• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ako tražite veliki stan u centru Žarkova, ovaj 4 soban stan od 103 m² na 5. spratu zgrade sa liftom pruža sve što vam je potrebno: komfor, sigurnost i odličnu povezanost. Nalazi se u Trgovačkoj ulici. Starogradnja, uknjižena je na 101 m2, a ukupna kvadratura stana je 103 m2. Odlične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4. 5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od DUNAVSKOG PARKA, KEJ-a, IZVRŠNOG VEĆA, SPENS-a.. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa; u donjem delu su pretsoblje, kuhinja sa trpezarijom sa francuskim balkonom, veliki dnevni boravak, sp.soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 103,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stevana Opačića, V+VI sprat, lift, terasa, kvalitetan stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, svetao, bez ulaganja, dva mokra čvora, kamin, ima pripadajući podrum, dobra lokacija i infrastruktura, miran kraj, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 3,5. soban namešten duplex bez kosina na 4. spratu od 5.spratova. U donjem delu ,hodnik sa američkim plakarom, posebna prostorija - walk in garderober,kuhinja,dnevna soba sa trpezarijom ,kupatilo,spavaća soba,francuski balkon. Gore dve spavaće sobe,kupatilo i zatvorena....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 173.000 €, 103,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen opremljen četvorosoban stan modernog enterijera površine 103 m², lociran u centru grada. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave, terase i hodnika. Karakteristike stana: Cena: 173.000 EUR Površina: 103m² (98....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 297.050 €, 103,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan četvorosoban stan idealnog rasporeda! Nalazi se u strogom centru Novog Sada, i to u zgradi novije zgradnje. Postoji mogućnost dogovora oko nameštaja, kao i mogućnost kupovine garažnog mesta. Pozvati nas za više informacija. 514486 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 305.000 €, 103,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude perfektan petosoban dupleks, trostrano orijentisan, funkcionalan, svetao, u odličnom stanju, na sjajnom mestu, u ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu u Golf naselju. Stan je uknjižen 1/1 na ime vlasnika, na 103m² korisnog prostora (mereno ima i više),....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda za komforan, svetao, četvoroiposoban stan, trostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Zemun i Novi Beograd. Odličnog je strukturnog rasporeda, izuzetno adaptibilan za dobijanje još jedne stambene jedinice. Uknjižen je na 102m² i predstavlja idealno rešenje za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, četvoroiposoban stan, trostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom na Zemun i Novi Beograd. Odličnog je rasporeda, lako deljiv na 2 stambene jedinice. Uknjižen je na 102m², mereno ima više. Odlično rešenje za višečlanu porodicu. Odlična lokacija, u blizini starog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.000 €, 102,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 102,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje. https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/551504 064 8222181 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 102,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na VOŽDOVCU! Zgrada na idealnoj poziciji u jako lepom delu Voždovca u blizini Darvinove pošte. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, teretana, pošta, prodavnice, marketi, drogerije, apoteke, TC STADION, ulica....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 206.000 €, 102,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u blizini Saborne crkve, ukupne površine 102 m2 (grejna površina je 90 m2 + terasa 12 m2). Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 294.200 €, 102,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada.Snižena cena i dobra prilika za investiranje. Trosoban salonski stan sa dva ulaza (mogućnost podele na dva stana). Idealna lokacija, nadomak pešačke zone, Sinagoge, Srpskog narodnog pozorišta Ovaj lep salonski stan funkcionalnog rasporeda (u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Trgovačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 101m2 . 101m2, 3.5, 5/6, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Sunčan, dvostrano orijentisan stan, funkcionalno odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan, lako adaptibilan u četvorosoban, u centru Žarkova, kod McDonald's i Super Vera. Lep, svetao, sa odličnom mikrolokacijom i blizinom gradskog prevoza ka svim delovima grada. Stan ima pripadajući podrum, lođu, dva mokra čvora. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude multifunkcionalan, lep, namešten, prostran, lako deljiv na 2 celine, troiposoban stan na petom spratu kvalitetne zgrade u centru Žarkova. Stan je multinamenski-deo stana se može pretvoriti u poslovni prostor, advokatsku kancelariju i slično, a drugi deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo prostran i funkcionalan stan u srcu Žarkova, na idealnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Vero i Košutnjaka, kao i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Sa svojih 103m² (uknjiženih 101m²), ovaj troiposoban stan pruža komfor i mogućnost prilagođavanja....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.980 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. U ponudi je odličan stan u centru Žarkova. Po svojoj strukturi je vrlo funckionalan i pruža mogućnost odličnog proširenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.980 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. U ponudi je odlican stan u centru Zarkova. Po svojoj strukturi je vrlo funckionalan i pruza mogucnost odlicnog prosirenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.980 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.5, cg, 5/7, lift, terasa, podrum. Odličan, svetao 3.5 soban stan na najtraženijoj lokaciji u Žarkovu u Trgovačkoj ulici. Dvostrano orjentisan. Neposredna blizina svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za lagodan život. Stan ima pripadajući podrum. Prostorije: ulazni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran 4,5-soban stan u centru Žarkova Trgovačka ulica! U samom srcu Žarkova, na 5. spratu zgrade sa liftom, nalazi se stan od 101 m koji spaja udobnost, funkcionalnost i savršenu lokaciju. Raspored prostorija: Dva hodnika koji vodi ka svim delovima stana Tri velike spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4. 0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu, u zgradi sa liftom. Stan je moguće podeliti na dve zasebne celine, ima dva mokra čvora i lako je adaptibilan. Prostorije: hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Trgovačka Sprat: 5 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu, u zgradi sa liftom. Stan je moguće podeliti na dve zasebne celine, ima dva mokra čvora i lako je adaptibilan. Prostorije: hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 240.210 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280.000 €, 101,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77915, V/VI, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, novogradnja, ostava. Stan je orijentisan dvostrano - dvorište i ulica (spavaće sobe ka dvorištu). Buka od saobraćaja je eliminisana izolacijom. Prostorije: velika dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma komforan četvorosoban stan u mirnoj Gagarinovoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i svih drugih centralnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na 5/5 spratu stambene zgrade bez lifta.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan trosoban stan u novijoj zgradi. Dodatno rađen, gipsani radovi, halogena rasveta. U hodniku mesto za plakar. Komotan dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom od trpezarije. Spavaće sobe dvorišno orijentisane. Prelep pogled na grad! Prodaje se sa odličnim nameštajem. Jedinstvena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/21-00690 424123 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 255.000 €, 100,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131641, XVII/XVIII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Retko u ponudi – jedinstven 3.5 stan sa fantasticnim, otvorenim pogledom na grad. Dvostrano orijentisan (jug–istok), izuzetno svetao i funkcionalan. Stan povrsine 70 m² (78 m² sa lodjom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.000 €, 100,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131641, XVII/XVIII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Retko u ponudi – jedinstven 3.5 stan sa fantastičnim, otvorenim pogledom na grad. Dvostrano orijentisan (jug–istok), izuzetno svetao i funkcionalan.Stan površine 70 m² (78 m² sa lođom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Žarkova, na petom spratu zgrade sa liftom, prodaje se prostran i svetao troiposoban stan od 100 m², idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju urbanog života i mira, sa prelepim otvorenim pogledom na park i zelenilo, pružajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan, kvalitetan i moderno dizajniran stan u Trgovačkoj ulici u blizini TC Mondo. U stanu centralno grejanje, topla voda i video nadzor. Stan ima i garažu koja se prodaje po ceni od 20000 eur. Stan ima 100kvm, uknjižen na 77kvm. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 618)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>