• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska" pronađeno 8 970 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 307.970 €, 134,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep namešten stan od 134 m2, funkcionalnog rasporeda na atraktivnoj lokaciji. Stan ima prelepu dnevnu sobu sa sa izlaskom na komfornu zastakljenu terasu sa koje se pruža fenomenalan pogled. Sa strane dnevnog boravka je velika prostorija u funkciji trpezare, koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 307.888 €, 63,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno uz stan BW KINGS PARK – Ekskluzivan dvosoban stan uz Savski park 📍 Beograd na vodi – BW....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ograničenu ponudu odmah useljivih stanova na etaži prizemlja u zgradi King's Park nadomak Savskog parka. Ono što ove stanove izdvaja od drugih je posedovanje sopstvene bašte pored terase. U ponudi je takav dvosoban stan sa sledećim rasporedom prostorija: dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.910 €, 86,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545046-Fantasticna nekretnina vredna paznje.Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 305.900 €, 71,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam svetao lux trosoban stan na lokaciji budućnosti. Stan je dvostrano orijentisan, adaptibilan u četvorosoban tako da ne gubi na prostoru i svetlosti. Lokacija je idealna za investiciju, zato što se ceo društveni život koncentriše upravo na ovoj lokaciji. Ulaganjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.690 €, 96,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.560 €, 114,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novogradnji. Gradnja kao i sama oprema stana je visokog kvaliteta. Stan se prodaje u sivoj fazi. Kupcu je ostavljena mogućnost izbora završnih materijala po svom ukusu. Cena je sa PDV-om , te kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 305.300 €, 114,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam fantastičan kompletno namešten i opremljen duplex na Bulevaru Patrijarha Pavla. Opremljen vrhunskim materijalima opremom stana nameštajem i tehnikom. Nisu potrebna nikakva ulaganja. U dvoristu zgrade parking mesto koje je moguće kupiti uz stan kao i garažno mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.800 €, 74,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za prodaju - Voždovac, Bulevar OslobođenjaOvaj trosoban stan se nalazi u mirnom i popularnom delu Voždovca, na Bulevaru Oslobođenja. Površina stana je 73,64 m2, a cena iznosi 4.200 eura po kvadratu, bez PDV-a. Smešten je na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 305.140 €, 172,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks,2PO+P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 172.6m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 305.000 €, 103,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude perfektan petosoban dupleks, trostrano orijentisan, funkcionalan, svetao, u odličnom stanju, na sjajnom mestu, u ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu u Golf naselju. Stan je uknjižen 1/1 na ime vlasnika, na 103m² korisnog prostora (mereno ima i više),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Svetao i komforan dvoiposoban stan na Vračaru (101 m²) Prodaje se luksuzan, izuzetno svetao dvoiposoban stan od 101 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade iz 2008. godine (ukupno 5 spratova, iznad je duplex). Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini Južnog bulevara i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 305.000 €, 90,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini auto-puta, stajališta više linija gradskog prevoza i ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno lep, prostran i funkcionalan stan površine 90 m², na atraktivnoj lokaciji koja pruža mir i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Svetao i moderan dvoiposoban stan na Vračaru Ovaj izuzetan dvoiposoban stan, smešten na 3. spratu novogradnje, nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Stan sadrži otvoreni dnevni boravak sa modernom, kompaktnom kuhinjom i trpezarijskim delom, sa direktnim izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 305.000 €, 85,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i luksuzno opremljen trosoban stan u Zemunu, ulica Dobanovačka – savršena kombinacija komfora, kvaliteta i pogleda Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu u mirnom i urbanom delu Zemuna – naselje Sava Kovačević, ulica Dobanovačka. Stan se nalazi u novoj stambenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 305.000 €, 83,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 3.5 stan u novogradnji, u ulici Dimitrija Tucovića, blizina Gradske bolnice. Nalazi se na 6.spratu/7, u zgradi sa liftom. Prodaje se sa pripadajućim parking mestom na -2 nivou, do kojeg je ulaz autoliftom, koje nije ušlo u cenu stana. Fantastičan raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 305.000 €, 61,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, prostran, svetao stan u mirnoj ulici, ispod Tašmajdanskog parka. Stan je renoviran, zamenjene su strujne i vodovodne instalacije, ugrađena kvalitetna drvena stolarija, hrastov parket, kupatilo i kuhinja. Bez ulaganja! Prodaje se sa nameštajem, plakarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 304.060 €, 82,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX trosoban namešten stan u perfektno zidanoj zgradi sa vrhunskom opremom. Zgrada je na traženoj lokaciji, sa parkingom okolo i zelenilom, marketima, restoranima Stan je bez ikakvog ulaganja, oprema stana je jako kvalitetna i moderna, tarket u dnevnom boravku i sobama, keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.999 €, 85,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 303.850 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu. Fantastičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan poseduje 3 komforne spavaće sobe, kupatilo, wc, veliku dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom. Izuzetno svetao stan. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 303.600 €, 128,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na Telepu. Pouzdan investitor sa dugo godina iskustva prepoznatljiv po kvalitetu gradnje. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 303.600 €, 128,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 499190 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 303.520 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 303.400 €, 95,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje 4 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 95m2. Stan je u izgradnji. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena stana sa pdv. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 303.330 €, 90,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 303.330 €, 89,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 021/221-5500 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 303.330 €, 89,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični lep stan u izgradnji, cena sa pdv-om! Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 303.000 €, 101,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma svetao, nov stan na odličnoj lokaciji u novoizgrađenom objektu. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu. Ceo objekat je pod video-nadzorom, interfonom i ograđenim dvorištem. Stan je trostrano orijentisan sa odličnim pogledom kako sa prozora, tako i sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 302.610 €, 89,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličnu izgradnju u blizini Bulevara oslobođenja. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija. Kvalitet gradnje i opreme je izuzetan. U blizini osnovna, srednja škola, vrtić, market, pijaca, autobuska stanica, sve što je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 302.256 €, 84,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican trosoban stan povrsine 83,96m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - SavAda, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 311.300 €, 87,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična NOVOGRADNJA u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 302.000 €, 54,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan u Beogradu na vodi – 54 m² + terasa + garažno mesto Na prodaju luksuzan dvosoban stan od 54 m², koji se nalazi na 9. spratu od ukupno 23, u jednoj od najtraženijih zgrada kompleksa Beograd na vodi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 302.000 €, 97,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljivi, lux stanovi na Lekinom brdu, izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na Lekinom brdu, u blizini ulice Maksima Gorkog i Druge ekonomske škole. Podno etažno grejanje, visina plafona 2.90m, klima sa jednom spoljnom i tri unutrašnje jedinice, podovi obloženi termotretiranim parketom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 301.800 €, 76,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 76m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 301.650 €, 107,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Budući stambeni objekat, smešten u rezidencijalnom delu grada u blizini Kraljevskog kompleksa Beli Dvor, predstavlja savremeno arhitektonsko rešenje vrhunskog kvaliteta. Zgrada će sadržati osam prostranih, luksuznih četvorosobnih stanova i osam garažnih parking mesta. Objekat će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 301.280 €, 75,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Uknjižen, može se kupiti na kredit. Odlična lokacija za miran porodičan život, u blizini stana dva vrtića, škole, SUP, Idea. Ispred zgrade veliko igralište za decu. Stan sa mnogo mogućnosti. Svetao stan, odličnog položaja sa prelepim pogledom.Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 301.200 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan sa sopsvenim dvorištem od 3 ara u srcu Zemuna po ceni od 301200 sa uračunatim PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju i nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 301.108 €, 79,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedna od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 301.060 €, 103,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 311.500 €, 77,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, Odličan objekat, odlični stanovi, premijum kvalitet gradje, investitor za preporuku u jednoj od prepoznatljivih ulica na Bežanijskoj kosi. Projektovani za izgradnju sa planiranim rokom završetka u jesen 2026. godine. Stan dostupan j na drugom i trećem spratu Objekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 311.580 €, 101,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Rok Mart 2024. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....