• GoHome Professional
indomio - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • indomio - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio

  • Za upit "indomio" pronađeno 50 767 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • za studente
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ĆUPRIJA, 36.000 €, 80,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ćupriji, u neposrednoj blizini osnovne škole 13. oktobar. Idealna prilika za porodice koje žele miran i komforan život po izuzetno pristupačnoj ceni Kuća je u odličnom stanju, sa funkcionalnim rasporedom: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VIŠNJICA, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu iz ponude za izdavanje, okruženu zelenilom. U blizini je autobusko stajalište sa dobrim konekcijama za grad (okretnica 32). Maxi na 50 metara, na 100 metara osnovna škola. Terasa gleda na zelenilo, bez buke grada, ušuškano da se živi miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 391.400 €, 112,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan od 112 m² na Maksima Gorkog – Novi Sad U ponudi je izuzetan četvorosoban stan (112 m²) na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – ulica Maksima Gorkog, idealno pozicionirana između centra grada, Limana i univerzitetske zone. Stan se nalazi na petom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno renoviran i namešten stan u polusuturenu, dobro održavane zgrade u samom centru Zemuna, preko puta SC Pinki. Izvorno 1.0 uspešno adaptiran u jednoiposoban. Ukopan oko 1m, ušuškan i vrlo mala potrošnja struje. Grejanje/hlađenje klimom. PVC stolarija. Ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 68,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

2,5 Vracar , Hadzi Djerina , blizina Vuka , Kalenica , 68m2 + terasa + balkon , 3 / 4, lift , cg , dvostrano orijentisan , svetao , lepo odrzavan stan , odlicne strukture , uredna zgrada , gradnja 1960-ih godina , sa dvoristem sa zelenilom i parkingom u dvoristu za stanare uknjizen.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i miran stan 39m2 sa ili bez garaže (u zgradi). Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom (2). Struktura stana: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, odvojena spavaća soba i terasa duž celog stana. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 3.500 €, 256,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov, lux lokal smešten je u prizemlju prelepe, nove stambeno-poslovne zgrade iz 2024. godine. Sam kraj u kome se nalazi zgrada je potencijalno novi uređen moderni blok, namenjen za urbani život današnjice. Izgled zgrade u kojoj se lokal nalazi je veoma elegantan i upečatljiv, a kvalitet....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2023.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - trosoban - VAGRES CITY - 75m², 2.sprat, EG, lift Ima garažu .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 15.500 €, 115,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća u Aleksa Šantiću od mešovitog materijala površine 115m2, koja se sastoji od 3 sobe, kuhinje, kupatila, ostave, predsoblja. Započeto renoviranje. Podovi beton, prozori drveni, monofazna struja, voda sa vodovoda, septička jama. Pomoćni objekti, letnja kuhinja,....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 50.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Odlična parcela na prelepoj lokaciji. Ukupne površine 1500 m2, Građevinsko zemljište van građevinske zone. Odlična varijanta kako za biznis tako i za uzivanje. Oko 700 m udaljena od Raskrsnice za Krušedol i za Venac. Suncana strana padine Fruške Gore. Struja je pored placa, a voda....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 360.500 €, 83,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na glavnom putu. Veliki plac od 905m2, front 18m2 Idealno za poslovne i prodajne delatnosti. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine ,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 785.300 €, 305,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan, uknjižen višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog centra grada i svih značajnih gradskih orijentira. Ovaj lokal ukupne površine 305m2 čine 4 etaže - suteren, prizemlje, međusprat i prvi sprat. Prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 3.500 €, 356,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Ugrinovačka PP, 356m2, SUT+PR+I, grejanje - kotao na mazut, telefon, parking Izdaje se poslovno - proizvodni objekat od 356m2 + magacin od 120m2. Idealan za kompanije koje traže veliki, funkcionalan i logički organizovan prostor koji spaja kancelarije, operativu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.000 €, 56,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov, u izgradnji, trosoban stan na Adicama, u okviru zelene oaze nadomak Dunava. Adice su naselje sa ubrzanim razvojem malih više-porodičnih objekata sa svom potrebnom infrastrukturom. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa samo 3 sprata. kvalitetne i moderne gradnje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten trosoban stan površine 80 m2, smešten na 11. spratu zgrade sa dva lifta na Voždovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, zasebnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu Elixir Garden, koji pruža visok nivo komfora i savremenog načina života u okviru zatvorenog kondominijuma. Stan je pažljivo projektovan kako bi zadovoljio potrebe porodičnog života, sa jasno odvojenim dnevnim i noćnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 583.888 €, 118,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 76.800 € na 83.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 83.200 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 83.000 €
05.03.2025 - 76.800 €
20.03.2026 - 83.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u strogom centru Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, poseduje terasu i čini ga idealnim kako za život, tako i za eventualni poslovni prostor. Stan se nalazi na izvanrednoj lokaciji, u samom centru grada, a sve potrebne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 2.000 €, 181,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća od 181m2 za poslovni prostor, vrtić, dečije igraonice, i slično na duži vremenski period. Kuća se nalazi u centru grada, izdaje se u viđenom stanju. Grejanje je na gas. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, pet prostorija (soba), dve sobe jednake kvadrature (22m2), treća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 53.650 €, 34,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na visokom prizemlju, visina prvog sprata. Mogućnost prepravke u jednoiposoban stan po želji kupca. Vrhunska oprema, šestokomorna pvc stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Lokacija ublizini osnovne i srednje škole, ublizini autobusko stajalište - odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

Prostran i lep dvoiposoban stan u novogradnji. Stan poseduje dve odvojene sobe, kupatilo i wc. Kuhinja u stanu je nova i ograđena klizećim vratima. Stan ima i terasu sa ostavom. Stan se prodaje bez nameštaja, ali za pojedine stvari može se napraviti dogovor. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 73.999 €, 28,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

Garsonjera u novoizgrađenom luksuznom delu Vrnjačke Banje na samo 5 minuta od centra grada. Površina stana je 28,22m² sa terasom. Pripadajuće dvorište je površine 6,3m². Stan je opremljen najkvalitetnijom granitnom keramikom i višeslojnim parketom, ulazna vrata sa protivprovalnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 43,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan u kvalitetnoj zgradi u samom centru grada, idealnog rasporeda. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji idealnoj za studente kao i za život. Prodaje se kompletno namešten sa belom tehnikom, bez ulaganja. Iznad kuhinje je galerija sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 83,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam vrhunski salonski četvorosoban stan na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Stan se nalazi u blizini keja, centra, okružen zelenilom kao i svim sadržajima potrebnim za porodičan život. Stan ukupno ima 99m2 i 19m2 terase koja se prostire duž cele strane stana i pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelepa porodicna kuca na Dedinju na 4 ara placa. Kuca se sastoji iz sledeceg: -Prizemlje: veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, ostava, garderoba, gostinsko kupatilo i hol. -Prvi sprat: 4 spavace sobe od kojih jedna moze biti radna soba, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 500 €, 230,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan poslovni prostor površine 230m², idealan za maloprodaju ili ugostiteljske delatnosti. Ovaj lokal nudi: Prostran i prilagodljiv enterijer Magacinski deo za skladištenje Obezbeđena privatna parking mesta Nalazi se na odličnoj lokaciji, lako dostupnoj i dobro povezanoj.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompletno nameštenu garsonjeru u centru Novog Sada, na dva minuta od pešačke zone. Garsonjera je odločna kako za život tako i za izdavanje, opremljena je novim, modernim nameštajem i ne zahteva nikakva ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.260 €, 420,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala u širem centru grada kod Mašinske industrije površine 420m2 i nalazi se u prizemlju. Hala je kompletno za renoviranje i postoji mogućnost dogovora sa vlasnikom oko renoviranja. Nalazi se na dobroj lokaciji i pogodna je za različite poslovne deatnosti. Cena je 3e/m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Panteleju u ulici Franca Vintera, u blizini Magazin kafica u zgradi novije gradnje sa liftom na prizemlju, uknjižene površine 30m2 sa grejanjem i hlađenjem na inverter klima uređaj. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST U BLIZINI NIŠKE ULICE. NA PLACU SU DVE KUĆE, VEĆA KUĆA JE NOVIJEG DATUMA, NA DVE ETAŽE, SA CENTRALNIM GREJANJEM, STRUKTURA SVAKE ETAŽE JE TROSOBAN STAN. STARIJA KUĆA JE PO STRUKTURI DVOSOBAN STAN. PLAC JE OKO 4,5 ARI. POGODNO ZA VIŠEČLANU PORODICU. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 342.900 €, 22900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Šimanovcima u građevinskoj zon, kupac plaća proviziju 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 22.500 €, 396,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Parcele iznad 21.Maja . Voda i kanalizacija na placu. površine od 4 i više ari. Konkretna parcela je 396m2 i ima vodu i kanalizaciju na placu. kvadratnog oblika. bBlaga padina .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na Limanu 1. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, idealnom za porodični život, ali i za studente ili zaposlene osobe koje žele udobnost i blizinu svih potrebnih sadržaja. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MAJUR, 1.200 €, 226,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor – 226m² (190m² + 36m²) – Sremska Kamenica, Novi Sad Na atraktivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, na samo par minuta vožnje od glavnih saobraćajnica i centra Novog Sada, izdaje se prostran poslovni prostor , ukupne površine 226m², koji se sastoji iz dve poslovne....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 105.000 €
25.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforna kuća površine 110 m2 sa uređenim dvorištem na 6,5 ari placa. Kuća je na odličnoj lokaciji pored glavnog puta u neposrednoj blizini Pančeva i nedaleko od Beograda. Prostor u kući je izuzezno dobro strukturisan i sastoji se od predsoblja, ostave, hodnika iz kog....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 400.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P568 Ukoliko želite razvijeni poljoprivredni biznis u okolini Beograda, ova plantaža borovnica je idealna za vas! 5000 sadnica borovnice iz 2016. i 2017. godine prostire se na 1,6 hektara prekrivenih protivgradnom mrežom. Poljoprivredno zemljište ukupne površine 200 ari je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DOBANOVCI, 22.500 €, 5000,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini izlaza na auto-put Miloš Veliki u ponudi je višenamenski magacinski prostor oko 5000kvm, sastoji se iz četiri magacina: 1600+1600+800+800 i 300kvm kancelarijskog prostora Cena magacinskog prostora 4.5e/m2, cena za kancelarijski prostor 8e/m2) Visina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 90.700 €, 51,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50.4m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali vrhunskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten, komforan jednosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Blizina pešačke zone, fakulteta, Spensa, Osnovnog suda i Izvršnog veća. Ovaj lep stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja, posebna prostorija za garderobu,....