• GoHome Professional
cityexpert - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • cityexpert - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - cityexpert

  • Za upit "cityexpert" pronađeno 2 903 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Samjuela Beketa, Zvezdara, 130000€, 36m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Samjuela Beketa, Zvezdara Samjuela Beketa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.313 €, 83,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gogoljeva, Novi Sad, 236313€, 83m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Gogoljeva, Novi Sad Gogoljeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Laze Telečkog, Novi Sad, 270000€, 100m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Laze Telečkog, Novi Sad Laze Telečkog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Milana Rakića, Novi Sad, 150000€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Milana Rakića, Novi Sad Milana Rakića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 447.860 €, 390,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Otona Župančiča, Novi Sad, 447860€, 390m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Otona Župančiča, Novi Sad Otona Župančiča.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.000 €, 230,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Koče Popovića, Savski venac, 3000€, 230m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Koče Popovića, Savski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Jovana Joce Pervaza, Novi Sad, 450000€, 400m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Jovana Joce Pervaza, Novi Sad Jovana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Južni bulevar, Vračar, 700€, 60m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Južni bulevar, Vračar Južni bulevar.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 137.800 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Rumenačka, Novi Sad, 137800€, 53m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Rumenačka, Novi Sad Rumenačka.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Novosadska, Novi Sad, 500€, 70m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Novosadska, Novi Sad Novosadska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 875.000 €, 580,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Bogdana Gavrilovića, Sremska Kamenica, 875000€, 580m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Bogdana Gavrilovića, Sremska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 340 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar Jaše Tomića, Novi Sad, 340€, 30m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar Jaše Tomića, Novi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Zografska, Novi Beograd, 600€, 45m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Zografska, Novi Beograd Zografska.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 240.000 €, 207,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Svetosavska, Barajevo, 240000€, 207m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Svetosavska, Barajevo Svetosavska.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 2.600 €, 230,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Klare Cetkin, Zemun, 2600€, 230m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Klare Cetkin,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 85,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Vojvode Stepe, Voždovac, 800€, 85m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Vojvode Stepe, Voždovac Vojvode Stepe.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.200 €, 450,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Bulevar 12. februara, Crveni krst, 1200€, 450m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 3.200 €, 172,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Vladete Kovačevića, Savski venac, 3200€, 172m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vladete Kovačevića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Braće Radovanović, Vračar, 700€, 67m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braće Radovanović, Vračar Braće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 37,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Bulevar Nemanjića, Medijana, 300€, 37m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Lokal, Bulevar Nemanjića, Medijana Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 160.000 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sarajevska, Savski venac, 160000€, 38m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Sarajevska, Savski venac Sarajevska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Dečanska, Stari grad, 300€, 30m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dečanska, Stari grad Dečanska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Pavla Vasića, Zvezdara, 160000€, 56m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Pavla Vasića, Zvezdara Pavla Vasića.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, 600€, 68m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bulevar kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarica, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Ščerbinova, Čukarica, 400€, 56m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ščerbinova, Čukarica Ščerbinova.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.050 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Miloja Đaka, Savski venac, 1050€, 120m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Miloja Đaka, Savski venac....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 126.000 €, 50,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Kej Mike Paligorića, Crveni krst, 126000€, 50m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Lokal, Kej Mike Paligorića, Crveni krst Kej Mike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.500 €, 144,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Maršala Birjuzova, Stari grad, 2500€, 144m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Maršala Birjuzova, Stari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.330 €, 80,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ćirpanova, Novi Sad, 188330€, 80m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ćirpanova, Novi Sad Ćirpanova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dobrivoja Petkovića, Rakovica, 160000€, 67m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dobrivoja Petkovića, Rakovica Dobrivoja Petkovića.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 119,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Boška Buhe, Grocka, 140000€, 119m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Boška Buhe, Grocka Boška Buhe.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Savska, Savski venac, 950€, 78m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Savska, Savski venac Savska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Šafarikova, Stari grad, 700€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Šafarikova, Stari grad Šafarikova.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kapetan Mišina, Stari grad, 1500€, 120m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kapetan Mišina, Stari grad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Kapetan Mišina, Stari grad, 900€, 68m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kapetan Mišina, Stari grad Kapetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Skerlićeva, Novi Sad, 135000€, 52m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Skerlićeva, Novi Sad Skerlićeva.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Resavska, Vračar, 700€, 62m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Resavska, Vračar Resavska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Laze Dokića, Vračar, 500€, 35m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Laze Dokića, Vračar Laze Dokića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 505.000 €, 129,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Slavka Ćuruvije, Savski venac, 505000€, 129m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Slavka Ćuruvije, Savski venac Slavka Ćuruvije.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 1.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Topola, Sremska Kamenica, 1500€, 150m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Topola, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.000 €, 69,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gagarinova, Novi Sad, 164000€, 69m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Gagarinova, Novi Sad Gagarinova.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Tome Roksandića, Medijana, 280€, 63m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Tome Roksandića, Medijana Tome Roksandića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 823)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>