• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan od 85m2 na I spratu zgrade od mogućih 8. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe i jedne manje sobe, koju kupac može pretvoriti u trpezarijski deo. Spavaće sobe gledaju na ulicu koja je mirna.Dnevni boravak iz kog se izlazi na veliku terasu gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan 3.5 soban stan u Dr Ivana Ribara, Blok 71 Prodaje se izuzetno lep, svetao, funkcionalan i komforan troiposoban stan u neposrednoj blizini Savskog keja. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa izlazom na terasu, prostrane spavaće sobe, dečije komforne sobe, radne sobe, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Površina je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade koja ima dva lifta. Stan je trosobne strukture: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, veća spavaća soba, manja dečija soba i terasa.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 85,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bežanijskoj kosi, u mirnom i uređenom okruženju sa odličnom povezanošću i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, pijaca,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan na Bezanijskoj kosi, u mirnom i uredjenom okruzenju sa odlicnom povezanoscu i blizinom auto-puta. U neposrednoj blizini su skola, vrtic, pijaca,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.150 €, 85,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/120-41-93 Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 520046 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ljubiše Miodragovića, uknjižen na 85m2, mereno ima 105m2, 5/5, lift do četvrtog sprata, zastakljena terasa, svetao, renoviran, od prostorija: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, radna soba, kupatilo, hodnik, ugradni plakari ostaju u svim prostorijama, pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 85,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, osvetljen i očuvan stan na IX spratu (od X) kvalitetne zgrade od armiranog betona sa dva lifta. Atraktivna lokacija i orijentacija stana (zapad), koji je u izvornom ali očuvanom stanju i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom ( tri klima uređaja). Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.820 €, 85,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan trosoban stan u bloku vila na Petrovaradinu. Poseduje odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe i 3 terase. Stanu pripadaju podrum i garaža. Miran kraj pun zelenila. Za više informacija pozovite našu agenciju Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 252.000 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran, svetao i adaptibilan troiposoban stan sa jugozapadnom orijentacijom, lociran u mirnom delu Bežanijske kose 2, okružen zelenilom i parkovima. Stan obuhvata predsoblje, hodnik, kuhinju, trpezariju , tri spavaće sobe, dve lođe, kupatilo, toalet i ostavu, uz podrumski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavaće sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna čvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 225.000 €, 84,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131362, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. LUX NASELJE - NOVI 84 m2 - 3 spavace sobe. KOMPEKS LUX GRADNJE, dekorativan enterijer sa uskladjenim materijalima i bojama. 2 sanitarna cvora. LIFT, TERASA. Sav kvalitetan namestaj je u ceni. Izuzetan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 84,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, prodajem uknjižen troiposoban stan (84m2), na Novoj Detelinari. Bez poziva agencija!!! Šesti sprat sa liftom, mansarda ali sa ravnim plafonom na svih 84m2, samo su prozori pod kosinom i to dodaje stanu +7 kvadrata. Odličan raspored, dvostrano orjentisan, prozračan i svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 212.000 €, 84,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov, odmah useljiv, četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Novogradnja.Nov.Neuseljavan.Odličan raspored.Grejanje na kalorimetre po utošku(mali troškovi režija).Porodičan.Mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više infromacija ili razgledanje stana pozovite nas:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , 3,0, renoviran stan , na najboljoj lokaciji u naselju Mirijevo. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , prostranog dnevnog boravka , dve prostrane spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, malog toaleta i dve lođe. Stanu pripada i odgovarajući podrum. Zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 84,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Mate Miloševića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.340 €, 84,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

546952- Predstavljamo Vam fantastičan troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Nalazi se atraktivnoj lokaciji, ABC centar, u blizini se nalaze veće i manje prodavnice, aubotuska stajališta, pijaca, škole, vrtići Uknjižen stan na vlasnika 1/1, odlično održavan, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 189.005 €, 84,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno renoviran, nisu potrebna dodatna ulaganja. U neposrednoj blizini nalazi se sve što je neophodno za miran porodičan život. Dvorišno je orijentisan i okružen je zelenilom. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Poručnika Spasića i Mašere Sprat: 4 Spratnost: 10 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3. 0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi. Odličan raspored, nalazi se na prvom spratu, prodaje se komplet namešten.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.670 €, 84,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 98.500 €, 84,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem troiposoban stan (84m2) u strogom centru grada, dvostrano orijentisan, na šestom spratu. Zgrada ima lift. Stan je u izvornom stanju sa tim što je uvedeno grejanje na gas. U dvorištu zgrade se nalazi i pripadajuća garaža koja ulazi u cenu stana. Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.000 €, 84,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Želimo da Vam ponudimo lep stan u soliteru na Vidikovcu koji se nalazi preko puta OŠ "Branko Ćopić". Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Vidikovca. Sastoji se od:velike dnevne sobe, dve spavaće sobe, dva kupatila, kuhinje i trpezarije. Stan poseduje podrum i zajedničku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.280 €, 83,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan stan na Bulevaru Kralja Petra I. Uknjižen 1/1. Stan se nalazi u zgradi novogradnje, i ne zahteva ulaganja. Odličnog je rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ima i dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan. Zgrada u kojoj se ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetno retku priliku – stan od čak 83m² na četvrtom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova grada – Liman IV. Ovakve nekretnine se retko pojavljuju na tržištu, posebno u izvornom, ali odlično očuvanom stanju, što Vam ostavlja savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 212.180 €, 83,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, trosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u gradu - Liman 4. Ova nekretnina se sastoji od velikog dnevnog boravka, prelepe trpezarije, odvojene kuhinje, velike terase sa prelepim pogledom, dve spavaće sobe, kupatila, malog wc-a, dve ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.970 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, sa parkingom u dvorištu zgrade. Stan je trosoban i veoma lako se može preurediti u četvorosoban. Čine ga velika dnevna soba sa trpezarijom koja je velika i ima prozor-te se od nje može napraviti još 1 spavaća soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, može zamena(da), deljiv, stambena zgrada. Miljakovac 2 – funkcionalan dupleks za porodičan život!Stan je organizovan na dva nivoa i ima odličan raspored.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128388, V/VI, dupleks, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, moze zamena(da), deljiv, stambena zgrada. Miljakovac 2 – funkcionalan dupleks za porodican zivot! Stan je organizovan na dva nivoa i ima odlican raspored.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na traženoj lokaciji, u blizini škola, autobusko stajalište, park Stan je dvostrano orijentisan, spavaće sobe su dvorišno orijentisane, dnevni boravak ulično orijentisan, poseduje dve terase. Zgrada održavana, novije gradnje, stan bez većih ulaganja. Uz stan ide parking....