• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 310000 eura lift kablovska - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska" pronađeno 8 970 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 285.000 €, 98,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks stan u mirnom i pristupačnom delu grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora, dve terase saprelepim pogledom. Sve prostorije su svetle i funkcionalne. Stan je idealan za porodicu, ali i za parove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo sređen duplex stan na mirnoj i veoma poželjnoj lokaciji, idealan za porodičan život i uživanje u komforu. Donja etaža obuhvata dve spavaće sobe sa izlazom na lodju, walk-in garderober i moderno kupatilo, dok se na gornjem nivou nalaze svetao dnevni boravak, funkcionalna....

 
 
 
  Stan, ČENTA, 285.000 €, 56,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u prizemlju u prestižnom kompleksu Beograd na vodi – savršena kombinacija urbanog života i privatnog mira! 📍 Lokacija: Beograd na vodi, prizemlje 🏠 Površina stana: 56m² grejne površine 🌿 Privatna bašta: 17m² – idealna za uživanje na otvorenom, baštenske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 284.820 €, 89,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 284.800 €, 94,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Provizije !!! Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo izvanredan stan na Crvenom krstu, u mirnom porodičnom delu. Na povučenom spratu moderne zgrade s ukupno sedam spratova, nalazi se ovaj elegantni troiposoban stan u u završnoj fazi gradnje. Stan se sastoji od tri prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 284.000 €, 124,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 284.000 €, 60,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana u strogom centru Beograda. U neposrednoj blizini hotela Moskava. Zgrada je sa liftom i urednim ulazom. Stan je svetao, prostran sa dve velike sobe. Od prostorija ima ulazni hodnik, dve velike sobe, kuhinj sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Stan je sredjen kompletno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 283.870 €, 106,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao duplex na Grbavici – uknjižen, kompletno namešten, sa pogledom na Frušku goru. Predstavljamo vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik prostranog dupleksa od 106 m² u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavici. Stan se prostire na dve etaže, pažljivo osmišljene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan četvorosoban stan na urbanoj lokaciji. Pored same komfornosti od čak 104m2 ova nekretnina prednjači kvalitetom gradnje dugogodišnjeg investitora. Sam kvalitet u odnosu na lokaciju čini da ova porodična nekretnina može da posluži kao idealno rešenje za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican komforan stan sa pdv.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.530 €, 81,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531987 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 283.250 €, 90,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komforan trosoban stan u novijoj zgradi na uvek traženoj lokaciji Liman. Stan se sastoji od predsoblja,gostinskog wc,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom odvojenu sankom.U drugom delu odvojenom degažmanom su dve komforne spavaće soba,dva kupatila,ostava,garderober.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.000 €, 95,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran porodični četvorosoban stan na Telepu – 95 m², dve terase, lift Na prodaju komforan i funkcionalan četvorosoban stan, idealan za porodičan život, smešten u mirnom i traženom delu Telepa. Osnovne karakteristike: Površina stana: 95 m² Četvorosoban raspored – dnevna soba + tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 283.000 €, 169,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov PENTHOUSE , nadomak LIMANA 4 i Grbavice. Stan je odmah useljiv i postoji mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Zgrada odličnog kvaliteta, stolarija, keramika, parket, spušteni plafoni, radjena tehnika, kontrola roletni bolera i ostalih uredjaja putem WI-FI SMART HOME....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.000 €, 87,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje. Kupovina od investitora.↕Odličan, veoma svetao četvorosoban stan u novoizgrađenom stambenom objektu modernog dizajna. Nadomak osnovne i srednje škole, a u blizini Bulevara cara Lazara i Bulevara Evrope. Ovaj lep stambeni prostor čine komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 282.630 €, 78,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan raspored četvorosobnog stana na Socijalnom! Odlična izgradnja sa rokom u septembru 2026. Takođe odličan odnos cene i kvaliteta! Za više informacija pozovite naše agente!! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 282.500 €, 110,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 1100m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Izuzetna funkcionalnost, dva mokra čvora, dve terase. Kvalitetna novogradnja u mirnoj ulici nadomak svih potrebnih sadržaja, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 282.000 €, 62,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten trosoban stan u kompleksu ''ZepTerra'' u luksuznom naselju West 65, pored Airport City-ja. Stan je trenutno pod zakupom koji se po dogovoru sa novim vlasnikom može nastaviti. Stan je u odličnom stanju bez ikakvih ulaganja. Zgrada poseduje urednu građevinsku dozvolu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 282.000 €, 77,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, LIMAN 1 površine 77m2. Retko u ponudi. Nalazi se u novogradnji što je izuzetno retkost na tržištu. Stan se nalazi na veoma traženoj lokaciji. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, Štrand, Promenada, Kej. Po svojoj poziciji pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 281.910 €, 77,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokaciji u Novom Sadu, Liman 1, u izuzetno kvalitetno građenoj zgradi! Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje koja je odvojena, dve komforne spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 281.910 €, 77,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini kupališta Štranda, više obrazovnih ustanova (vrtića, osnovne škole, fakulteta), TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIZENA CENA DO 15.JULA : 3800 cena evra/m2 📌 Specijalna ponuda: samo 281 888 evra 305 000 evra sa garažom / cena garaže 24.000e Luksuzan 3.0 stan u BW Nota – Izvanredna prilika!STAN SE NALAZI BUKVALNO PREKO PUTA TC GALERIJE- POGLED NA REKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 281.490 €, 106,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 281.200 €, 91,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan.Centar dvostrano orijentisan.Kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 281.200 €, 91,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u srcu Novog Sada! Trosoban stan smešten u 91m2. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 281.190 €, 86,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno komforan četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji – Liman 3. Stan se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, univerzitetskog kampusa, Promenade, Merkatora i keja, što ga čini idealnim izborom za porodičan život. Funkcionalnog rasporeda, prostranih i svetlih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 280.160 €, 85,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je fantastičan troiposoban stan na odličnoj lokaciji - 700m od Centra grada u luksuznoj zgradi sa puno zelenila.Opremljen je nameštajem modernim stilom sa kvalitetnim uredjajima. Prodaje se komletno namešten kao na slikama. Sa kupovinom stana dobijate mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Durmitorska (TERASA 70 m2! RETKO!) Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd. Stan se nalazi u modernoj stambenoj zgradi građenoj po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 174,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan 174m Duplex kod Bul. oslobođenja Lokacija: Bulevar oslobođenja (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 174m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 97,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran, svetao, kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, velikog garderobera, trpezarije, kuhinje, kupatila i gostinskog toaleta. Kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Arhitektonske tehničke škole i Beo shoping centra, smešten u ulici Vojislava Ilića, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Stan je u izvornom stanju, ali se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, površine 84m2, na trećem spratu urednog i lepo održavanog solitera interfona i dva lifta, na Paliluli, kod TC "Zira", megamarketa "Vero", Doma zdravlja Palilula, pijace, fakulteta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih nephodnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana Denkova bašta - Voislava Ilića. Odličan četvorosoban stan kod Vera. Zgrada vojna, sa liftom. Stan je svetao, zaklonjen od gradske buke , okrenut ka parkovima izmedju zgrada. Blizina Vera, Tržnog centra BEO Shop, škole, vrtića, prodavnica, stanica gradskog prevoza. Brzo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan troiposoban stan u izgradnji, sa rokom useljenja novembar 2025. Nalazi se u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta na Crvenom krstu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i terase. Oprema stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno retko dostupan trosoban stan površine 62 m² u prestižnoj zgradi BG Rima, smeštenoj u samom srcu luksuznog kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na 15. spratu, sa fantastičnim pogledom i odličnim rasporedom prostorija. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 280.000 €, 155,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Bulbulder, u ulici Svetog Nikole. Stan je površine 155m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od četiri sprata sa liftom. Lift u zgradi ide do trećeg sprata. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhjinom....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Centar, 280.000 €, 87,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi u stogom centru Panceva upisane kvadrature 87,3 m2. Kuca je u potpunosti renovirana - NOVA GRADNJA tako reci jer kuca jedino ima dva zida i plafon u originalnom stanju. Sve ostalo u objektu je potpuno novo. Renoviranje je pocelo 2024 god. TEMELJI Nov kontra temelj 30cm.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 94,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kao jedna od najvećih, a ujedno i najprogresivnijih opština, Novi Beograd je mesto relaksacije, ambicioznosti i zdravog života. Svi blokovi na Novom Beogradu su organizovani kao celine, u kojima se nalaze svi sadržaji koji su neophodni za svakodnevan život porodice. Ovaj komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 280.000 €, 125,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na petom spratu u mirnoj ulici u samom centru Banovog Brda. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, pošta, opština, restorani kao i nekoliko marketa. Odlična je povezanost sa svim delovima grada, a u samoj okolini nalaze se Ada Ciganlija, tržni centar Ada Mall,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Bloku 23 na Novom Beogradu, trenutno jednom od najtraženijih delova grada, u blizini su škole, vrtića, sportskih terena, bazena, tržnih centara, "Štark Arene", a centar grada i obala reke udaljeni su svega nekoliko minuta. Stan se nalazi na trećem spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 653)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>