• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 83m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan na dve etaže u novoizgrađenoj zgradi. Odličnog je rasporeda i čine ga sledeće prostorije: Prva etaža - ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim delom, uvučena i odvojena kuhinja, kupatilo i terasa; Druga etaža:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98082, II/V, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.370 €, 83,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/-662-0001 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 233.800 €, 83,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan troiposoban dupleks na Grbavici. Smešten na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa liftom, dvorišno orijentisan. Na donjoj etaži sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Dok na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 162.740 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u dva nivoa, praktično kuća u zgradi! Donji nivo ovog duplex stana sadrži hodnik u kom staju plakari, kupatilo i to sa ležećom kadom i što je izuzetno retko kupatilo poseduje prozor. Takođe na donjem nivou postoji dnevna soba, trpezarija, kuhinja i komforna terasa sa prelepim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 122.570 €, 83,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u Petrovaradinu, za više informacija nas kontaktirajte Kontakt telefon 021/526-633 ili 064/822-2116 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 82 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Sajma. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, i idealno je organizovan za porodičan život. Lokacija pruža....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kod Abc-a trosoban uknjižen stan. Stan bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. 064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.000 €, 82,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Stepe Stepanović Uknjižen 3.0 stan, komforan 82m2+T, na VPR/VIII. Zgrade sa cg, liftom. Odličan stan bez ulaganja, kvalitetna gradnja, odlična infrastruktura. Dnevni boravak, trpezarija, odvojena kuhinja, 2 lepe velike spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc, prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.100 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite-kon.tel. 069/2244173 - ID: 499302 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban, uknjižen stan na prizemlju dvospratnice, u ulici Slavoljuba Vuksanovića na Miljakovcu. Uknjižen korisne površine 82m2, sa velikim dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, dva mokra čvora i jednom terasom. Zgrada je kaskadne gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam predlažemo da pogledate trosoban stan, u ulici Braće Srnić, naselje Medak. Stan je uknjižen, 82m2 građevinske kvadrature, 73m2 korisne površine. Nalazi se na jedanaestom spratu. Lift ide do desetog. Iznad stana je tavanski prostor kao potencijalna mogućnost proširenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2023. godine. Popust zavisi od dinamike isplate. Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 98.400 €, 82,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Lesnini površine 82 m2 na V spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlatom na terasu, dva prostrana kupatila, degažmana, tri sobe i još jedne manje terase. Grejanje podno, digitalni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 216.300 €, 81,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 81m2 (terasa 6m2), 11/17, 3 lifta, CG, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjižen na 75m2. Na samoj granici 62 i 63 bloka kod Poštanske štedionice i Univerexporta. Sama zgrada je čista i održavana kao i prostor oko zgrade. Zgrada ima 3 lifta i Ugovor o održavanju liftova. Porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja od vlasnika, molim bez agencija. Stan je uknjižen, trosoban, 81 m2. Lokacija koja je retko u ponudi. U neposrednoj blizini su Štrand, vrtić, osnovna škola, fakulteti, tržni centri Promenada, Merkator i Spens, prodavnice, kafići i autobuske stanice. Brzo se stiže do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122391, V/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju trosoban stan na Limanu I kod Štranda. Stan je uknjižen i useljiv odmah. Sastoji se od dnevnog boravka, zasebne kuhinje, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. U blizini su, Štrand, Fakulteti,Spens,Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.060 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN SE SASTOJI IZ DVA NIVOA,DUPLEKS.U PRVOM NIVOU JE DNEVNI BORAVAK,HODNIK,KUHINJA SA TRPEZARIJOM,TERASA,OSTAVA,WC.U GORNJEM NIVOU SU DVE SOBE,HODNIK,VECE KUPATILO.STAN JE ZA MINIMALNO ULAGANJE,U DVORISTU ZGRADE JE SLOBODAN PARKING ZA SVE STANARE.MOZE ZAMENA ZA DVA MANJA STANA UZ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 189.999 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 81m2, TROIPOSOBAN Predstavljamo Vam stan koji je uknjižene površine 81m2, izmereno 100m2, dvorišno je orijentisan, bez saobraćajne buke. Dupleks - nalazi se na 6. spratu u zgradi sa liftom. Izuzetno svetao, poseduje dve zastakljene terase, veliki dnevni boravak,odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.520 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više inoformacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 189.000 €, 81,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao stan u mirnom i atraktivnom delu Zemuna, u naselju Sava Kovačević. Stan je smešten na 1. spratu u dobro održavanoj zgradi sa tri lifta i video nadzorom, što garantuje visok nivo sigurnosti i udobnosti. Svi podaci o stanu su uknjiženi, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajan četvorosoban duplex od 81m², smešten u novijoj, izuzetno održavanoj zgradi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope! Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, bez gradske buke, a njegova funkcionalna organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем трособан стан 81m², дуплекс, који се лако може преуредити у четворособан, уз минимална улагања. Стан се налази у Новом Саду, на Грбавици, у улици Мише Димитријевића. Дворишно је орјентисан, налази се на 5. срату стамбено - пословне зграде са лифтом. У доњој етажи стан садржи....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 81,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 81m2, TROSOBAN Na prodaju trosoban duplex na veoma dobroj lokaciji. U donjoj etaži se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. U gornjoj etaži se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne ometaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban stan 81m Petrovaradin Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) Ulica i broj: Okrugićeva Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 81m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 81,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

545923-Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan na idealnoj lokaciji! Dvorišno orijentisan, u mirnom kraju u blizini Keja. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka, pešačke zone, Riblje pijace, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 235.000 €, 81,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan na šestom spratu, uknjižen, eg, pvc stolarija, jedan mokri čvor, hrastov parket, podrum, kuhinja i kupatilo imaju prirodnu ventilaciju, trostrano orijentisan. Zgrada je bez lifta, postoji mogućnost ugradnje. Kosine u stanu su na 1,80m krovni prozori. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni namestaj (kuhinja i plakari), postoji mogiucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, 3 spavace sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 212.180 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na Socijalnom. Zgrada extra kvaliteta sa svega tri sprata i ima lift, mali broj stanara.Uz stan ima mogućnost i kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom, garaža ima i struju. Stan se prodaje kompletno namešten, Odličan raspored sa dnevnim boravkom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 212.070 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 207.000 €, 80,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prodaja, odlična zgrada, useljena 2012 godine. Centralno grejanje sa kalilometrima. Dvostrano orijentisan: jugozapad i severoistok. Predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i terasa na prvom nivou. Na drugim nivou: velika soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 80m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman. Nalazi se u zgradi izgrađenoj u kombinaciji fasadne cigle i betona, poznatoj po svojoj kvalitetnoj gradnji i termičkoj stabilnosti. Stan je okružen obiljem zelenila i parkova,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, salonski stan od 80 m2 u užem centru Novog Sada, ulica Laze Telečkog. Stan je u vrlo dobrom stanju i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Poseduje veliku terasu od skoro 13 m2. Osim za život, veoma je pogodan za izdavanje ili kao kancelarijski prostor.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 80,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118247, VI/VI, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju veoma funkcionalan četverosoban stan 80m2na Grbavici u blizini Limanske pijace na šestom spratu sa liftom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 618)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>