• GoHome Professional
indomio - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • indomio - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio

  • Za upit "indomio" pronađeno 50 599 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • interfon
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 61.800 €, 27,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera bez ulaganja, jako dobro povezana sa gradom, idealna za studente! Za više informacija pozovite naše agente za nekretnine! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 300 €, 43,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten dvosoban stan kod Delta Planeta u zgradi starije gradnje sa liftom na visokom prizemlju, uknjižene površine 43m2 sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa odvojenom trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lođe. Odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 436.720 €, 212,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Top lokacija, 5-6 parking mesta sa rampom! 212 metara kvadratnih korisnog prostora plus parkinzi. Veoma upotrebljiv lokal skoro na početku Novosadskog Sajma (ulica). Prostor ima dva ulaza - iz pasaža i sa ulice! Grejanje i hlađenje na toplotne pumpe i zato su troškovi mali! Uknjiženo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 291.000 €, 115,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 115 m2, na drugom spratu u zgradi bez lifta u Krilovoj ulici, Grbavica. Strukturu stana čine ulazni hodnik iz koga se ulazi u prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu (sa ostavom), odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom i ostavom....

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 193.000 €, 3500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 35 ari u Mirgorodskoj ulici u Borci. Na mirnijoj lokaciji, svega 1km od Ovcanskog puta i 2.5km od skretanja sa auto puta. Uradila se prenamena zemljista i ceka se resenje da je zemljiste zvanicno gradjevinsko. Ravno, pravougaonog oblika, na odlicnoj lokaciji prema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan,trosoban dupleks, dva mokra čvora,na drugom nivou dve spavaće sobe i kupatilo,spratna visina uknjižen vlasnik GREJANJE - TA, sprat 4/4, LIFT, TERASA ID oglasa: 42937. .

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 65.000 €, 143,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

U centru Apatina na prodaju višenameski lokal koji se sastoji od dva dela. U prvom delu 100m2 otvoreni prostor sa sanitarnim čvorem i pomoćnim prostorijama, koji imože da posluži za sportske aktivnosti, dečiju igraonicu, učionicu.i drugi deo 43m2 sa kuhinjom, prostorijom i sanitarnim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 295.000 €, 380,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična salonska kuća površine 380m2 smeštena na parceli od 821 m2 sa ukrasnim vrtom u čijem se sastavu nalazi fontana, ograđen prostor sa paunovima, letnjikovac sa kamenim roštiljem kao idealno mesto za odmor i opuštanje. Sastoji se od prizemlja i sprata. Fasada kuće je urađena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 3.600 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112005, IV/, klima, lift, terasa(3), novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam odličnu nekretninu iz ponude za izdavanje, prostran i komforan stan u novogradnji, pozicioniranoj u tihom i mirnom delu grada, ušuškan od gradske buke i saobraćaja.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 64,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 1.000 €
24.10.2025 - 900 €
04.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Kod Tašmajdana, izuzetno funkcionalan stan, dvostrano orijentisan. Pogodan na poslovni prostor, ordinaciju. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Agent Izdavanja Svetlana Gvozde3nović tel. 064 180 71 85. Agencijska provizija 50%. Near Tašmajdan, extremely functional apartment, suitable....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 145,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na Dorćolu, u starijoj gradnji koja zadržava autentičan dorćolski duh. Prvi sprat, sa direktnim izlazom na ulicu, predviđen je za restoran ili kafić. Donji sprat idealan je za kuhinju, magacin i prateće prostorije. Lokal se prostire na dva nivoa, sa toaletima na oba....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 16.000 €, 1635,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo (1/2) od 3270m2. Parcela je pravougaonog oblika na ravnom zemljištu. Uknjižena, vlasništvo 1/1. U postupku konverzije zemljišta. Ovo je samo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 2.500 €, 1000,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala, površine 1000 m2 u industrijskoj zoni na Klisi. -dimenzije: 21m x 15m - visina na najnižoj tački 14,5 m - kamionski prilaz Odmah useljivo. Agencijska provizija jednokratna, u visini jedne mesečne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 520 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje dvosobnog stana površine 45m2 u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u novogradnji iz 2025. godine i predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad za sve koji traže nov, neuseljavan i moderno opremljen prostor. Stan je smešten na prvom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.765 € na 77.616 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 77.616 €, 49,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 65.488 €
05.09.2025 - 70.339 €
27.03.2026 - 72.765 €
04.05.2026 - 77.616 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ID 984 Direktna cena od investitora, bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. Na odličnoj lokaciji u ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu koji kombinuje moderan dizajn, funkcionalnost i kvalitetnu gradnju. Karakteristike objekta i stanova:....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 13.000 €, 6594,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase. Trenutno je deo cerova šuma, a deo livada. Sa asfaltnog puta se skreće na seoski put koji vodi do njive. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 319.300 €, 164,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

ŠIFRA OGLASA: 582 SREMSKA KAMENICA-TATARSKO BRDO, 164m2 u katastru nepokretnosti, 5.0 Na prodaju izuzetna spratna kuća PR+I+PK novije gradnje. Želite li da pobegnete od gradske buke i posedujete svoju porodičnu oazu mira ? Ako je odgovor DA, onda je ovo idealna nekretnina za VAS!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 504.240 €, 191,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemni ulični lokal na frekventnoj lokaciji na Telepu, sa odličnom vidljivošću i pristupom sa glavne saobraćajnice. Lokal je idealan za: ✔️ trgovine ✔️ samoposluge ✔️ prodavnice mešovite robe ✔️ pekare ✔️ specijalizovane radnje Stanje: lokal se prodaje u sivom stanju....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.570 €, 68,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan mirnoj lokaciji sa dosta zelenila na samo 5min od centra grada! Na donjem nivou nalazi se hodnik sa ugradnim plakarom, kupatilo, kuhinja fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je veoma retko za stanove u novijoj gradnji i prelep,svetao....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 140.000 €, 104,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Nova porodična kuća spratnosti Su+PR+1+Pk, stambene površine u osnovi 104m2, ukupno u 4 nivoa 350m2, na parceli površine 460m2. U suterenu je kotlarnica i ostave, na prizemnom delu, koji je blago izdignut u odnosu na ulični nivo, su velika kuhinja i trpezarija koji mogu biti i dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 220.850 €, 67,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan površine 67 m², smešten na 4. spratu od ukupno 6, u Futoškoj ulici. Stan je 3.5-soban, sa odličnim rasporedom prostorija i dvostrukom sanitarnom jedinicom (kupatilo + WC). Prostran i svetao stan Funkcionalna struktura pogodna za porodicu Izuzetna lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra 9112387.Kompletno namešten trosoban stan koji se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom, koja se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici Hadži Ruvimova i dvorišno je orijentisan. U dvorištu zgrade je slobodan parking....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 10.100 €, 5100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve spojene parcele, ukupne površine 50,10 ari blizu Begaljice, opštiina Grocka, preko puta auto puta, iznad odmorišta Begaljica -zapadu, uknjiženo na prodavca. Parcele su spojene ali odvojene kao posebne parcele, jedna je površine 7,84 ara, druga je 42,26 ara, obe su uknjižene....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 55.000 €, 140,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od čvrstog materijala.Sastoji se iz kuhinje sa trpezarijom i špajzom, velike terase sa koje se izlazi u dvorište, tri spavaće sobe, velikog hodnika, kupatila i još jedne terase.Trofazna struja, gradska voda, nova septička. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#43793, Izdavanje, Lokal, Beograd, KRNJAČA, 80 m. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.000 €, 163,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlicna kuca na Sinaju pravljena osamdesetih godina proslog veka. U blizini vrtica i skola na 400 m. Podeljena u dve stambene jedinice. Donja etaza ima 88.33 m2 u sklopu cega se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 18 m2 koja nije usla u kvadraturu. Na spraatu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u mirnom naselju, kod Slatine i izvora Jezera u zgradi novije gradnje. Nalazi se na II spratu stambene zgrade. Površina garsonjere je 28m2 Prodaje se sa nameštajem. Ispred zgrade se nalazi parking za stanare zgrade. Cena garsonjere ja 56.000 eura. Kupac ne plaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u odlicnom stanju, u novijoj i ocuvanoj zgradi, kompletno je namesten, ukljucujuci celokupnu belu tehniku sa potpuno opremljenom kuhinjom. Okrenut je ka dvoristu i ima dve sobe, jedna spavaca sa bracnim lezajem, a druga dnevni boravak, spojen sa trpezarijjom i kuhinjom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici nadomak centra grada, prodaje se kvalitetan trosoban stan izuzetne strukture i funkcionalnosti. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.600 €, 117,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Fantastičan stan-dupleks, gde je na donjoj etaži komforan trosoban stan oko 85 m2, a na gornjoj velika soba i kupatilo oko 32 m2. Nalazi se na lokaciji koja obiluje parking prostorom i svim ostalim sadržajima, a sa terase se pruža prelep pogled na dvorište koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 463.500 €, 150,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

Uknjižen salonski stan u samom centru Sremskih Karlovaca, uz samu pešačku zonu. U cenu je uračunat i lokal od 30 m2 u prizemlju zgrade. Uz određena ulaganja nekretnina koja je pogodna kako za život, tako i za izdavanje. Zbog specifičnosti same nekretnine kao i lokacije na kojoj se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 650 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Četvorosoban stan Rotkvarija Izdaje se četvorosoban polunamešten stan površine 96m², na izuzetnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan se nalazi u stambenoj zgradi i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili dugoročni zakup. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 400 €
29.03.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan stan u mirnom delu Petrovaradina u Preradovićevoj ulici. Stan je pozicioniran na prvom spratu i kompletno je namešten . Useljiv od 01.04.2026. Potreban depozit u visini kirije. Za više informacija oko razgledanja nekrtnine pozovite +381668442266. Vaš siguran partner....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOLJEVCI, 1.800.000 €, 2000,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na 30 minuta od Beograda, u mirnom delu naselja, na parceli od 5ha, licenciran, luksuzan dom za stara lica u punom radu i kapacitetu, 25 soba sa 48 korisnika. Dom poseduje sopstveni trafo i generator od 120kw. Podno grejanje na toplotne pumpe. Vrlo lak pristup. GREJANJE - Geotermalno,....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 451.000 €, 17500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela u radnoj zoni Inđije - 17.500 m2 - Asfaltni prilaz - obilazni put sever - Front 25m - Građevinska zona - Blizina Outleta - 3km udaljenosti od parcele - Blizina autoputa - 5km od uključenja - Cena 25e/m2, nije fiksno Agencijska provizija uračunata u cenu. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 173.040 €, 86,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Odličan namešten duplex bez ulaganja u Kisačkoj! Odlična cena za nekretninu na ovoj lokaciji! Naša preporuka! Donja etaža: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, terasa, kupatilo. Gornja etaža: dnevni boravak, kuhinja, 3 spavaće sobe, kupatilo, garderober. Stan u Erkerovoj zgradi, vrhunska....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.085 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 839)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>