• GoHome Professional
divisnekretnine - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • divisnekretnine - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - divisnekretnine

  • Za upit "divisnekretnine" pronađeno 319 nekretnina - prosečna cena 3.868 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • useljiv
    • lift
    • 3.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 190,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2021.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo novu kuću centru naselja Boleč na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autobuskog stajališta linije 307, na 20km od Vukovog spomenika. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, ukupne korisne površine 190m2. Podeljena je u dva nezavisna dvoiposobna stana sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju izuzetno lep i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten na šestom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa urednim ulazom i liftom, u ul.Južni bulevar, jednoj od najtraženijih na Vračaru. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 369.500 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prostrani troiposoban stan – Vaš dom iz snova na odličnoj lokaciji! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Arena, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene, preko puta restorana "Novak". Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade iz 2007. godine, sa fasadnom ciglom i reprezentativnim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 87,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je odličan četvorosoban stan u ulici Vojislava Ilića, u zgradi novije gradnje iz 2017. godine, sa visokim kvalitetom završnih radova, reprezentativnim lobijem i fizičkim obezbeđenjem sa video nadzorom. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 200.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
15.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u naselju Meandri, površine 58 m². .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je vrlo funkcionalan i svetao stan na Novom Beogradu, u novogradnji stambenog bloka Savada 3. .

 
 
 
  Kuća, NOVI BANOVCI, 385.000 €, 181,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno opremljenu kuću sa bazenom, u mirnoj ulici, u Novim Banovcima sa pogledom na Dunav. Kuća se prostire na placu od 9 ari, prilikom gradnje se vodilo računa o svakom detalju, građena tako da vlasniku pruži udobnost i visok kvalitet življenja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 530.000 €, 196,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se petosoban dupleks na Vračaru, u mirnoj ulici u blizini Karađorđevog parka. .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 222.000 € na 227.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 227.000 €, 59,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2025 - 222.000 €
03.04.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan površine 59m² na Vračaru, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje iz 2005. godine, na prizemlju, kompletno je renoviran i odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 196.960 €, 48,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada, u neposrednoj blizini šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 599.000 €, 134,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo ekskluzivan penthouse na 12.spratu kompleksa "Airport Garden" na Novom Beogradu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, u ulici Branka Krsmanovića u blizini Đeram pijace. Stan se nalazi u mirnom delu Zvezdare, u zgradi starije gradnje sa urednim i održavanim ulazom (zgrada bez lifta). .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 796.500 €, 177,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo fenomenalan petosoban stan površine 177m2 u srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Slavije, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta. Stan je dvostrano orijentisan, većim delom suprotno od glavne ulice, prema mirnom dvorištu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 409.532 €, 83,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 172.000 € na 169.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.000 €, 41,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 172.000 €
27.04.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na Lekinom brdu, u Belimarkovićevoj ulici, u novogradnji iz 2025. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 535.000 €, 123,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan četvorosoban stan na Crvenom krstu. Stan je u zgradi od pikovane fasade sa liftom kojim se direktno ulazi u stan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u mirnom delu Zemuna, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.200.000 €, 291,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo porodičnu stambenu zgradu na Dedinju, u neposrednoj blizini stadiona Rajko Mitić. Kuća je starije gradnje, ukupne površine svih objekata na parceli 291m2, sve na 566m2 placa. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 570.000 €, 140,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostranu i svetlu kuću na Dedinju, na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u mirnoj ulici koja pruža privatnost i kvalitetan porodični život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuzan, kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica Beograda – Krunskoj, u samom srcu Vračara. Stan je prostran i svetao, površine 100 kvadratnih metara, i poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade, koje je obezbeđeno rampom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 598.000 €, 109,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se stan kod Trga republike. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 405.000 €, 96,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostran, trostrano orijentisan salonski stan, u zgradi očuvane fasade, koja se nalazi u neposrednoj blizini Kalenić pijace. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 684.800 €, 107,00 m2 cca 6400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Skyline kompleksu u Beogradu, na devetom spratu savremenog i reprezentativnog objekta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 232.000 €, 58,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na prvom spratu u salonskoj zgradi iz 1936 godine, na Neimaru, u Hadži Melentijevoj ulici. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 610.000 €, 220,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuznu kuću na jedinstvenoj lokaciji na padinama Kosmaja, u opštini Mladenovac, smeštenu u okviru ekskluzivnog mini-kondominijuma koji čine četiri arhitektonski identične vile. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj mira, prirode i modernog luksuza, namenjena onima koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 977.888 €, 229,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je dupleks stan u projektu BW Diva, koji se izdvaja kompaktnijom i izrazito uravnoteženom strukturom, namenjen kupcima koji traže penthouse osećaj bez prevelikih gabarita, uz visok nivo privatnosti i jasno definisane celine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 549.000 €, 172,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan od 172 m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi se u mirnom, ali odlično povezanom delu grada, sa brzom dostupnošću škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.888 €, 53,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan sa jednom spavaćom sobom u zgradi BW Diva, u okviru projekta Beograd na vodi, smeštenoj u srcu Savamale, na izuzetnoj mikrolokaciji. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 600.000 € na 635.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 103,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 670.000 €
24.04.2026 - 600.000 €
04.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo autentičan i luksuzno renoviran četvorosoban stan uknjižene površine 103m2(merene 125m2), u Kursulinoj ulici, u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade od pet spratova, veoma kvalitetne gradnje, sa samo pet stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odlican dvoiposoban stan u Metropolitan zgradi, u sklopu kompleksa Beograd na vodi. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 194.000 €, 59,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na Kalvariji, jednom od najlepših i najtraženijih delova Zemuna. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i smešten u manjoj, odlično održavanoj zgradi sa svega šest stanova. Nalazi se u mirnoj ulici, punoj zelenila, idealnoj za porodičan život.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 140.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 520.000 €, 210,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo luksuznu kuću sa privatnim bazenom, nedaleko od centra Grocke i na svega 70 metara od Dunava. Kuća se nalazi na prostranom placu od 10.5 ari, koji je kompletno ograđen, dok je dvorište projektovano tako da pruži maksimalan užitak i potpunu intimu. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 269.000 € na 264.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 264.000 €, 78,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 278.000 €
08.10.2025 - 269.000 €
27.02.2026 - 264.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo moderan, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 78m², smešten u mirnom delu Južnog bulevara, u neposrednoj blizini ulice Grčića Milenka. Ova atraktivna lokacija obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i prijatno urbano okruženje. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Šumice, 1.100.000 €, 391,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličnu kuću na Zvezdari u Gorenjskoj ulici na Konjarniku. Nalazi se na ogradjenoj parceli ukupne površine 19, 51 ari. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.440 €, 55,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 660,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo porodičnu vilu na Dedinju u blizini više ambasada, na veoma mirnoj i atraktivnoj lokaciji sagradjena 1999 godine. Sastoji se od četiri etaže ukupne uknjižene površine 660m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 800.000 €, 340,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo fantastičan dupleks u zgradi iz 2012.godine u neposrednoj blizini Đeram pijace. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>