• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji" pronađeno 789 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053546, NOVI SAD, PODBARA, STAN, 66m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.080 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054724, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 64m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054452, PODBARA, TROSOBAN STAN, 58m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052641. NOVI SAD, SAJAM, DVOSOBAN STAN, 58 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam dvosoban stan, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji. Stan sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu. Objekat je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054713 , TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054722, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 194.400 €, 54,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050149.Prodaja nekretnina Novi Sad, Centar, dvosoban 54,61m2. Na par minuta od pešačke zone izgradnja od renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, veoma kvalitetna gradnja sa rokom završetka oktobar 2026 godine. Ceo projekat se gradi po principu "ZELENI KONCEPT STANOVANJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.700 €, 59,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054503, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 59m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053793, STARI GRAD, TROSOBAN STAN, 58m2 Na prodaju je funkcionalan trosoban stan površine 58 m², smešten na petom, ujedno i poslednjem spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2025 - 155.000 €
18.02.2025 - 165.200 €
17.04.2025 - 169.000 €
07.08.2025 - 172.000 €
30.09.2025 - 205.000 €
26.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1048899 NOVI SAD, LIMAN 2, DVOSOBAN STAN, 56 M2 Uknjižen, bez ulaganja komforan dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Veoma tražena lokacija u blizini Dunava i gradske plaže Štrand. Prvi sprat, lift, terasa, fizičke površine 56 m2. Cena sa nameštajem u stanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.800 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050164Prodaja nekretnina Novi Sad, Centar, dvosoban 51,26m2. Na par minuta od pešačke zone izgradnja od renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, veoma kvalitetna gradnja sa rokom završetka oktobar 2026 godine. Ceo projekat se gradi po principu "ZELENI KONCEPT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054641, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 203.280 € na 196.020 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 196.020 €
07.05.2026 - 203.280 €
12.05.2026 - 196.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054356, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054616, TELEP-JUŽNI, ČETVOROSOBAN STAN, 158m2 .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054214 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN 58 m² Funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari – idealan izbor za savremen život U ponudi je izuzetno kvalitetan nov, još neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, koji predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053507, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 66M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnoj i urednoj ulici Ilije Birčaninа, nudimo na prodaju kvalitetan dvoiposoban stan površine 66 m2 , smešten u novijoj, izuzetno kvalitetnoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 199.890 €, 48,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054264 Socijalno, dvoiposoban, 48m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054590 PETROVARADIN-TROSOBAN-60m2, u cenu uračunat kompletan nameštaj sa garažom Trosoban stan u Petrovaradinu sa garažom – kompletno namešten, bez ulaganja Na prodaju moderan trosoban stan u Petrovaradinu, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Nekretnina je kompletno opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053685 NOVI SAD, PRODAJA STANA, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN 60 m² Izvanredan prilika za na Bulevaru Evrope -trosoban stan 60 m² Ovaj stan može biti baš ono što ste tražili. Nalazi se na drugom spratu šestospratnicesa liftom, u zgradi novije gradnje, kvalitetne izvedbe. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 57,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046875KUPITE STAN KAO SANEKSKLUZIVNOPRODAJA STANOVA NOVI SAD, KEJ, STAN NA KEJU, STAN KOD DUNAVSKOG PARKA, ULICA VOJVODE PUTNIKA, NOVI SAD, NOVOSADSKI, 57m2 SA TERASAMA 69m2 …Od najimpresivnije novosadske lokacije, preko kvalitetne zgrade do dvoiposobnog stana odličnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053093,PETROVARADIN, TROSOBAN STAN ,61 M2 Na prodaju ekskluzivan trosoban stan u izgradnji u luksuznom naselju Alibegovac, smješten u urbanoj vili novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu vile koja broji ukupno dve etaže (prvi i drugi sprat), te nudi maksimalnu privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053893, NOVI SAD, LIMAN IV, TROSOBAN STAN, 64m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Hadži Ruvimova.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 200.000 €, 34,00 m2 cca 5880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081292, NOVI SAD, NOVO NASELJE, LOKAL, 34m2. NOVO U PONUDI! U ponudi je kafić na prodaju, površine 34m2, uređen u klasičnom stilu sa elementima od masivnog tamnog derveta. Centralni drveni šank sa granitnom površinom daje prostoru prepoznatljiv karakter i toplu atmosferu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.600 €, 63,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051829…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, KOSOVSKA ULICA, PODBARA, NOV, NEUSELJAVAN TROSOBAN STAN, 63m2, POVRAT PDV-a…KLJUČ ZA RAZGLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Kosovska ulica, širi centar grada, idealna lokacija za urban život u Novom Sadu. Nova, tek završena zgrada vrhunskog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-741 (od ukupno 741)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>