900 €, 90,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad, 218900€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad Heroja Pinkija.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 396.650 €, 450,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Prokupačka, Medijana, 396650€, 450m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Prokupačka, Medijana Prokupačka.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Vojvode Vlahovića, Voždovac, 600€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vojvode Vlahovića, Voždovac Vojvode....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarica, 4.500 €, 180,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Požeška, Čukarica, 4500€, 180m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Požeška, Čukarica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 327.000 €, 180,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Slobodana Selenića, Novi Sad, 327000€, 180m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Slobodana Selenića, Novi Sad Slobodana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Radnička, Novi Sad, 600€, 47m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Radnička, Novi Sad Radnička.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 500 €, 35,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Prvomajska, Zemun, 500€, 35m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Prvomajska, Zemun Prvomajska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.100 €, 71,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Slobodana Selenića, Novi Sad, 149100€, 71m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Slobodana Selenića, Novi Sad Slobodana Selenića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 134,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ilije Birčanina, Pantelej, 250000€, 134m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Ilije Birčanina, Pantelej Ilije Birčanina.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 102,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tadije Sondermajera, Novi Beograd, 550000€, 102m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Tadije Sondermajera, Novi Beograd....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vladete Jerotića, Petrovaradin, 162000€, 71m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vladete Jerotića, Petrovaradin Vladete Jerotića.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.400 €, 440,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Vojvode Stepe Stepanovića, Grocka, 2400€, 440m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Vojvode Stepe Stepanovića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Uroša Martinovića, Novi Beograd, 900€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Uroša Martinovića, Novi Beograd....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 967.000 €, 301,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Širine, Petrovaradin, 967000€, 301m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Širine, Petrovaradin Širine.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Fruškogorska, Stari grad, 450000€, 120m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Fruškogorska, Stari grad Fruškogorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Matice srpske, Zvezdara, 170000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Matice srpske, Zvezdara Matice srpske.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-756 (od ukupno 826)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>