• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 2.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • polunamešten
    • 1.sprat
    • dvorište
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054839, NOVI SAD, DETELINARA, TROSOBAN STAN, 60m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! <span style="font-size:14.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";color:black;="" mso-themecolor:text1"=""> Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 179.800 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047174, NOVI SAD, CENTAR, DUNAVSKA ulica DVOSOBAN 58m2. Predstavljamo fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu, nalazi se u odličnoj održavanoj zgradi, pešačka zona. Stan je odličnog rasporeda i ima zasebnu kuhinju sa trpezarijom kao i spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.000 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049965.. SALAJKA, DVOIPOSOBAN STAN 57m2.. Odličan dvoiposoban kompletno namešten stan u zgradi useljenoj prošle godine - nalazi se na Salajci, 10 min laganog hoda od centra grada. Stan je apsolutno bez ikakvih ulaganja, useljiv po isplati, sa mogućnošću kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.350 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048249. Prodaja nekretnina na Zlatiboru... DVOIPOSOBAN STAN 55 m2 SA PARKING MESTOM.... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054863, NOVI SAD, BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade novije, kvalitetne gradnje u blizini Bulevara oslobođenja. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081346, POSLOVNI PROSTOR, 48m2, NOVI SAD Fantastičan uknjižen lokal 1/1, površine 48m², nalazi se u radu i ima zatvorenu baštu, s tim da postoji mogućnost iznajmljivanja velike bašte ispred lokala koja je 60m2 i iznajmljivanje ostave. Lokal se prodaje sa kompletnim inventarom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1049673 NOVI SAD, PRODAJA STANA, NOVONASELJE 47 m2 Prodaje se stan koji je u funkciji jednoiposobnog stana sa dosta poitencijala. Kuhinja je odvojena sa svojm prirodnom ventilacijom i sa izlazom na terasu. Trpezariski deo je u funkciji manjeg dnevnog boravka. Na terasi je hladna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054849, NOVI SAD, KNEŽEV PARK, JEDNOIPOSOBAN STAN, 43m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na četvrtom spratu moderne zgrade novije, kvalitetne gradnje u Kneževom Parku, jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054843, LIMAN 4, DVOIPOSOBAN, 43M2 Prodaje se odličan dvoiposoban stan od 43m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 4. Stan je veoma funkcionalno preuređen i kompletno renoviran, idealan kako za miran porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje. Ono....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.710 €, 43,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054856, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 43 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 43 m2, pozicioniran u potkrovlju bez kosina, zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054846, NOVI SAD, KEJ, DVOSOBAN STAN, 42 m2. Retko u ponudi! Dvosoban stan na prestižnoj lokaciji! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 42 m2, pozicioniran na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Kompletno renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.000 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051448, SOMBORSKI BULEVAR. DVOSOBAN STAN, 41 m2 Budući kupci, jedinstvena prilika da kupite fantastičan stan na odličnoj lokaciji od veoma cenjenog i respektabilnog investitora. Primenom najnovijih tehnologija u sferi gradjevine u idealnoj harmoniji sa arhitektama i dizajnerima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054817, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 40m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina je uredno održavana, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054850, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! Dvosoban stan bez ulaganja! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 40 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Kompletno je renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.860 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054857, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 38 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 38 m2, pozicioniran na trećem spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054878 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, centar Stari Grad- kej, jednoiposoban 38m2. Iz ponude izdvajamo prodaju kompletno renoviranog jednoisposobnog stana od 38m2. Dnevni boravak sa zavučenom kuhinjom, komforna spavća soba i funkcionalno kupatilo su unutrašnji prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.000 €, 37,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052362…NOVA DETELINARA, JEDNOIPOSOBAN…U neposrednoj blizini Sajma prodajemo lepo sređen stan. Svetislava Kasapinovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.000 €, 36,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054867 Prodaja stanova 36m2,jednoiposobni, Kamenjar, nekretnine Novi Sad.. Na prodaju odličan suterenski jednoiposoban stan sa odovojenom spavaćom sobom. Idealno iskorišćena kvadratura, komforno kupatilo, sve je izuzetno održavano. Iako je delimično suterenski stan, zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054864, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA, 30m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! <span style="font-size:14.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";color:black;="" mso-themecolor:text1"=""> Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.000 €, 28,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054859,NOVI SAD, garsonjera,28 M2 Preslatka nova garsonjera na Grbavici – mali stan sa velikim šarmom Danila Kiša.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 78.000 €, 27,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Miše Dimitrijevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 60.500 €, 25,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054770, NOVI SAD, GRBAVICA, JEDNOSOBAN STAN , 22m2. Predstavljamo vam manji jednosoban stan na četvrtom spratu zgrade stare, kvalitetne gradnje na Grbavi ci, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova nekretnina je funkcionalno struktuirana i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054861 , NOVI SAD , DETELINARA , GARSONJERA, 20M2 ,… Oglašavamo na prodaju garsonjeru na Detelinari. Nalazi se u lepom okruženju punom zelenila, parkova i sportkih terena. Javnim saobraćajem je odlično povezana sa ostatkom grada tako da je dobra kao investicija za izdavanje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>