• GoHome Professional
cityexpert - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • cityexpert - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - cityexpert

  • Za upit "cityexpert" pronađeno 2 899 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.500 €, 220,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Novosadskog sajma, Novi Sad, 3500€, 220m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Novosadskog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 32,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Ustanička, Voždovac, 450€, 32m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Ustanička, Voždovac....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 385.000 €, 384,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Mitropolita Stratimirovića, Novi Sad, 385000€, 384m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Mitropolita Stratimirovića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 400€, 26m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 400 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Bulevar Svetog cara Konstantina, Medijana, 400€, 96m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan u kući, Bulevar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Trgovačka, Čukarica, 269000€, 101m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Trgovačka, Čukarica Trgovačka.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarica, 990 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Jastrebovljeva, Čukarica, 990€, 80m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Jastrebovljeva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Vlajkovićeva, Stari grad, 750€, 50m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vlajkovićeva, Stari grad Vlajkovićeva.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 700 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Borska, Rakovica, 700€, 98m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Borska, Rakovica Borska.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 230 €, 49,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 230€, 49m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 87,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Savska, Savski venac, 800€, 87m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Savska, Savski....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 114.000 €, 79,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Belopalanačka, Medijana, 114000€, 79m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan u kući, Belopalanačka, Medijana Belopalanačka.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 58,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Partizanske avijacije, Novi Beograd, 700€, 58m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad, 200000€, 94m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad Heroja Pinkija.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.100 €, 91,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Vožda Karađorđa, Medijana, 1100€, 91m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Vožda Karađorđa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 98,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sarajevska, Savski venac, 320000€, 98m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Sarajevska, Savski venac Sarajevska.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Prvomajska, Medijana, 51500€, 29m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Prvomajska, Medijana Prvomajska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.800 €, 127,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Svetogorska, Stari grad, 1800€, 127m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Svetogorska, Stari grad Svetogorska.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 2.100 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Nova 12, Sremska Kamenica, 2100€, 160m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Nova 12, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vračar, 3.200 €, 260,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Đorđa Vajferta, Vračar, 3200€, 260m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Đorđa Vajferta, Vračar Đorđa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 18.000 €, 2000,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Bulevar Peka Dapčevića, Voždovac, 18000€, 2000m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 288.000 €, 131,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Svete Milutinovića, Čukarica, 288000€, 131m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Svete Milutinovića, Čukarica Svete Milutinovića.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 350 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Kisačka, Novi Sad, 350€, 80m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan u kući, Kisačka, Novi Sad Kisačka.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Trogirska, Zemun, 700€, 47m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Trogirska, Zemun Trogirska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Save Vukovića, Novi Sad, 130000€, 40m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Save Vukovića, Novi Sad Save Vukovića.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 950 €, 225,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 950€, 225m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Generala Milojka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Mihaila Bulgakova, Zvezdara, 500€, 47m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Mihaila Bulgakova, Zvezdara....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 800.000 €, 174,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Svetozara Markovića, Novi Sad, 800000€, 174m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Svetozara Markovića, Novi Sad Svetozara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar despota Stefana, Palilula, 1000€, 56m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 350.000 €, 258,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Pop Vlade Zečevića, Sremska Kamenica, 350000€, 258m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Pop Vlade Zečevića, Sremska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 10.143 €, 644,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Makenzijeva, Vračar, 10143€, 644m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Makenzijeva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar despota Stefana, Palilula, 1000€, 86m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Dr Velimirovića, Zvezdara, 500€, 51m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dr Velimirovića, Zvezdara Dr....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 850 €, 50,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Cvijićeva, Palilula, 850€, 50m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Cvijićeva, Palilula....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.200 €, 132,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar oslobođenja, Voždovac, 2200€, 132m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bulevar oslobođenja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 570 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Hilandarska, Stari grad, 570€, 32m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Hilandarska, Stari grad Hilandarska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 440.000 €, 105,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kneza Miloša, Savski venac, 440000€, 105m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kneza Miloša, Savski venac Kneza Miloša.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 50.000 €, 47,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Lelice Kostić, Crveni krst, 50000€, 47m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Lelice Kostić, Crveni krst Lelice Kostić.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.237 €, 63,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Branka Krsmanovića, Medijana, 132237€, 63m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Branka Krsmanovića, Medijana Branka Krsmanovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 184.000 €, 61,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dimitrija Avramovića, Novi Sad, 184000€, 61m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Dimitrija Avramovića, Novi Sad Dimitrija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 181,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Klisanski put, Novi Sad, 300000€, 181m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Klisanski put, Novi Sad Klisanski put.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Srzentićeva, Rakovica, 700€, 75m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Srzentićeva, Rakovica Srzentićeva.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 819)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>