• GoHome Professional
divisnekretnine - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • divisnekretnine - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - divisnekretnine

  • Za upit "divisnekretnine" pronađeno 319 nekretnina - prosečna cena 3.868 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • bazen
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 298.000 €, 76,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban, dvostrano orijentisan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, Dorćol, ulica Tadeuša Košćuška. Stan se nalazi u održavanoj zgradi iz 90-ih godina sa liftom. Lokacija pruža mir i pogled na Linijski park, a u neposrednoj blizini se nalaze Dunavski kej,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan na Voždovcu, u naselju Šumice, u Ljermontovoj ulici. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 222.000 €, 85,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini Doma zdravlja, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno lep, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85 m², na atraktivnoj lokaciji koja pruža mir....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, troiposoban stan, površine 71m2, u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Nalazi se u održavanom soliteru koji poseduje 3 lifta. U neposrednoj je blizini škole, vrtića, supermarketa i autobuskih linija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Micka Krstića. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 316.500 € na 310.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 84,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 316.500 €
11.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u Mileševskoj ulici na Vračaru, u jednom od najlepših i najtraženijih delova opštine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.970 €, 62,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa posebnim akcentom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 355.000 € na 345.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 59,00 m2 cca 5850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 355.000 €
22.04.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 59 m², smešten u luksuznom i veoma traženom kompleksu Novi Dorćol. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade, jednostrano je orijentisan i poseduje otvoren pogled koji ne gleda direktno u druge objekte, što pruža veću privatnost, prijatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 600.000 €, 204,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo u srcu Zemuna, u najlepšem delu prestižne Gospodske ulice, salonski stan ukupne korisne površine 204 m², koji se prostire delom na prvom, a delom na drugom spratu reprezentativne starogradske zgrade. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 425.000 €, 71,00 m2 cca 5990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo stan na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu na vodi, u zgradi BW Perla, prepoznatljivoj po elegantnoj fasadi i izuzetnoj lokaciji uz reku i Sava Promenadu. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 104,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 399.500 €
08.03.2026 - 385.500 €
25.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan u Nehruovoj ulici, na Novom Beogradu, preko puta OŠ „Sterija Popović“, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi u Blok 62. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 438.600 €, 116,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo klasičan petosoban stan u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Ateljea 212. Smešten na prvom spratu kvalitetno građene zgrade iz 60-ih godina, sa liftom, ovaj stan predstavlja savršen izbor za one koji žele praktičan i funkcionalan životni prostor u centru grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 439.600 €, 157,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan petosoban stan površine 157m2 na petom spratu Lamele 1 stambeno-poslovnog objekta koji se gradi u Zemunu, u Banatskoj ulici, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, Autoputa E-75, ulice Cara Dušana. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 190.000 €, 44,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dobar, dvosoban, funkcionalan stan sa lepim rasporedom prostorija, smešten u srcu Liona, u dobro održavanoj zgradi sa stepeništem koje nije naporno. Stan je u izvornom stanju, i pruža mogućnost potpunog renoviranja prema želji kupca. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 269.000 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan u novogradnji na Vidikovcu, u mirnom i porodičnom delu naselja idealnom za udoban gradski život. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, pošta, banka i parkovi. Autobuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 137.700 €, 47,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje, bez lifta, na trećem spratu od ukupno četiri, na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u neposrednoj blizini škola, vrtića, prodavnica, tržnih centara kao i stajališta više linija gradskog prevoza. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 214.849 €, 63,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U manjem stambenom objektu u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda, pogodan za porodično stanovanje, ali i kao kvalitetna investicija. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 400.000 € na 390.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Arena, 390.000 €, 92,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 415.000 €
22.03.2026 - 400.000 €
27.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene, u kvalitetnoj i održavanoj zgradi iz 2001. godine. Lokacija pruža odličnu saobraćajnu povezanost, kao i brz i lak pristup auto-putu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 269,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo stan u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan se nalazi u prizemlju poseduje i galeriju, veoma je prostran sa dosta svetlosti, trostrano orijentisan. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 426.000 € na 451.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 451.000 €, 141,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 426.000 €
27.02.2026 - 451.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban dupleks u izgradnji na šestom spratu nove zgrade sa liftom, na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 155.000 €, 33,00 m2 cca 4700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m2 (stvarna površina 33m2) u ulici Zmaj Jovinoj, u samom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice i pešačke zone. Stan se nalazi u predratnoj zgradi sa urednim ulazom i odličnim održavanjem. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 113,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban salonski stan u centru Beograda, u Nušićevoj ulici, na drugom spratu reprezentativne zgrade sa liftom i mermernim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se troiposoban stan na Topličinom vencu, u jednoj od najlepših ulica centra Beograda, u blizini Knez Mihailove i Kalemegdana. Stan se nalazi u zgradi iz 1936. godine, prepoznatljivoj po svom arhitektonskom stilu i visini plafona od preko 3 metra, što pruža osećaj prostranosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 221.574 €, 65,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i atraktivnoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 295.000 €, 78,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića na Senjaku u neposrednoj blizini sajma, koji se nalazi na drugom spratu odlične zgrade starije gradnje sa dobro održavanim ulazom i liftom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 369.000 €, 81,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i nije okrenut ka ulici. Nekretnina se nalazi u lepoj, kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Stan je u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 790.000 €, 165,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju luksuzno opremljen petosoban stan u kondominijumu Wellport, jednom od najprestižnijih stambenih kompleksa na Novom Beogradu. Ova ekskluzivna nekretnina se nalazi na 11. spratu od ukupno 12, u modernoj novogradnji sa spektakularnim panoramskim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnj u prestižnom stambenom kompleksu Smartlife Park na Voždovcu. Stan se nalazi na povučenom spratu sedmospratne zgrade vrhunske gradnje, sa rokom useljenja u novembru 2025. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 245.000 €, 66,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan površine 66m2 u neposrednoj blizini Save, na početku bloka 45, okružen zelenilom, izolovan od gradske buke. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 209.370 € na 197.536 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 197.536 €, 54,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 209.370 €
11.02.2026 - 197.536 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i traženoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom na....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 765.000 € na 698.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 698.000 €, 155,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 765.000 €
27.04.2026 - 698.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kuća na Dorćolu, u mirnoj ulici koja pruža potpunu privatnost u samom centru grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 68,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje iz 2009. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 425.500 €, 123,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo salonski četvorosoban stan od 123m2 u Zemunu, Donjem gradu, na uglu Avijatičarskog trga i Karadjordjeve ulice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 68,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetno moderan i luksuzno opremljen četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, u čijem sklopu se nalazi spa centar sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 635.173 €, 131,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 76,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan,renoviran trosoban stan u blizini Botaničke bašte Jevremovac, u mirnom delu ulice okružen zelenilom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 530.000 €, 95,00 m2 cca 5580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na jednoj od najlepših lokacija na Vračaru, u mirnoj i prestižnoj Mlatišuninoj ulici, nalazi se ovaj potpuno renoviran salonski stan površine 95 m². Smešten je u predratnoj zgradi sa liftom, na visokom prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa svetlom visinom plafona od 3 metra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 549.000 €, 214,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kvalitetan petosoban stan u kući podeljenoj po horizontali sa dvorištem i pomoćnim objektom u dvorištu, smeštena u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan u ulici Strahinjića Bana, u jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograda. .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 260.000 €
30.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo trosoban stan u najlepšem delu Vračara, u blizini Hrama Sv.Save, u ulici Stojana Protića. Nalazi se u urednoj zgradi stare, predratne, gradnje. Stan je kompletno renoviran i u besprekornom je stanju. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>