• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat Oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat Oglasi objavljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053685 NOVI SAD, PRODAJA STANA, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN 60 m² Izvanredan prilika za na Bulevaru Evrope -trosoban stan 60 m² Ovaj stan može biti baš ono što ste tražili. Nalazi se na drugom spratu šestospratnicesa liftom, u zgradi novije gradnje, kvalitetne izvedbe. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054214 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN 58 m² Funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari – idealan izbor za savremen život U ponudi je izuzetno kvalitetan nov, još neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, koji predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054470. NOVI SAD, ADICE, DVOIPOSOBAN STAN, 56m2. Predstavljamo vam kompletno namešten dvoiposoban stan na Adicama, pozicioniran na drugom spratu manje stambene zgrade, u mirnom i prijatnom okruženju. Stan je dvostrano orijentisan i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052096 NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, LUX, NAMEŠTEN 56 m2 IZDVAJAMO IZ PONUDE luksuzno namešten dvoiposoban stan na Tatarskom brdu - Sremska Kamenica Na prodaju luksuzan, kompletno opremljen dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji -....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 125.000 € na 130.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 125.000 €
28.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054743 NOVI SAD, ŽELEZNIČKA STANICA, PRODAJA STANA, DVOSOBAN 55 m² Izdvajamo iz naše ponude klasičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji i odlične spratnosti. Stan je na drugom spratu zapadno orijentisan sa puno svetlosti. Poseduje predsoblje, kupatilo, trpezarijski deo, kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053093,PETROVARADIN, TROSOBAN STAN ,61 M2 Na prodaju ekskluzivan trosoban stan u izgradnji u luksuznom naselju Alibegovac, smješten u urbanoj vili novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu vile koja broji ukupno dve etaže (prvi i drugi sprat), te nudi maksimalnu privatnost....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 99.100 € na 102.000 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 102.000 €, 53,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.11.2025 - 96.360 €
27.11.2025 - 99.100 €
26.02.2026 - 102.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053266..Prodaja stanova Novi Sad, Adice, trosoban 53,09m2. Veoma lepa lokacija u blizini Dunava u mirnom okruženju na 5-6km od centra grada. Izuzetno kvalitetna gradnja od investitora sa dugom tradicijom i potpuno uredne dokumentacije. Stan je na idealnom drugom spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.400 €, 53,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054302, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 53 m2. Odlična investicija! U ponudi dvosoban stan veličine 53 m2, pozicioniran na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan sadrži hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.800 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054069, NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN, 53M2, SPRAT 2/4, LIFT U ponudi je dvosoban, uknjižen i odmah useljiv stan na Novom naselju, odličan, funkcionalan i svetao, sa terasom. Dobra nekretnina, izuzetno kvalitetno građena od dobrog i pozanog ivestitora. Mirno i tiho,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine do 60 m2 2.sprat (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>