• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji" pronađeno 789 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal"> ŠIFRA: 1052733. JEDNOIPOSOBAN, NOVO NASELJE, 36m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal"> <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054771, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 34m2 + 2,7m2 Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan stan površine 34m², sa terasom od 2,7m² i dodatnom hladnom ostavom, smešten na idealnom prvom spratu. Stan je izvorno jednosoban, ali je adaptiran u jednoiposoban, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053834, PETROVARADIN, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN, 34M2 Na prodaju moderan i kompletno opremljen stan u samom centru Petrovaradina! Ovaj jednoiposoban stan, smešten je na visokom prizemlju nove zgrade, etažirane površine 34,31 m2. Stan je funkcionalnog rasporeda i čine ga: dnevna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 105.000 €, 31,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2026 - 112.000 €
17.03.2026 - 110.000 €
28.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054107, NOVI SAD, GRBAVICA , GARSONJERA, 31M2, SPRAT 0/4 VISOKO PRIZEMLJE U ponudi je nov stan, u zgradi tek useljenoj, na popularnoj Grbavici, od renomiranog investitora. Izuzetno kvalitetna gradnja, završna obrada i materijali. Stan je uknjižen kao poslovni apartman.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052074 NOVI SAD. BULEVAR OSLOBOĐENJA. PAVLA PAPA. GARSONJERA. 29m2 Predstavljam vam garsonjeru u ulici Pavla Papa na samo 3 minuta hoda od centra! Garsonjera poseduje 29m2 kao što možete i da vidite, ali ako vam se čini da je "mala", odma moram da vam kažem da je osećaj totalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 105.000 €, 24,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1053300 NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 24 M2 Iz ponude izdvajamo garsonjeru od 24 m2 na lokaciji Centar. Stan je odlično osmišljen, izgrađen i pozicioniran. Tačno, garsonjera je u pitanju u strogom centru grada Novog Sada. Nova, neuseljavana nekretnina, sa ukusom nameštena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.900 €, 44,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053727 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, dvosoban PRODAJA USKORO USELJIVOG DVOSOBNOG STANA 44m2 **************************************************************************** Iz ponude izdvajamo odličan dvosoban uskoro useljiv stan od 44m2. Renomiran investitor, dokazan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.000 €, 58,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053853, TELEP, TROSOBAN, 58m2 Na prodaju dvorišni stan na izuzetnoj lokaciji u Severni Telep , u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Futoškog Puta . U praksi, ova nekretnina funkcioniše kao samostalna kuća, potpuno je nova i neuseljavana, što je čini retkom prilikom na tržištu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 108.000 € na 106.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 106.000 €, 41,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.12.2025 - 108.000 €
17.03.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053493, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN, 41M2... Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.110 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054336 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 39,30m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.220 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054248 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 39,34m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.250 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 106.250 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 102.000 €
24.02.2026 - 106.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051919 PETROVARADIN, 42.50m2, DVOSOBAN .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 106.350 €, 46,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052969…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, VAŠ NOVI DOM U NEPOSREDNOJ BLIZINI NAJLON PIJACE, STANOVI U IZGRADNJI U NOVOM SADU, DVOSOBAN STAN…POVRAT PDV-A… .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.750 €, 35,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054428, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2. Retka investiciona prilika! Oglašavamo na prodaju jednoiposoban stan, veličine 35 m2, pozicioniran na prvom spratu zgrade bez lifta. Dvorišno orjentisan, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan sadrži: - Hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 107.000 €, 51,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053745, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , TROSOBAN, 51m2 Predstavljamo Vam jako kvalitetnu izgradnju ,od pouzdanog investitora, u blizini Novosadskog puta, preko puta GRASA i LIDLA. Dobra povezanost sa gradom,blizina gradskog prevoza, marketa, škole, i sve infrastrukture potrebne....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 107.800 €, 49,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051213. KOPAONIK, DVOSOBAN APARTMAN, 49 m2. Predstavljamo vam dvosoban apartman, deo apart naselja na Kopaoniku, pozicioniran u prizemlju objekta od tri sprata. Apartman sadrži hodnik, sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Sa terase se pruža nezaboravan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 108.240 €, 48,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053963, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, PETROVARADIN, DVOSOBAN STAN, 48 m2 Budući vlasnici, sa velikim zadovoljstvom Vam nudimo dvosoban stan u izgradnji na potezu Petrovaradin - Puckaroš. Proveren, dugogodišnji investitor, primena najsavremenijih tehnologija u građevinarstvu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 109.000 €, 51,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054812, DETELINARA, DVOSOBAN, 51m2 U srcu Detelinare, u mirnoj Solunskoj ulici, krije se stan od 51m² koji ne traži samo kupca, već nekoga ko ume da prepozna potencijal i udahne mu novi život. Već pri samom ulasku, predsoblje vas uvodi u prostor pun mogućnosti. Sa leve strane,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 112.000 €
07.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054580. NOVI SAD, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! DVOSOBAN STAN BEZ ULAGANJA! Predstavljamo vam odličan, funkcionalan dvosoban stan, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 34,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054078 NOVI SAD, PRODAJA STANA, JEDNOIPOSOBAN, NAMEŠTEN OSTAVA 10 m2 Ako želite na odličnoj lokaciji namešten jednoiposoban stan pogledajete ovaj koji je kod nas u prodaji. Stan se nalazi na prvom spratu dvorišno orjentisan u središnjem delu telepa gde je u okolini sva infrastruktura....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
16.04.2026 - 112.000 €
05.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054303. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana, poizicioniranog na četvrtom spratu starije zgrade u Centru Novog Sada, na samo nekoliko minuta hoda od ključnih gradskih sadržaja. Stan sadrži mali hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 109.330 €, 46,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051982 PETROVARADIN, 45.73m2, DVOSOBAN .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054766, SATELIT, DVOIPOSOBAN STAN, 50M2 Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan površine 50m², smešten na trećem spratu uredne i održavane zgrade u ulici Antuna Urbana. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od komfornog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051744…NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 48 m2 ZANIMLJIV STANI! Predstavljamo vam ovaj lep i svetao dupleks od 53 m2 sa kosinama. Zanimljivog je rasporeda, u donjem delu stana nalazi se dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, prostor za plakare i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054680, DVOSOBAN STAN 44m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052249. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, DVOSOBAN 44 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054588, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 39M2, SPRAT 0/4 Nudimo vam simpatičan stan na Novom naselju, u izuzetno mirnom okruženju. Izuzetno osvetljen i prijatan. Pogodan je za manju porodicu, sa jednim detetom. UKNJIŽENO NA VLASNIUKA, BEZ TERETA. MOŽE NA KREDIT!!....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 100.000 € na 110.000 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2024 - 82.400 €
16.05.2024 - 80.000 €
22.03.2025 - 90.000 €
27.12.2025 - 100.000 €
03.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049163… PRODAJA STANA NOVI SAD… TELEP- JUŽNI, 35m 2 , JEDNOIPOSOBAN Nudim Vam na prodaju odličan jednoiposoban stan u južnom delu Telepa gde još uvek vlada mir i tišina. Stan je odličnog rasporeda bez gubitka prostora i svaka prostorija ima svoju prirodnu ventilaciju, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053646, NOVI SAD, JUŽNI TELEP, NOV NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN 35M2 + 6M2 terasa Poštovani klijenti, predstavljamo vam NOV, fenomenalan jednoiposoban stan, uknjižene površine od 35m2 i sa dodatnih 6m2 terase koja je GRATIS. Prodaje se kompletno opremljen sa svom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 110.000 €, 33,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052566, SAJAM, JEDNOIPOSOBAN STAN, 33m2 Na veoma atraktivnoj lokaciji oglašavamo prodaju izuzetno funkcionalnog jednoiposobnog stana, Hodnik, kuhinja sa trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo, ostava i pripadajući deo podruma (4m2) čine ovu interesantnu nekretninu. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.150 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048252. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052728. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 41m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Nikada nije useljavan, kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.800 €, 55,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048251. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050322…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, VLADIKE PLATONA, STAN KOD BANOVINE, JEDNOSOBAN STAN KOD IZVŠNOG VEĆA 37m2…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINA NA RASPOLAGANJU… Ukoliko kupac želi da stan bude jednoiposoban, postoji mogućnost pregrađivanja spavaće sobe jednim vratima.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 99.000 € na 111.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 111.000 €, 37,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 110.000 €
04.04.2026 - 111.000 €
21.04.2026 - 109.000 €
05.05.2026 - 106.000 €
09.05.2026 - 103.000 €
12.05.2026 - 99.000 €
14.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054274 Prodaja stanova, jednoiposobni 37m2 nekretnine Novi Sad . Iz ponude izdvajamo fantastičan neuseljavan stan od 37m2 sa odvojenom funkcionalnom sobom. Kao što vidite na slikama stan je prepun je dnevne svetlosti, kuhinja fizički odvojena, savršeno projektovan u datoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 111.012 €, 50,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053738, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , TROSOBAN, 51m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 111.300 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053521, NOVI SAD,ADICE,TROSOBAN, 52.5 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 111.300 €, 46,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051969 , PETROVARADIN, CENTAR, DVOSOBAN NOV STAN SA PARKING MESTOM, CRKVA; STADION POŠTOVANI KLIJENTI, želimo da vam ponudimo odličan dvosoban stan u Centralnom delu Petrovaradina u IZGRADNJI . RENOMIRANI INVESTITOR sa višegodišnjim iskustvom gradi za VAS prelepu manju zgradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 111.600 €, 41,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053481, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 40,58M2, POVRAT PDV-A... PRODAJA STANOVA OD POUZDANOG INVESTITORA. POVRAT PDV-A MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA ILI GARAŽNOG MESTA. Želimo Vam srećnu kupovinu!! Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 112.000 €, 44,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054679, DVOSOBAN STAN 44m2, MIŠELUK .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 741)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.