• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome agencijska ponuda
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 193.000 € na 197.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 197.000 €, 74,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 193.000 €
01.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivno u našoj ponudi, izuzetan stan u vrlo lepom i mirnom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan je površine 74m2, vrlo komforan. Po strukturi stan je trosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od devet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja 2019, Duplex sa pogledom na zgradu Osnovne Skole Ivan Gundulic, Centar Grada (Katedrala I Gradska Kuca) kao I pogled na Frusku Goru i Televizijski Toranj Crveni Cot. Duplex koji je orijentisan ka istoku. U Zgradi na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Zvezdari, kod Đeram pijace, ulica Bulevar Kralja Aleksandra, u zgradi koja je zidana 1968. godine, na poslednjem 6. spratu, bez lifta, iznad stana tavanski prostor i mogucnost prosirenja stambenih kvadrata. Stan je uknjizen na 72m2 + 2m2 je lodja. Veoma funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini osnovne škole, Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.000 €, 74,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo, komforan, 3.0 -soban stan na lokaciji poznatoj kao Stari Košutnjak. Na sedmom spratu, uredne i održavane vojne zgrade, sa dva lifta. Dvostrano orjentisan i svetao, sa odličnim rasporedom prostorija ( predsoblje, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobodjenja u blizini svih bitnih gradskih lokacija,centra grada Futoške pijace,Promenade,autobuske i železničke stanice.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka,odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 152.440 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan 74m2 u odličnom stanju bez ulaganja. Stan je sa vrlo lepim rasporedom, ima veliku terasu, dvorišno orijentisan. Nalazi se na 7 spratu zgrade sa liftom, iznad su tavanske prostorije od kojih jedna pripada ovom stanu. Centralno gradsko grejanje i protočna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, NOVA DETELINARA / SAJAM, TROSOBAN STAN - odlična ponuda na sjajnoj lokaciji, u mirnom delu kvarta koji je ušuškan u zelenilo. Čini ga fantastičan, prostran dnevni boravak, potpuno odvojen radni deo kuhinje, trpezarija, dve vrlo komforne sobe, kupatilo i prelepa terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,5 stan 74m2 na Limanu 4. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola, vrtić, autobuske linije, parkovi i u dvorištu dečija igrališta. Sam stan može da se pretvori i u poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan odličnog rasporeda, na izuzetno traženoj lokaciji. U blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevno funkcionisanje, i kao takva ova nekretnina je idealna za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3306....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Konjarnik - Deset avijatičara 3. 0, 73m2, PR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju trosoban stan na Konjarniku, u održavanoj zgradi sa urednim ulazom. Okrenut je ka parku i zelenilu. Prostorije: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-617 (od ukupno 618)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>