• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2" pronađeno 787 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.200 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050703, JUŽNI TELEP, TROSOBAN STAN-IZGRADNJA , 60M2 Prodaje se trosoban stan u izgradnji u mirnom delu Južnog Telepa, okružen svim neophodnim sadržajima za miran i udoban život. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe zajedno sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 60,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053560, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 60m2 Komforan, nov dvosoban stan na Telepu. Izuzetno povoljna nekretnina, za cenu garsonjere dobijate 60m2 dvosoban stan. Ako to nije dovoljan razlog da se odlučite za kupovinu u traženoj ceni dobijate prostranu garažu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1046163. NOVI SAD, SATELIT, TROSOBAN STAN, 60 m2. Novo u ponudi!!! Predstavljamo vam kompletno renoviran trosoban stan, pozicioniran na petom od šest spratova, u zgradi bez lifta, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišne orjentacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050295 GRBAVICA , DVOIPOSOBAN STAN, 60M2 Prodaje se izvanredan dvoiposoban stan, dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade sa liftom. Veoma lepo sredjen i odmah useljiv. Ukoliko ste zainteresovani za ovu nekretninu ili imate dodatnih pitanja, slobodno me....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054590 PETROVARADIN-TROSOBAN-60m2, u cenu uračunat kompletan nameštaj sa garažom Trosoban stan u Petrovaradinu sa garažom – kompletno namešten, bez ulaganja Na prodaju moderan trosoban stan u Petrovaradinu, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Nekretnina je kompletno opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053685 NOVI SAD, PRODAJA STANA, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN 60 m² Izvanredan prilika za na Bulevaru Evrope -trosoban stan 60 m² Ovaj stan može biti baš ono što ste tražili. Nalazi se na drugom spratu šestospratnicesa liftom, u zgradi novije gradnje, kvalitetne izvedbe. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.795 €, 60,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052270. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053194, NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, TROSOBAN, 60M2+14M2, TREĆI SPRAT.. Jovana Đorđevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.500 €, 60,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054701, TROSOBAN STAN 60m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054213. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom koja je fizički odvojena, dve spavaće sobe i kupatilo i terasu na koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052286, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 145.000 €
05.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053356. NOVI SAD, NOVO NASELJE, TROSOBAN, 60M2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.230 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054656, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 59m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 147.000 €, 59,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054257. NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. Oglašavamo prodaju potpuno renoviranog dvoiposobnog stana, pozicioniranog na sedmom spratu zgrade kvalitetne gradnje na Novom Naselju. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom sa kojeg se izlazi na terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054834, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 59M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ponudi je funkcionalan i komforan stan površine 59m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053239, PRODAJA STANOVA-KOPAONIK, DVOSOBAN STAN, 59m2 Kopaonik, ekskluzivna lokacija , zahvaljujući razvijenom turističkom centru sa savremenim hotelima i pratećim objektima, predstavlja jednu od najpopularnijih turističkih destinacija u Srbiji i na Balkanu. U našoj ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.700 €, 59,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054503, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 59m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053639 , NOVI SAD , SAJAM , DVOIPOSOBAN, 59M2 ,… O glašavamo na prodaju dvoiposoban stan u ulici Pariske komune. U okolini zgrade nalaze se igrališta, parkovi, dom zdravlja, vrtić i osnovna škola. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053800, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN, 59M2, SPRAT 0/4 U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Detelinari odličan, funkcionalan i svetao, sa prostranom zatvorenom terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetna, u starijoj gradnji. Stan kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053952 prodaja stanova, dvosobni,59m2 nekretnine Novi Sad PRODAJA STANA DVOSOBAN 59m2, LAKO MOGUĆE U DVOIPOSOBAN ***************************************************************************************** Na prodaju stan savršenog mogućeg rasporeda, spavaća soba komforna, pravilan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.600 €, 59,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054609. PETROVARADIN, STARI MAJUR, DVOIPOSOBAN STAN, 58.74 m2. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 173.000 € na 158.000 € dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.10.2025 - 173.000 €
12.03.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053002. PETROVARADIN, ALIBEGOVAC, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. Oglašavamo prodaju kompletno opremljenog dvoiposobnog stana pozicioniranog u prizemlju novoizgrađenog kompleksa na Alibegovcu. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna master....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.500 €, 59,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053462 Prodaja LUX stanova , Telep 59m2, trosoban PRODAJA NOVOG STANA 59m2, KLJUČ U RUKE , LUX , TROSOBAN **************************************************************************************** Za sve vas koji dugo čekate da se pojavi na tržištu perfektan trosoban stan nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054750 TROSOBAN - 59 m² - UKNJIŽEN, MOGUĆNOST KUPOVINE SA PARKING MESTOM Somborska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.100 €, 59,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054391…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, TROSOBAN STAN U IZGRADNJI, USKORO USELJIV, KVALITETNI STANOVI…59m2…TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM UKLJUČENIM U CENU, IZRAŽENA CENA JE SA PDV-om… .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 179.000 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Gorana Jojića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054839, NOVI SAD, DETELINARA, TROSOBAN STAN, 60m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! <span style="font-size:14.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";color:black;="" mso-themecolor:text1"=""> Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054214 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN 58 m² Funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari – idealan izbor za savremen život U ponudi je izuzetno kvalitetan nov, još neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, koji predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 170.000 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054786, NOVI SAD, BULEVAR/GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 58M2, 6/14 NA MESTU GDE SE DODIRUJU STARI I NOVI SAD, NA RASKRSNICI BULEVARA I GRBAVICE! Postanite vlasnik nekretnine na najatraktivnijoj lokaciji u gradu, i budite okruženi Stadionom Karađorđe, Promenadom, nadomak Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052404.. ADICE, DVOIPOSOBAN STAN 58M2.. Predstavljam Vam dvoiposoban, porodični stan u blizini Novosadskog puta - odlično održavan i izuzetno funkcionalnog rasporeda u datoj kvadraturi. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, prodaje se potpuno opremljen nameštajem i belom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.182 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051115, SOMBORSKI BULEVAR, DVOIPOSOBAN STAN 58m2.. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054452, PODBARA, TROSOBAN STAN, 58m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.000 €, 58,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053853, TELEP, TROSOBAN, 58m2 Na prodaju dvorišni stan na izuzetnoj lokaciji u Severni Telep , u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Futoškog Puta . U praksi, ova nekretnina funkcioniše kao samostalna kuća, potpuno je nova i neuseljavana, što je čini retkom prilikom na tržištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 105102. NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 58m2. Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na Grbavici, jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koje su vizuelno odvojene, spavaću sobu i kupatilo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 112.519 €, 58,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053984, NOVI SAD, TROSOBAN 58,30 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052641. NOVI SAD, SAJAM, DVOSOBAN STAN, 58 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam dvosoban stan, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji. Stan sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu. Objekat je projektovan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 121.800 € na 116.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MAJUR, 116.000 €, 58,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 121.800 €
21.04.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054088, DVOIPOSOBAN, PETROVARADIN, 58 M2 . Na prodaju dvoiposoban stan površine 58 m2, smešten u mirnom delu Petrovaradina. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, kupatila, jedne veće i jedne manje spavaće sobe, ka oi velike terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.800 €, 58,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052278. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 57m2. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji, koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj i savremenoj izgradnji, kao i upotrebi proverenih materijala. Stan sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 165.000 €, 58,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054228: DVOSOBAN STAN SA GARAŽOM NA GRBAVICI, NOVI SAD Na prodaju komforan dvosoban stan površine 58 m², smešten na trećem spratu uredno održavane zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija – Grbavica. Dnevni boravak je prostran i svetao, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053793, STARI GRAD, TROSOBAN STAN, 58m2 Na prodaju je funkcionalan trosoban stan površine 58 m², smešten na petom, ujedno i poslednjem spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 739)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>