• GoHome Professional
indomio - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • indomio - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio

  • Za upit "indomio" pronađeno 50 767 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • parking
    • lođa
    • novogradnja
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 600 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.0, eg, renoviran, 4/5, podrum, terasa, pet friendly. Izdaje se odličan stan na sjajnoj lokaciji na Vračaru. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Svetao i opremljen, za svaku preporuku!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

41811, 061 234 30 11 Stefanela, Odličan stan, odlična zgrada, bez ulaganja, lift, terasa, podno grejanje na toplotne pumpe, centralna klima. Ostaje kuhinja sa tehnikom i plakar u hodniku, ulična strana .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Garsonjera je dvorišno okrenuta sa kupatilom i terasom na I spratu. Odlična za rentiiranje. Grasonjera se prodaje prazna bez nameštaja, eventualno kuhinjski elemanti mogu ostati. uknjižena 1/1 na vlasnika. Postoji mali dogovor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

GTC Apartmani, Lux stan O stanu 3. sprat Novo Dodatne prostorije: terasa Opremljenost: Namešteno - internet, klima O zgradi 1 lift Telekomunikacije Kablovska 1 telefonska linija GREJANJE - CG, sprat 3/, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2018.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX 4.0 stan od 180 m2, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, 3 spavace sobe od kojih 2 imaju zasebno kupatilo, wc, 4 terase, lift, cg, centralna klima, video nadzor, 24h obezbedjenje, novogradnja, garazno mesto u zgradi. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.700 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

-- IZGRADNJA U BLIZINI NOVOG NASELJA-- Investitor koji prati nove trendove u izgradnji objekata i koristi najsavremenije materijale, sa ciljem poboljšanja energetske efikasnosti i smanjenja troškova , za unutrašnje opremanje stanova koriste materijale prve klase uz prateće garancije.....

 
 
 
  Plac, MIONICA, 70.000 €, 7272,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.indomio.rs

BEOEXPERT zastupa prodaju atratkivnog zemljišta u bilizini Divčibara. Nalazi se na obodu sela Brežđe, manjeg mesta sa svim potrebnim urbanim sadržajima: škola, ambulanta, prodavnice, dva kafića itd Neposredno okruženje je retko naseljeno tako da pruža potpuni mir i intimu. Netaknuta....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.200 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Moderno stambeno naselje, na samo 150 metara od osnovne škole, gradsko jezgro, stanovi od 29 do 65 kvadrata, podno grejanje, italijanksa i španska keramika, opciono toplotna pumpa po želji, cena 1800 + PDV, mogućnost parking mesta, rok za završetak mart 2024. Mogućnost plaćanja u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - jednoiposoban - PRAVNI FAKULTET 33m², 1.sprat, CG. Odličan raspored. Kompletno opremljen novim nameštajem i kućnim aparatima. Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, lođe, spavaće sobe i kupatila. Stan ima i pripadajuću podrumsku ostavu.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 54.080 €, 21,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan na potezu Bulevara. Garsonjera koja je odlična kako za život tako i za izdavanje. U potkrovlju nove zgrade ušuškana i jako svetla garsonjera bez ulaganja spremna na uselenje. Oprema je PVC stolarija, parket koji je u odličnom stanju, keramika u kuhinji....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

stan po strukturi 1.5 Površine 33.25m2 + 16.31 m2 galerija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na izdavanje stan u Novom Sadu, u uređenom i traženom delu naselja Sajmište. Sam prostor odiše skladom i funkcionalnošću, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i potpuno novim, modernim stvarima koje pružaju osećaj udobnosti i estetike. Okružen zelenim površinama koje donose mir i prijatnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 148.530 €, 70,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam vrhunsku nekretninu na atraktivnoj lokaciji, Liman 2! U blizini Spensa, fakulteta, Dunava, Štranda. Izuzetno mirna lokacija okružena zelenilom i parkingom. Stan se nalazi na 14 spratu zbog čega ima prelep pogled. Tri degažmanom odvojene spavaće sobe, poseduje i radnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.780 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 75.350 €, 41,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Nova zgrada u centru Veternika sa rokom useljenja 01.07.2025. Koriste se prvoklasni materijali, alu stolarija, podno grejanje na gas, termo blok. mogucnost dogovora oko zavrsnih radova. Slobodan parking oko zgrade. U blizini skola, vrtic, prodavnica, sportski tereni, gratski prevoz.Dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 88.500 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.indomio.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji grada, Adamovićevo naselje, Cara Dusana. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada starije gradnje, kvalitetno i dobro održavana zgrada. Pozovite za više. .

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 157.000 €, 151,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 4 ara Na prodaju kuća na dve etaže sa dva odvojena stana. U prizemlju kuće je stan koji se može koristiti i kao lokal. Sastoji se od jedne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.100 € na 1.950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.950 €, 152,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 2.100 €
03.04.2026 - 1.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ovaj izuzetan stan na jednoj od najlepših lokacija. Radi se o stanu koji je u novogradnji. Stan je svetao, prozračan i miran. Odlikuje ga savremeni dizajn i vrhunski materijali. Stan pruža idealan spoj udobnosti i modernog načina života sa blizinom svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.400 €, 36,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 35.000 €, 6700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja. U prilici smo da vam ponudimo plac od 67 Ari odnosno 6700 m2 na adresi Visoka u naselju Ripanj, opština Voždovac, Beograd. Plac je u zoni gradjevinskog zemljišta i nalazi se 150 m udaljen od ulične rasvete, asfalta, vode i struje. Trenutno se vodi kao poljoprivredno....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 179.000 €, 172,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća 172m Rakovac plac 930m Lokacija: Rakovac (Srbija, Beočin) Ulica i broj: Rakovac Kvadratura: 172m2 Površina zemljišta: 937m2 Broj soba: 4,5 soba Spratnost: Jedan sprat Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 70 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 172.800 €, 48,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja, a ujedno uvučen u mirnu i tihu ulicu koja pruža idealan balans između gradske dinamike i svakodnevnog mira. Ova mikrolokacija važi za jednu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.010 €, 38,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novo, uskoro useljivo. Mogućnost kupovine gotovinom. nije moguće kupiti putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DOBANOVCI, 3.200 €, 1000,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.indomio.rs

Odličamn magacinski prostor , zakupac plaća proviziju u iznosu od jedne mesečne zakupnine. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 53.000 €, 165,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-Senaja,1km od naplate rampe Mladenovac i autobuskog stajališta, plac kaskadnog oblika sa predivnim pogledom, kuća neobičnog arhitektonskog oblika, 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, kotlarnica, podrum.Bunar na placu.Stanovi zahtevaju renoviranje.Uknjiženo.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.000 €, 131,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske prostorije i garaže i drugi sprat kuće koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonac na jednoj od najlepših lokacija,u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice. Sastoji se iz četiri sobe,kupatila,dva toaleta,ostave,terase i odvojenog kuhinjsko trpezarijskog dela. Mesečni troškovi niski,grejanje je na toplotnu pumpu. Stan se trenutno izdaje kao poslovni....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 5284,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se pracela u Kragujevcu - naselje Vinogradi, Plac izlazi na dve ulice i pogodan je za izgradnju različitog sadržaja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.820 €, 67,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan na Adicama, vrhunska ponuda. Mala urbana vila sa 4 stana. Vrhunski kvalitet gradnje, uskoro useljivo. Rok kraj leta, 2022. Urađeni pregradni zidovi, može se stan pogledati! Pozovite agenta prodaje za više informacija. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 40.600 €, 2451,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2022.,

www.indomio.rs

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim kamenom. Dovod struje i vode do samog placa. Plac je ogradjen žicom sa prednje strane,i nalazi se do puta. Na placu je zasedjeno 250 sadnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 90.560 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 119.130 €, 41,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj jedinstven projekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji, nedaleko od mosta Slobode, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav, u neposrednom okruženju porodičnih kuća, vrtića, prodavnica i Instituta. U ponudi je 78 pažljivo osmišljenih stanova, opremljenih najsavremenijom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m2 u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije.Sadrži:Dve komforne spavaće sobeOtvoren dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SOMBOR, 1.500 €, 270,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - IZDAVANJE - Izdaje se u zakup poslovni prostor u ul Miloša Obilića.Ima 270 m2, pogodan je za razne vrste delatnosti.Ima veliki parking ispred lokala. Cena: 1.500 eura + ag provizija kontakt: 060 0888 113 060 0420 918 mail: nekretnineflat@gmail.com FLAT nekretnine Sombor upisane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 808.850 €, 162,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1179 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Prodajemo luksuzni stan u zoni starog Beograda u blizini trgovinskih, administrativnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 272.800 €, 124,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov četvorosoban stan 124 m2 na 2 nivoa (bez kosina) u luksuznoj urbanoj vili sa 4 stana u Sremskoj Kamenici. U cenu stana uračunato je uknjiženo garažno mesto i terasa od 25 m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Cena stana je sa uračunatim PDV-om te postoji mogućnost povrata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kod medicinskog fakulteta, kompletno opremljen, odmah useljiv... .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91166, IV/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Potpuno novi stan luksuzno opremljen na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Slobodan od 01.08. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.000 €, 70,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan stan - trosoban, stambeno naselje, 4. sprat, uknjiženo, zastakljena terasa, 59,000 e. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom u Železničkoj ulici. Prostrana dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, toalet, kupatilo, zatvorena terasa. Stan je dvostrano orijentisan i svaka prostorija ima izlaz na terasu. Poseduje dva....