• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 310000 eura lift kablovska - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska" pronađeno 8 970 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 267.910 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam odličan četvorosoban duplex. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Dvostrano je orijentisan. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Top lokacija, na samo 5 minuta od centra grada! Stanovi sa PDV-om.Izgranja rok 2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 267.800 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep i prostran duplex na traženoj lokaciji! Zgrada stara desetak godina, u stanu hrastov parket, PVC stolarija u izuzetno dobrom stanju!! U donjoj etaži 72m2 popunjava komforna spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i kupatilo. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 65,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Odličan trosoban stan u strogom centru grada. Nalazi se 50m od SNP-a. Prelep pogled na centar grada. Prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Mogućnost kupovine garaže u dvorištu zgrade sa rolo vratima. Garaža poseduje vodu kao i svoje brojilo za struju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 267.800 €, 88,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u mirnom kraju Novo Naselje. Za ostale informacije pozovite naše agente! Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.800 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 102,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551504-Prodaje se četvorosoban stan površine 102m² u novijoj zgradi sa liftom, u samom centru grada, u pešačkoj zoni. Stan ima dve terase i funkcionalan raspored, a postoji mogućnost jednostavne adaptacije u petosoban. Idealna prilika za porodično stanovanje, ali i za poslovne namene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 267.800 €, 93,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan na vrhunskoj lokaciji. Uknjižen. Perfektan raspored prostorija, komforne sobe. Odlična cena. Vredi pogledati. s25 Šifra: 401682 Kontakt: Bulevar nekretnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 267.800 €, 110,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, neuseljavan, petosoban stan, dodatno rađen, odlična oprema. Nova, fenomenalna zgrada. U ceni je kompletan, nov, kvalitetan nameštaj. Garderober sa osveteljenjem na senzore. Stan u prirodi ima oko 120m2, plus gratis terasa oko 27m2. Može se uz stan kupiti numerisano parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 267.800 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan površine 107m2,smesten na 6. spratu stambene zgrade na kraju Limana 3.Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora,elegancije i funkcionalnosti.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,trpezarije sa šankom,odvojene kuhinje sa ostavom,dve spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.800 €, 102,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje. https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/551504 064 8222181 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547618-Fantastična nekretnina vredna vaše pažnje, za više informacija kontaktirajte nas. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u mirnom kraju Novo Naselje. Za ostale informacije pozovite naše agente!064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.610 €, 89,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 317.080 €, 89,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 267.500 €, 107,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, osvetljen stan u Braće Jerković u blizini okretnice 26. Trosoban stan po strukturi, nalazi se na trećem spratu sa liftom. Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 267.480 €, 104,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se nalazi na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 267.000 €, 57,00 m2 cca 4680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Svetozara Marovića, preko puta škole Vladislav Ribnikar Na prodaju svetao i prostran stan u ulici Svetozara Marovića, preko puta OŠ "Vladislav Ribnikar", smešten u dvorišnoj zgradi na 2. spratu (zgrada nema lift). Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 267.000 €, 81,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u izgradnji na šestom spratu nove zgrade sa liftom, na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, dva kupatila i dve manje....

 
 
 
  Stan, BANJA, 266.900 €, 106,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višnjička Banja je jedinstvena lokacija za stanovanje i jedno od retkih naselja u neposrednoj blizini centra grada. Iako je od Trga republike udaljena svega nekoliko kilometara, Višnjička Banja obiluje zelenilom i parkovima, uz odličan kvalitet vazduha. Obala Dunava je deo Beograda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 266.850 €, 123,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 266.800 €, 116,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 4.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Bulbulder, , Krfska, 116m2, 266800 eur Agencijska provizija 2% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 266.240 €, 67,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, Slavujev venac, 66,56m2, 1,2,3,4,5/5, toplotne pumpe, lift, terasa Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om ukupno 4000eur/m2. Povraćaj PDV za kupce prve nekretnine.Dostupni na više spratova. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.999 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.770 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U jednom od najstarijih delova Novog Sada, na Podbari koja ubrzano prerasta u istinsku i sve popularniju urbanu oazu, nalazi se lokacija ovog stambenog objekta Po+P+4+Pk . Ova lokacija je odlično saobraćajno povezana sa centrom grada – nalazi se na 3 minuta vožnje i 5 minuta lagane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 265.600 €, 72,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!!! Prodaje se fenomenalan trosoban stan u jednoj od najlepših zgrada kod Bulevara Evrope. Uknjižen 1/1. Stan ima 72m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva mokra čvora, dve komfortne spavaće sobe, i velike terase koja ima pogled na Bulevar.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.500 €, 77,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i komforan trosoban stan površine 77 m², smešten u visokom prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje u ulici Vladislava Kaćanskog, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je uknjižen, uredan i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.330 €, 78,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 265.000 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0 Vracar , Hram Svetog Save , Stojana Protica , 85 m2 uknjizena kvadratura , 95m2 merena kvadratura , 3/ 3 , bez lifta , eg /mermoterm radijatori , odlican , renoviran stan - ptk , nadogradnja 2012. godine , svetao , orijentisan istok-zapad , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 265.000 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran dupleks stan savršen za udoban život. 1 lift Godina izgradnje: 2021. Zgrada poseduje: prilaz za invalide, ventilacija, video nadzor Stan se nalazi na jugoistoku i pruža prijatan ambijent sa pogledom na mirno dvorište. Osnovne karakteristike: Površina: 100m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan, svetao, porodičan četvorosoban stan u blizini centra Novog Sada. Pored dnevne i tri spavaće sobe, ovaj stan, savršenog rasporeda, poseduje fizički odvojenu kuhinju, terasu, kupatilo i po planu predviđen toalet, koji je preuređen u vešeraj. Osim što se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 264.700 €, 108,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR, površine 108 m². Grejanje sa regulacijom-kalorimetri Stan je Duplex od renomiranog investitora.U ceni ostaje i parking mesto. Dobra lokacija u blizini svih sadržaja za život. Odlična komunikacija sa gradom. Zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 264.350 €, 117,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

S pdv-om-četvorosoban-odlična gradnja. Šifra 532137 Kontakt 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 264.000 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.codex.co.rs

Prodaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Voždovac, 264.000 €, 66,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan / poslovni apartman u kompleksu Voždove kapije, koji svojom pozicijom, namenom i mogućnostima pruža idealan balans između stambenog i poslovnog prostora. Nalazi se na prvom spratu, bočno orijentisan ka drugoj zgradi u okviru kompleksa, sa dovoljno svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 263.878 €, 89,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Penthaus na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 89,45m2 i nalazi se na povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Nalazi se u zgradi modernog dizajna sa vrlo kvalitetnim materijalom gradnje Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 263.750 €, 114,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na sedmom spratu, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je jugo-istočno. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom. Stan ima tri spavaće sobe dva kupatila i prostor za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 263.740 €, 68,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531978 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 653)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>