• GoHome Professional
indomio - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • indomio - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio

  • Za upit "indomio" pronađeno 50 599 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • opremljen
    • interfon
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.600 €, 69,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan - duplex u strogom centru - Stari grad. Etaža je urađena 1997. godine. Stan uknjižen 1/1. Trosoban po strukturi, u solidnom stanju., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053160 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 57,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN duplex bez ulaganja sa tavanskim prostorom dimenzija 17m x 7m u blizini ulice Cara Dusana. Nekretnina uredno predata na ozakonjenje. IDS 77814. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 51.800 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

EOL kompleks je pravo mesto za Vas! Investitor na ovom projektu je biser Sokobanje - Hotel SUNCE, tako da je planiran kompleks premium kvaliteta sa dosta pratećeg sadržaja u vidu otvorenog bazena, mobilijara za decu, restorana, i preko 200 apartmana raznih kvadratura. Upoznajte našu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 374.888 €, 64,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Premium lokacija pored Kule, Galerije, Save Promenade - zgrada BW Bonaca. Nudimo odličan stan na 3. spratu. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, terase, kupatila i vešernice. Stan je vrlo svetao i funkcionalan, odličan kako za život tako i kao investiciona....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 389.140 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus na Mišeluku, sa odličnim pogledom. Stan se sastoji iz 4 veoma komforne spavaće sobe, 2 kupatila, 2 konforne terase. Vlasnici stana mogu direktno liftom do stana a iznad celog stana je velika terasa. Završetak radova kraj 2022. U ceni je pripadajuce parking mesto.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Plac, MALI ZVORNIK, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Od glavnog puta kod igralista skrece se levo put asfalta parcela se zove Milkatovica prodaju se placevi koji se mogu objediniti. Uz sami asfalt, ispod puta protice reka velika reka. Izvorska voda, struja. Sve kulture uspevaju, za pcelare, vikendicu. Dozvoljena gradnja.Vlasnistvo,....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 700 € na 550 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 700 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep kompletno namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji koji je odmah useljiv! Za ozbiljne zakupce na duži vremenski period. Pet frendly za određene životinje. Za više informacija o stanu ili za razgledanje stana pozovite: 0668442277. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 17.460 €, 1746,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Šumovit plac šumsko zemljište 1746 m2., Mirna lokacija, lep osećaj. Idealan za brvnaru. U srcu vikend naselja. Agencijska provizija 750 €. ID oglasa: 42653. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 401.970 €, 222,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Naselje je urbanistički koncipirano sa ciljem da se minimalizuju površine namenjene kolskom saobraćaju, ostavljajući većinu prostora za pešačke i biciklističke komunikacije. Sve stambene jedinice su dvoetažne, sa zasebnim ulazom i ograđenim privatnim dvorištem u okviru kojeg se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 205.800 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 74m² na atraktivnoj lokaciji Liman 3. Stan se nalazi na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Funkcionalan raspored i komforan prostor čine ga idealnim za porodičan život. Poseduje terasu, gradsko grejanje i nalazi se u mirnom, zelenilom okruženom delu....

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 30.000 €, 2510,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2021.,

www.indomio.rs

PLAC veličine 25,10ari, zemljište u građevinskom području, ulica Deligradska, potes Vračar. Dostupna sva gradska infrastruktura za izgradnju 650e/ar - ukupno 16.315 evra .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 2020,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Sastoji se od prizemlja i 2 sprata. Ima 6 parking mesta u dvorištu. Na spatu je 940m2 od čega središnja terasa ima 140m2. Ima 2 ulaza, više toaleta, lift Može biti uređeno u dogovoru sa zakupcem . Na 2. spratu je 780m2 Cena za pr+ I sprat, cca 1240m2, iznosi 12000 EUR mesečno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 24m2 na odličnoj lokaciji u Kraljevića Marka blizu socijalnog i picerije Ćao. Dva kreveta na razvlačenje, terasa, mašina za veš, klasičan šporet, frižider. Kablovsku i internet zakupac uzima na svoje ime po želji. Centralno gradsko grejanje, informatika....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 264.000 €, 6600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Grocka, Vrčin - Beogradska plac, 66a, gradsko-građevinsko zemljište Plac je pravougaonog oblika, nalazi se u industrijskoj zoni u blizini Transpeda i Ikee, drugi red od autoputa za Niš, a sa druge strane od Beogradske ulice. Uknjižen. Agencijska provizija 2%. Agent: Vesna Đurđević....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 541.150 €, 284,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nesvakidašnja porodična kuća na izuzetnoj lokaciji – granica Telepa i Adica, idealna za one koji traže komfor, funkcionalnost i širok spektar mogućnosti korišćenja prostora. Ova prostrana kuća od 284m², smeštena na uređenom placu od 428m², odlikuje se izuzetno dobro osmišljenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan jednoiposoban stan površine 45m² sa terasom od 6m², smešten u samom centru grada u ulici Petra Drapšina. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 163.150 €, 144,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1043483 - Uknjižen petosoban stan u jednoj etaži urbane vile u blizini Lipovog gaja i Grasa. Dve velike terase, 2 parking mesta. Grejanje na gas, drugi sprat. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 220.000 €, 3687,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno atraktivna parcela površine 36,87 ara na odličnoj lokaciji u Nišu, na Čamurlijskom putu. Plac je pravilnog oblika i poseduje izlaz na dva puta, od kojih je jedan glavni asfaltirani put. Frontalna širina prema asfaltu je 30 m, u neposrednoj blizini nalazi se firma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.760 €, 46,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nudimo odličan, odmah useljiv stan bez ikakvih ulaganja. Prodaje se prazan sa kuhinjskim delovima. Nekretnina je uknjižena bez tereta i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Novija stambena jedinica nalazi se u ulici sa zelenilom i prilagodjena je osobama posebnih potreba. Ispred....

 
 
 
  Stan, KAC, 236.900 €, 241,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji ulica je mirna, uređena, izolovana od bukeć Na placu pomoćni objekat koji je u funkciji dvosobnog stana ( kuhinja, dn. soba, spavaca soba, kupatilo). Kuća je u tri nivoa prizemlje : trenutno poslovni prostor. prvi sprat: dn.soba, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KALUĐERICA, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Smederevski put Lokal, 120m2, PR/1, EG, klima, parking, izlog Lokal se sastoji iz dva dela: u prvom delu, je ulazni deo i velika prostorija pogodna za neku galeriju ili izložbenu salu jer se tu nalazi izlog koji gleda direktno na ulicu, i toalet. Drugi deo....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Površina objekata: oko 130 m² Površina dvorišta: oko 10 ari Lokacija: okolina Prokuplja (udaljeno oko 12 km) Pomoćni objekat: nalazi se na placu Cena: 25.000 € Opis: Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom ukupne površine oko 130 m², smeštena u mirnom seoskom okruženju, na udaljenosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 340.000 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno velik i komforan dvoiposoban duplex na povučenom spratu sa liftom, ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, spavaćom sobom, velikom terasom, kupatilom i ostavom. Drugi nivo se sastoji....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan stan površine 42m², smešten u mirnom i sve traženijem naselju Batin zabran – idealnoj lokaciji za uživanje, ali i sigurnu investiciju. Stan se izdvaja po prelepoj kuhinji od punog drveta, koja prostoru daje toplinu, kvalitet i dugotrajnu....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 14.700 €, 4896,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm. Plac se nalazi na oko 350 metara od glavnog puta Niš- Prokuplje. Plac je površine 4896 m2. Svojina 1/1,uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski prostor, skladišni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan površine 44 m2 u blizini Đeram pijace, na Zvezdari. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje sa liftom i odmah je useljiv. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 194,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na putu za Goč na prodaju je očuvana, porodična kuća na sprat, od 194 m2. , sa dve garaže, na placu od 33,25 ari. Plac je ograđen. Kuća poseduje i gradsku i bunarsku vodu, kao i kanalizaciju i septičku jamu. Sprat i prizemlje kuće su fizički odvojeni. U prostranom, urednom dvorištu,....