• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što jeftiniji" pronađeno 789 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parking
    • renovirano
    • podno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZLATIBOR, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1047157. ZLATIBOR, RUDINE, DVOSOBAN APARTMAN, 48 m2. Predstavljamo vam odličan dvosoban apartman na Zlatiboru, pozicioniran u prizemlju kuće, moderne gradnje. Ovaj apartman se nalazi na 5 km od centra, okružen predivnom prirodom Zlatibora, na oko 1000 m nadmorske visine, gde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 86.400 €, 30,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053944, NOVI SAD, TELEP, GARSONJERA, 30m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 86.450 €, 25,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052726, NOVA DETELINARA, GARSONJERA 25M2 Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Hadži Ruvimova.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 86.500 €, 54,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 86.710 €, 47,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053849, NOVI SAD, PETROVARADIN , DVOSOBAN, 47m2 Predstavljamo Vam jako kvalitetnu izgradnju na Petrovaradinu ,od pouzdanog investitora, u blizini Preradovićeve ulice. Dobra povezanost sa gradom,blizina gradskog prevoza, marketa, škole, i sve infrastrukture potrebne za ubrzani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 86.800 €, 31,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054379, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, JEDNOSOBAN STAN 30,90 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.000 €, 31,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052926…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, TELEP, GARSONJERA 31m2NEPOSREDNA BLIZINA BULEVARA PATRIJARHA PAVLA Predstavljam vam odličnu garsonjeru u ulici Milana Savića, u zgradi koja je sagrađena pre cca 10 godina. Pozicionirana na visokom prizemlju, dvorišne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 87.000 €, 26,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1043409. NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, GARSONJERA 26m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.000 €, 24,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054761, GRBAVICA, GARSONJERA, 24M2 U ponudi odlična garsonjera, smeštena u prizemlju kvalitetno građene i uredno održavane zgrade, na najatraktivnojih lokacija u Novom Sadu. Stan odlikuje dobar i praktičan raspored koji maksimalno iskorišćava svaki kvadrat, pružajući udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 87.500 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054878 Prodaja stanova, nekretnine Novi Sad, centar Stari Grad- kej, jednoiposoban 38m2. Iz ponude izdvajamo prodaju kompletno renoviranog jednoisposobnog stana od 38m2. Dnevni boravak sa zavučenom kuhinjom, komforna spavća soba i funkcionalno kupatilo su unutrašnji prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.500 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054813 NOVI SAD, NOVA DETELINARA , GARSONJERA, 25m2. ODLIČNA INVESTICIJA Prodaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, idealna kao investicija za stan na dan ili izdavanje. Nekretnina je dvorišno orijentisana, što obezbeđuje mir i privatan boravak, a u neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046827, NOVI SAD, GRBAVICA, TROSOBAN 44M2.. Stan u zgradi novijeg datuma koji se nalazi u prvoj građevinskoj zoni. U blizini su osnovna škola Sonja Marinković, predškolska ustanova, Limanska pijaca i Futoški park, u blizini su tržni centri: Promenada, Spens i Merkator. Okružuju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 93.000 €
28.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054126, BULEVAR,GARSONJERA, 22M2 Na prodaju garsonjera na izuzetnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 22 m², smeštena na drugom spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 88.276 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053981 NOVI SAD, DVOSOSOBAN 44,81 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.000 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053017,NOVI SAD, JEDNOSOBAN STAN ,30 M2 Prodaje se jednosoban stan na trećem spratu u neposrednoj blizini Železničke i autobuske stanice, na samo par minuta hoda od centra grada. Bulevar Jaše Tomića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.100 €, 27,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052959, TELEP-JUŽNI, GARSONJERA, 27m2 U našoj ponudi, veoma funkcionalna , dizajnerski i enterijerski sjajno organizovana i sređena garsonjera. Dobro održavan stambeni objekat, novije gradnje u mirnoj ulici na interesantnoj lokaciji. Stan je svetao, čist i prodaje se potpuno....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 88.650 € na 89.202 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 89.202 €, 45,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 88.650 €
24.02.2026 - 89.202 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053966, NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN 45.28 m2 .

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 88.650 € na 89.458 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 89.458 €, 45,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 88.650 €
24.02.2026 - 89.458 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053966, NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN 45,41 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 89.700 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054380 NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , GARSONJERA STAN, 29 m² Iz ponude izdvajamo odličnu garsonjeru stan od 29 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, odličan raspored stana. Soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog oblika....

 
 
 
  Stan, BANJA KOVILJAČA, 89.990 €, 46,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053102. BANJA KOVILJAČA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 46m2 .

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 80.000 € na 90.000 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.12.2025 - 80.000 €
14.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052759…NOVI SAD,JEDNOIPOSOBAN, 36M2, …Prodajemo noviji stan. Dnevna sa kuhinjom iz koje se ulazi u manju sobu. Iz dnevne izlaz na terasu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 33,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081341.. CENTAR - NOVI SAD, LOKAL 33M2 Retka prilika za investiranje u manji poslovni prostor u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni - na prodaju uknjižen lokal od 33m2,u jednoj od najposećenijih ulica u gradu. Poseduje dva wc-a, ostavu, šank i DJ booth. Postoji dozvola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 90.000 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054169. NOVI SAD, DETELINARA, JEDNOSOBAN, 32m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.000 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052811, TELEP-JUŽNI, GARSONJERA 32 M2, USELJIVO... Heroja Pinkija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 90.000 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051644. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32 m2. Predstavljamo vam manji jednoiposoban stan, pozicioniran na trećem spratu zgrade bez lifta, izuzetno lepo održavane. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom pregrađenom šankom, spavaću sobu, kupatilo sa ležećom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053428. NOVI SAD, BULEVAR, GARSONJERA, 30m2. Oglašavamo prodaju garsonjere pozicionirane u suterenu zgrade novije gradnje na Bulevaru. Stan sadrži dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i ostavu. Grejanje je centralno. Stan se prodaje kompletno namešten. Stan je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054575.. CENTAR - SPENS, JEDNOSOBAN STAN 30M2.. Oglašavamo prodaju stana na izuzetnoj lokaciji - u blizini suda i Spensa. Idealna lokacija za advokatsku kancelariju ili sličnu mirnu delatnost. Uknjižen stan sa urednom vlasničkom dokumentacijom. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053140 … NOVI SAD, BULEVAR, GARSONJERA 29m2 … Pavla Papa.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.000 € na 90.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 29,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 87.000 €
05.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052112. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA 29 m2 Prodaje se garsonjera u centru grada, površine 29 m², na drugom spratu zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je dvorišno orijentisan, što ga čini mirnim i idealnim za stanovanje ili izdavanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 90.000 €, 28,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052727. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 28m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Nikada nije useljavan, kompletno je renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 90.000 €, 25,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053464, GARSONJERA, NOVO NASELJE, 25 M2 Na prodaju garsonjera od 25 m2, smeštena na 5. spratu nove, uredno održavane zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, Novom naselju, u neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, pijace i brojnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054065…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, GARSONJERA, CENTAR STARI GRAD, KEJ, ULICA VOJVODE MIŠIĆA, 21m2…KOMPELTNO RENOVIRANA GARSONJERA … NOVI SAD, KEJ I DUNAV SAVRŠEN SPOJ Stari grad, lokacija o kojoj ne treba puno pisati, lokacija koja je uvek popularna i standardno idealna za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 21,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054746, NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 21m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! U ponudi je funkcionalna garsonjera povr šine 21m2, smeštena na trećem spratu stambene zgrade, na svega 5 minuta od centra grada. Stan je izuzetno svetao i odlično organizovan, sa dodatnom galerijom koja pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.210 €, 34,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054338 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, GARSONJERA 33,78m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054510 NOVI SAD, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, 39m2, NAMEŠTEN Izuetna ponuda kod nas. U rapoloživoj kvadraturi od 39 m2 prodaje se odličan i potpuno namešten dvoiposoban stan. Stan je na drugoj etaži u objektu gde imaju samo tri stana. Stan se nalazi na lokaciji Adica i odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053832, NOVI SAD, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 37m2. NOVO U PONUDI! Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.000 €, 28,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054584, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA, 28m2. Na odličnoj i veoma traženoj lokaciji na Novoj Detelinari, u ponudi je funkcionalna garsonjera površine 28m2, smeštena na prvom spratu odlično održavane zgrade. Janka Veselinovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.400 €, 35,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053936, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 35m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054187. NOVI SAD, TELEP, GARSONJERA, 33m2. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji, koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj i savremenoj izgradnji, kao i upotrebi proverenih materijala. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.900 €, 40,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053755, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, NOVI SAD - ADICE, DVOSOBAN STAN, 39.53 m2 U našoj ponudi odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, od poznatog i proverenog investitora. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na visokom prizemlju. Tokom izgradnje stambenog objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.950 €, 35,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054677, JEDNOIPOSOBAN STAN 35m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052480.. ADICE, DVOIPOSOBAN STAN 43M2.. U ponudi je dvoiposoban, funkcionalan stan sa izuzetnim potencijalom! Nalazi se na Adicama, u blizini dve linije gradskog prevoza (linije 6 i 12) koje su direktno povezane sa centrom grada. Stan je organizovan u dve etaže - na donjem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 741)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>