• GoHome Professional
divisnekretnine - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • divisnekretnine - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - divisnekretnine

  • Za upit "divisnekretnine" pronađeno 319 nekretnina - prosečna cena 3.868 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Lekino Brdo, 778.000 €, 354,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2021.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličnu porodičnu stambenu zgradu na Lekinom brdu, u mirnom delu ulice Đorđa Kratovca. Objekat je spratnosti Su+P+1, ukupne neto površine 354,51m2, bruto površine 492,92m2, sve na placu površine 299m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju četvorosoban stan u kući na tri nivoa, smešten u mirnom i porodičnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Autokomande i svih važnih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo stan u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan se nalazi u prizemlju poseduje i galeriju, veoma je prostran sa dosta svetlosti, trostrano orijentisan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u novogradnji na prvom spratu, u zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na ulasku u naselje Altina. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.000 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića, u mirnom i odlično povezanom delu grada. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetno lepu kuću u nizu sa otvorenim pogledom, smeštenu na Dedinju, u ulici Aleksandra Tirnanića Tiketa. Kuća se prostire na tri nivoa, a svaki nivo poseduje svoju terasu, što omogućava prijatno uživanje u svežem vazduhu i pogledu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 265.000 €, 44,00 m2 cca 6020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo jednoiposoban stan u centru Beograda, u ulici Maršala Birjuzova, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i glavnih gradskih sadržaja. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.000 €, 57,00 m2 cca 4470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2025 - 273.600 €
18.07.2025 - 267.000 €
24.04.2026 - 259.000 €
27.04.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U srcu Vračara, nadomak Cvetnog trga, u ulici Svetozara Markovića, prodaje se ušuškan i šarmantan dvosoban stan od 57m², smešten u salonskoj zgradi iz 1936. godine, na drugom spratu uredne dvorišne zgrade. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 380.000 €, 73,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan od 73m2, u novijoj zgradi u Dubljanskoj ulici, na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i moderno održavane stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodično stanovanje ili investiciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 262.237 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je četvorosoban stan u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, smešten u manjem, isključivo stambenom objektu sa ukupno 18 stambenih jedinica. Objekat je projektovan kao boutique stambena zgrada, sa naglaskom na kvalitet gradnje,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 285.000 € na 300.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 290.000 €
14.07.2023 - 275.000 €
13.03.2024 - 235.000 €
18.03.2024 - 260.000 €
18.10.2024 - 280.000 €
15.10.2025 - 299.000 €
22.10.2025 - 285.000 €
25.03.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u kompleksu Savada 3, jednom od najtraženijih naselja Novog Beograda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 549.000 €, 119,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo fantastičan LUX penthouse-stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine na Vračaru u ulici Kneza Stracimira. Zgrada je mala, sa samo osam stanova a stan se nalazi sam na spratu, što doprinosi intimi i udobnosti u svakom pogledu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 103m2, na trećem spratu novog stambeno-poslovnog kompleksa Lux 51 na Bežanijskoj kosi, u ulici Partizanske avijacije. Lokacija omogućava laku povezanost sa ostatkom grada, a neposredna blizina marketa, pijace, doma zdravlja, škole i drugih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 69,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je odličan stan u ulici Danila Lekića Španca na Bežanijskoj kosi, u blizini crkve Sv. Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na trećem spratu održavane zgrade sa liftom, u mirnom okruženju, okružen zelenilom. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 202.616 € na 191.515 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 191.515 €, 64,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 202.616 €
11.02.2026 - 191.515 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U okviru manjeg stambenog objekta u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je poslednji dvoiposoban stan na nivou prizemlja, dvorišno orijentisan i namenjen kupcima koji traže mirnije okruženje i drugačiji raspored prostorija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 400.000 €, 66,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan stan od 66 m² sa jednom spavaćom sobom, smešten na 1. spratu zgrade BW Victoria, u neposrednoj blizini reke, na jednoj od najatraktivnijih pozicija u okviru projekta Beograd na vodi. Stan ima otvoren pogled ka reci. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 453.750 € na 429.550 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 28, 429.550 €, 121,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 453.750 €
30.03.2026 - 429.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo renoviran stan u ulici Bulevar Arsenija Čarnojevića u bloku 28, neposrednoj blizini Fakulteta dramskih umetnosti. Nalazi se na četvrtom spratu uredne i redovno održavane zgrade sa interfonom i video nadzorom. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan trosoban stan površine 84 m², na trećem spratu kvalitetne stambeno-poslovne zgrade u ulici Tošin bunar, između kompleksa Airport City i New Minel, na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, osvetljen i funkcionalno organizovan, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom, uknjižene površine 72m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzan šestosoban stan u mirnoj ulici na Dedinju, u zgradi novije gradnje iz 2022. godine. Lokacija je izuzetno tiha i prestižna, u neposrednoj blizini Belog dvora, škola, internacionalnih institucija i svih sadržaja koji čine svakodnevni život komfornim i sigurnim. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 351.000 €, 92,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan, vrlo svetao, prostran trosoban stan u vrlo mirnom porodičnom delu Voždovca. Sama lokacija pruža mir i ugođaj kao i povezanost sa svim bitnim sadržajima i saobraćajnicama kao i gradskim prevozima. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kuća na placu od 2.4 ara, spratnosti suteren, prizemlje i sprat, sa mogućnošću uređenja dodatnog nivoa u potkrovlju. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Arena, 319.000 €, 79,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 355.000 €
11.02.2026 - 345.000 €
18.02.2026 - 329.000 €
11.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kvalitetan i funkcionalan trosoban stan smešten u ulici Antifašističke borbe na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Beogradske Arene. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane stambene zgrade iz 2000. godine, sa liftom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Lekinom brdu, u ulici Braće Kovač. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 404.000 €, 76,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u ulici Kneginje Zorke, atraktivnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Trga Slavija i Hrama Svetog Save. Ova lokacija omogućava lako povezivanje sa svim delovima Beograda, kao i pristup brojnim sadržajima kao što su restorani, prodavnice, škola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m2 u Pirandelovoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade iz 2006. godine sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir i privatnost. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetan četvorosoban stan ukupne površine 160m2, od čega je 120m2 grejne površine i čak 40m2 prostrane, sunčane terase, smešten u najlepšem i najmirnijem delu Mirijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi građenoj fasadnom žutom ciglom, na visokom prizemlju objekta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 810.000 €, 139,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan porodični stan na Novom Beogradu, u ulici Vladimira Popovića, na jednoj od najtraženijih i infrastrukturno najbolje povezanih lokacija. Nekretnina se nalazi u modernom stambenom kompleksu novije gradnje, sa elegantnim lobijem, recepcijom i 24-časovnim obezbeđenjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 600.000 €, 98,00 m2 cca 6120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan, komforan stan koji se retko pojavljuje na tržištu, smešten u Kosovskoj ulici, u samom srcu Beograda, u neposrednoj blizini Narodne skupštine, Pionirskog parka i Tašmajdana. Lokacija je jedna od najtraženijih u užem centru grada, mirna, prestižna i savršeno povezana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 263.200 €, 94,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 94m2 na prizemlju, Lamele 2 stambeno-poslovnog objekta koji se gradi u Zemunu, u Banatskoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, Autoputa E-75, ulice Cara Dušana. Zemona nova je novogradnja u Zemunu koja predstavlja spoj kvalitetne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.500 € na 259.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 282.000 €
13.02.2026 - 269.500 €
27.04.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan u zgradi novije gradnje u Leskovačkoj ulici, u blizini Autokomande. Zgrada je iz 2012.godine, kvalitetne gradnje, uredno održavana, sa interfonom i video nadzorom. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 217.000 € na 210.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 59,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 217.000 €
30.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na odličnoj lokaciji, nekoliko minuta hoda od Botaničke baste u kući sa renoviranom fasadom uknjižene površine 59m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 415.000 €, 101,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u mirnoj i uređenoj ulici sa puno zelenila. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom i urednim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 157.000 €, 41,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 340.000 € na 295.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 136,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 340.000 €
11.03.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvoroiposoban dupleks na odličnoj lokaciji Banovog brda, u ulici Blagoja Parovića. Stan je svetao, dvostrano orijentisan i veoma funkcionalan, idealan za porodičan život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 370.000 €, 71,00 m2 cca 5210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jedinstven, trostrano orijentisan troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, Dorćol , ulica Dubrovačka. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.730.000 €, 500,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzna kuća na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 670.000 €, 192,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo jedinstven, trostrano orijentisan stan, koji se retko sreće u ponudi, smešten na Dorćolu, u ulici Visokog Stevana, u održavanoj zgradi iz 80-ih godina sa dva lifta. Lokacija pruža mir i privatnost, a istovremeno se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog keja, Kalemegdana,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 497.000 € na 477.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 477.000 €, 114,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 497.000 €
11.05.2026 - 477.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan trosoban penthaus, sa predivnim pogledom, u Beogradu na vodi, u zgradi Quartet 1. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 385.000 €, 83,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 390.000 €
20.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Luksuzan četvorosoban stan idealne strukture i orijentacije, komforan i osunčan sa velikim staklenim površinama u novoizgrađenom kompleksu Lastavice na Novom Beogradu, preko puta TC Delta City. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac, Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>