• GoHome Professional
do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 330000 eura lift podrum barem 70 m2 što veći do 2700 eura/m2" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350.200 €, 119,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Grbavici! Zgrada od crvene fasadne cigle, izuzetno održavana. Stan je bez trunke ulaganja, fenomenalnog, komfornog rasporeda. Mogućnost kupovine garaže od 14m2 + parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite nas za više informacija 523881 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 241.060 €, 118,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 324.800 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102502 - U Novom Sadu, na Grbavici nedaleko od Limanske pijace i Osnovne škole Sonje Marinković, prodaje se nameštеn četvorosoban stan od 116 kvadratnih metara na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu petospratne zgrade koja poseduje lift, podrum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 116,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoetažni stan u zgradi visokog kvaliteta. Cena je sa pdv-om. Rok useljenja je jul 2026. godine. Objekat će biti smešten u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. U bližem okruženju se nalaze vrtići, osnovne škole, dom zdravlja, hitna pomoć, autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 334.550 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep porodičan stan na vrlo traženoj i atraktivnoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, fakulteta, marketa, pošte, banaka, autobuskog stajališta. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Nekretnina se sastoji iz dva dela. Donji deo poseduje ogroman dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 125.000 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan, dupleks sa kompletnim novim nameštajem i belom tehnikom. Na prizemlju se nalazi: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu se nalazi: 3 sobe, kupatilo i predsoblje sa velikim ugradnim garderoberom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, lep pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 321.000 €, 115,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlican stan,uknjizen na 111 m2 .Prodaje se zajedno sa garaznim mestom od 15m2,u odrzavanoj zgradi ,novije gradnje.Visina plafona 2.80m.Stan poseduje veliku terasu sto ga cini izuzetnim za kvalitetan zivot,na koju se izlazi iz dnevnog boravka.Visina prvog sprata.Stam moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan 4.0 stan na dobroj lokaciji, bez dodatnih ulaganja eventualno higijensko krečenje. Pripadajući podrum, ostava, francuski balkon.Zgrada bez lifta. Uknjižen na 70m2-u ukupnu kvadraturu od 115m2 ulazi i adaptirana terasa od 45m2. Agencijska provizija 2%//Agent:065/3160873//....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 331.660 €, 115,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Krilova. Odličan, uknjižen četvorosoban stan u jednoj etaži. Neposredna blizina Bulevara cara Lazara, Doma zdravlja, Limanske pijace, osnovne škole, vrtića Ovaj komforan stambeni prostor nalazi se na II spratu trospratne stambene zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 290.000 €, 114,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U novijoj zgradi prodajemo četvoroiposoban, odličan, stan na dva nivoa, sa dva garažna mesta (na platformi 12m2) i ostavom u nivou garaža. Garažno mesto je po ceni od 19000eur. Svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan, sa fantastičnim pogledom, u zgradi sa liftom. Kvalitetan izbor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan, koji se nalazi na TOP lokaciji. Na svega 5 minuta hoda od centra grada. Dvostrano orjentisan i sadrži veliku terasu sa ostavom. Stan se prodaje kompletno namešten. Svetao je i nalazi se u Radničkoj ulici, jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Radničkoj ulici, nadomak centra i fakulteta. Vrlo lepo raspoređena kvadratura, tri spavaće sobe, dnevni boravak, dva kupatila, wc, odvojena kuhinja, trpezarija i velika terasa. Stan se nalazi u izuzetno kvalitetnoj zgradi, zgrada je zidana 2008. godine, dobra izolacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 114,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar Mihajla Pupina Sprat: 17 Spratnost: 17 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4. 0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad. Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 114,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vojvode Šupljikca Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjižen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodičan stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lođom i predivnom panoramom na okruženje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji sa prostranom lodjom i predivnom panoramom na okruzenje. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba sa vizuelno odvojenom kuhinjom/trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno svetao, trostrano orijentisan duplex, sa prelepim pogledom. Sastoji se iz dva nivoa. I nivo: dnevno-trpezarijski prostor, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa. II nivo: dve spavaće sobe, dva kupatila, mala kuhinja i ostava pod kosinama krova. Prodaje se sa svim ugradnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 244.420 €, 113,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, četvorosoban stan na Telepu u novoizgrađenoj zgradi, savršen za porodice koje traže udoban i funkcionalan prostor. Stan ima tri spavaće sobe i dva kupatila, što pruža dovoljno privatnosti i komfora. Velika terasa je idealna za opuštanje ili druženje, dok ostava dodatno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.000 €, 112,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 2km od centra grada. Stan se nalazi trećem spratu stambene zgrade, koji je ujedno i poslednji s tim da se iznad stana nalazi tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na Novoj Detelinari. U ceni 2 parking mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 277.070 €, 111,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, komforan i izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Bulevaru Evrope. Iznad standardog niva opremljenosti: - fasadni zidovi od pune opeke sa termoizolacijom od mineralne vune - pločice u kupatilima i kuhinji I klase - grohe/geberit sanitarije - visina plafona 2.70m....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 205.800 €, 111,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran šestosoban stan na jednoj od najboljih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na Novom Naselju, okružen zelenilom i sa dovoljno parking mesta za stanare. Stan je podeljen u tri stambene jedinice i svaka ima poseban ulaz. Na ovoj lokaciji je u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 149.350 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen stan 111m2 u novijoj zgradi na Slanoj bari. Stan je na 1 spratu zgrade bez lifta. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, ostava i veća zatvorena terasa. Velika prednost stana je grejanje na gas - kalorimetri(mali troškovi samo u grejnoj sezoni). Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 288.400 €, 110,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju - 110m2! Stan se nalazi na 1.spratu, trostrano je orijentisan. Stan je u jednoj etaži. Ova nekretnina sadrži degažman, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (oko 50m2), terasu sa hladnom ostavom, tri spavaće sobe, dva sanitarna....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 297.000 € na 280.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 297.000 €
18.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 3.0, cg, 4/4, podrum, garažno mesto, parking u dvorištu zgrade. Sređen 3.0 soban stan lako adaptibilan u 4.0 soban. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka (više od 50m2) koji je podeljen na 3 celine: trpezarija, TV soba i biblioteka kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 110,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je 136 kvm (66,7 kvm donja etaža, 68,9 kvm donja). Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom i opremljenom kuhinjom, dve sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 259.810 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 3. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 231.750 €, 110,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven, moderan dizajnerski sredjen i potpuno opremljen novim namestajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji, sam pocetak Futoške ulice. Stan je po strukturi duplex i zauzima ceo 5. i ceo 6. sprat (sam na spratu). Dole je ulaz, hodnik, jedna spavaca soba i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77146, V/V, dupleks, lift, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum. Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji . Zgrada ima najviši standard gradnje i izolacije - Zeleni Eko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 209.610 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 618)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>