• GoHome Professional
divisnekretnine - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • divisnekretnine - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - divisnekretnine

  • Za upit "divisnekretnine" pronađeno 319 nekretnina - prosečna cena 3.868 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • bazen
    • useljiv
    • prizemlje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 260.000 € na 245.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 245.000 €, 60,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 260.000 €
20.03.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan u izvornom stanju, na veoma atraktivnoj mikro lokaciji na Donjem Dorćolu, pored Dunava u ul.Dunavski kej. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 599.574 €, 124,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 645.000 €, 129,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban dupleks u novogradnji sa malim brojem stanova, na izuzetnoj lokaciji na Neimaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se sastoji iz dve etaže — prizemlja i suterena — pri čemu obe etaže imaju izlaz u sopstveno dvorište. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan površine 66m² sa terasama, koji se nalazi na osmom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Dimitrija Tucovića, u delu kod Gradske bolnice. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 396.560 €, 99,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan u novogradnji na Zvezdari, u mirnom delu grada u neposrednoj blizini Zvezdarske šume. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 176,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo svetao, dvostrano orijentisan stan u mirnoj ulici na Voždovcu, u privatnoj trospratnoj zgradi sa malim brojem stanara. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan, kompletno namešten, dvosoban stan u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan dvosoban stan u najlepšem delu Vračara, u ulici Desanke Maksimović, preko puta Tašmajdanskog parka. Kompletno je renoviran, u odličnom stanju i ne zahteva veća ulaganja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 400.000 €, 72,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan salonski stan u srcu Vračara, u Njegoševoj ulici nadomak Kalenić pijace. Stan se nalazi na prvom spratu u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 319.000 €, 195,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličnu, uknjiženu kuću u naselju Mirijevo, na Zvezdari. Kuća je površine 195m2 i nalazi se na 5.08 ari placa(građevinsko zemljište). .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 325.436 €, 93,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U ponudi je četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u novogradnji na Paliluli, smešten na povučenom spratu manjeg boutique stambenog objekta sa ukupno 18 stambenih jedinica. Lokacija u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, uz potpuno otvoren pogled ka Dunavu i panorami grada, izdvaja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića, u novogradnji iz 2022. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.500 €, 46,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan u zgradi Iskra – idealna investicija uz relaksiranu otplatu do 2027. godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 355.000 €, 71,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo troiposoban stan površine 71m² u tek useljenoj, kvalitetno građenoj zgradi u ulici Stojana Protića, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 550.000 €, 158,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.divisnekretnine.rs

U savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom izrazu jasno izdvaja od uobičajene ponude u ovom delu grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo studio apartman na 5. spratu u okviru apart hotela Foka spa 4*, udaljenom 600 m od početne stanice gondole koja vodi ka Kopaoniku. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 355.000 €, 84,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo potpuno nov, moderno namešten trosoban stan smešten u ekskluzivnoj rezidencijalnoj zoni naselja Senjak, u modernoj vili sa bazenom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u Dobračinoj ulici, u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 610.000 €, 300,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo poslovni prostor koji je nedavno kompletno renoviran i namešten, na Paliluli, kod Bogoslovije. Prostor je ušuškan, orijentisan prema mirnom delu, suprotno od ulice, dvostrano je orijentisan. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 440.000 €, 133,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo kuću u samom centru Zemuna, na odličnoj lokaciji, u blizini svih ključnih sadržaja i infrakstrukture( restorani, prodavnice, pozorište, javni prevoz, šetaliste pored Dunava) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan sa parking mestom kod Skadarlije, u ulici Bulevar despota Stefana. Nalazi na visokom prizemlju predratne zgrade, dvostrano orijentisan, prema Bulevaru gleda dnevni boravak i jedna spavaća soba, dok je druga spavaća soba orjentisana ka dvorištu.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 200.100 € na 197.800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 197.800 €, 43,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 200.100 €
22.03.2026 - 197.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan i moderan jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za udoban i savremen način života. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Tomanovića, u neposrednoj blizini Šumica. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne zgrade iz 1994. sa liftom i uredno održavanim ulazom. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetno lepu kuću na Bežanijskoj kosi sa velikim dvorištem. Kuća je trospratna i može da funkcioniše kao tri odvojene stambene jedinice. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kuća u mirnoj i porodičnoj ulici na Voždovcu – Nikšićka – idealna kako za porodični život, tako i za poslovnu delatnost. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan u Zemunu, na prvom spratu novog stambenog objekta na Pregrevici. U neposrednoj blizini škole, vrtića, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo izuzetan salonski stan u samom centru Beograda, u mirnoj i povučenoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i sa prijatnim, otvorenim pogledom. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 74,00 m2 cca 5390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 459.000 €
14.01.2026 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
18.03.2026 - 409.000 €
15.04.2026 - 406.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 74m2 u pešačkoj zoni, nadomak Knez Mihailove ulice u samom centru Beograda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja spoj autentičnog šarma starogradnje i modernog komfora. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 109,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan šestosoban stan površine 109m2, u mirnom delu Zvezdare u neposrednoj blizini Aviv parka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo, odličan, očuvan, prostran funkcionalan troiposoban stan u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodični zivot ( škola, vrtić, marketi, pijaca, tržni centar, autobuska stajališta … ) Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, 80.000 €, 32,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan na Kopaoniku u ulici Stefana Prvovenčanog, na ulasku u vikend naselje u sklopu objekta Apart Hotel and Spa Zoned Kopaonik. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 549.000 € na 519.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 519.000 €, 113,00 m2 cca 4590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.11.2025 - 580.000 €
14.12.2025 - 549.000 €
13.03.2026 - 519.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostran, troiposoban, salonski stan u ulici Maršala Birjuzova, u samom centru Beograda. Stan se nalazi u lepo očuvanoj zgradi sa liftom iz 1930. godine, sa visinom plafona od preko 3 metra, što pruža dodatni osećaj prostranosti i elegancije. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 269,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se izuzetna kuća na južnoj padini Kosmaja, u mestu Koraćica, u mirnom i zelenilom okruženom delu, nedaleko od manastira Pavlovac. U pitanju je nekretnina koja, osim za porodični život, nudi ozbiljan potencijal za razvoj turizma na visokom nivou. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 311.500 €, 89,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan stan u ulici Vojvode Stepe u neporednoj blizini Trošarine. Nalazi se na trećem spratu zgrade novije gradnje sa urednim i redovno održavanim ulazom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo dvosoban stan na Vračaru, u ulici Maksima Gorkog, na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 243.000 € na 238.900 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 238.900 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 246.000 €
06.05.2026 - 243.000 €
11.05.2026 - 238.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se dvosoban stan na Lionu, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u trosoban. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 510.000 €, 358,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju kuća od 358m2 sa placem od 7,2 ara(bruto površine 430m2), blizu autoputa, u mirnom delu naselja Plavi horizonti. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 274.000 € na 268.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 268.000 €, 87,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 274.000 €
27.04.2026 - 268.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - Bulevar despota Stefana, na Paliluli, u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa četiri lifta, video nadzorom i interfonom. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 230.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 83,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 250.000 €
27.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u neposrednoj blizini Aviv Parka. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 319)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>