• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 2.842 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053685 NOVI SAD, PRODAJA STANA, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN 60 m² Izvanredan prilika za na Bulevaru Evrope -trosoban stan 60 m² Ovaj stan može biti baš ono što ste tražili. Nalazi se na drugom spratu šestospratnicesa liftom, u zgradi novije gradnje, kvalitetne izvedbe. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054214 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN 58 m² Funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari – idealan izbor za savremen život U ponudi je izuzetno kvalitetan nov, još neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, koji predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054470. NOVI SAD, ADICE, DVOIPOSOBAN STAN, 56m2. Predstavljamo vam kompletno namešten dvoiposoban stan na Adicama, pozicioniran na drugom spratu manje stambene zgrade, u mirnom i prijatnom okruženju. Stan je dvostrano orijentisan i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052096 NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, LUX, NAMEŠTEN 56 m2 IZDVAJAMO IZ PONUDE luksuzno namešten dvoiposoban stan na Tatarskom brdu - Sremska Kamenica Na prodaju luksuzan, kompletno opremljen dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji -....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 125.000 € na 130.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 125.000 €
28.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054743 NOVI SAD, ŽELEZNIČKA STANICA, PRODAJA STANA, DVOSOBAN 55 m² Izdvajamo iz naše ponude klasičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji i odlične spratnosti. Stan je na drugom spratu zapadno orijentisan sa puno svetlosti. Poseduje predsoblje, kupatilo, trpezarijski deo, kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053093,PETROVARADIN, TROSOBAN STAN ,61 M2 Na prodaju ekskluzivan trosoban stan u izgradnji u luksuznom naselju Alibegovac, smješten u urbanoj vili novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu vile koja broji ukupno dve etaže (prvi i drugi sprat), te nudi maksimalnu privatnost....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 99.100 € na 102.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 53,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.11.2025 - 96.360 €
27.11.2025 - 99.100 €
26.02.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053266..Prodaja stanova Novi Sad, Adice, trosoban 53,09m2. Veoma lepa lokacija u blizini Dunava u mirnom okruženju na 5-6km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja od investitora sa dugom tradicijom i potpuno uredne dokumentacije. Stan je na idealnom drugom spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.400 €, 53,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054302, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 53 m2. Odlična investicija! U ponudi dvosoban stan veličine 53 m2, pozicioniran na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan sadrži hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.800 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054069, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN, 53M2, SPRAT 2/4, LIFT U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pozanog ivestitora. Mirno i tiho,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 116.600 € na 124.900 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 124.900 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 116.600 €
14.05.2026 - 124.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053593Prodaja stanova Novi Sad, Adice, dvoiposoban, 53m. Odlična lokacija u mirnoj potpuno komunalno opremljenoj ulici u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Kvalitetna gradnja od pouzdanog investitora sa rokom završetka septembar 2026god. Zgrada sa malim brojem stanova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.500 €, 51,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053768, NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN LUX STAN, 54m2 Prodaje se kompletno renovirana nekretnina na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Dvoiposoban stan na Staroj Detelinari je moderno uređen, potpuno opremljen sa novim strujnim i vodovodnim instalacijama, novim pločicama i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054838, LIMAN IV, DVOSOBAN, 52M2 Na prodaju potpuno renoviran, moderno uređen dvosoban stan u Balzakovoj ulici na Limanu IV. Stan smešten na drugom spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade. Prodaje se kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i opremom, spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054673.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - BISTRICA , JEDNOIPOSOBAN STAN, 48 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 48 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 242.500 €, 48,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054434…SPENS, DVOSOBAN,48M2…., Predstavljamo Vam na odličnoj lokaciji dvosoban komplet opremljen stan. Pozicioniran na drugom spratu, dvorišne orjentacije.Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje. KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca br.2466, mob: +381642191034....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054676 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN 49M2 Oglašavamo prodaju izuzetnog dvosobnog stana na Novoj Detelinari, u blizini Sajma i Detelinarske pijace. Na drugom spratu novije kvalitetne zgrade, nalazi se ovaj uknjižen stan sa odvojenom spavaćom sobom, perfektno održavan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 145.000 €, 46,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054108, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 46M2, SPRAT 2/4, LIFT STAN BEZ MANE!!! U ponudi je prelep dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novoj , odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pouzdanog ivestitora.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049608 VETERNIK, VETERNIČKA RAMPA 46 M2 <span style="font-size:12.0pt;font-family: " times="" new="" roman",serif;mso-fareast-font-family:"times="" roman";color:black;="" mso-themecolor:text1"=""> Nov, useljiv dvosoban stan na Veterničkoj rampi. Drugi sprat, terasa. Cena sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.000 €, 45,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1049271. NOVI SAD, STARA DETELINARA, DVOSOBAN 45 m2 Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade sa ukupno tri sprata, na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa dvostrukom orijentacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054596, TELEP - SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 44m2 Predstavljamo vam odličan funkcionalan dvosoban stan, pozicioniran na drugom spratu novije zgrade kvalitetnije gradnje na Severnom Telepu. Stan sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasom na koju....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 126.000 € na 125.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 43,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 126.000 €
14.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053643, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN , 43M2 Na prodaju dvosoban stan na Novoj Detelinari, u mirnoj i traženoj Cankarevoj ulici. Stan se odlikuje idealnim rasporedom prostorija, iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i komfor. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054850, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! Dvosoban stan bez ulaganja! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 40 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Kompletno je renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je projektovan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 136.500 € na 130.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 136.500 €
30.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053897, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOSOBAN, 39m2 Na prodaju stan blizu centra, ali u mirnom delu idealnom za život. Dvorišno orijentisan što vam garantuje mir i tišinu. Na idealnom drugom spratu. Poseduje ostavu, i prodaje se kompletno namešten sa svom potrebnom novom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal"> ŠIFRA: 1052733. JEDNOIPOSOBAN, NOVO NASELJE, 36m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal"> <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height:....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052909 NOVI SAD - PETROVARADIN, TROSOBAN STAN, 64m2… Uknjižen, odmah useljiv! Oglašavamo prodaju uknjiženog, trosobnog stana u Petrovaradinu. Nalazi se u novoj zgradi, useljenoj pre dve godine. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053888, VETERNIK, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 33M2, 0/2 SPRAT Slavonska.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 82.000 €, 32,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 84.510 €, 31,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054342 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, JEDNOSOBAN STAN 31,30m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053887, VETERNIK, ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 29M2, 0/2 SPRAT .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.000 € na 90.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 87.000 €
05.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052112. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA 29 m2 Prodaje se garsonjera u centru grada, površine 29 m², na drugom spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je dvorišno orijentisan, što ga čini mirnim i idealnim za stanovanje ili izdavanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 72.000 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1051220 NOVI SAD NOVO NASELJE GARSONJERA 26M2 Prodajemo garsonjeru na drugom spratu, u manjoj zgradi. Garsonjera je u dobrom očuvanom stanju sa terasom Stan je lepog pravilnog oblika što slike I govore. U okruženju je sve što je neophodno za lep I kvalitetan život. KONTAKT:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 68.000 €, 26,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054481. NOVI SAD. KLISA. GARSONJERA. 26m2. Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 26 m² na Klisi. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, što je čini idealnom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Lokacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.000 €, 24,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053283, VETERNIK, ADICE, GARSONJERA, 24M2, 0/2 SPRAT .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 93.000 €
28.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054126, BULEVAR,GARSONJERA, 22M2 Na prodaju garsonjera na izuzetnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 22 m², smeštena na drugom spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 60.000 €, 19,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052473…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, TEMERINSKA ULICA, GAROSNJERA 19m2…KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA…VIDOVDANSKO NASELJE…U PRIRODI 21m2 Predstavljam vam odličnu garonjeru u Temerinksoj ulici, u delu koji spada pod Klisu. Pozicionirana na drugom spratu stambene zgrade, idealna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 38)

<< <1> >>