• GoHome Professional
do 310000 eura lift kablovska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 310000 eura lift kablovska - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 310000 eura lift kablovska

  • Za upit "do 310000 eura lift kablovska" pronađeno 8 970 nekretnina - prosečna cena 2.539 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 289.999 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA. STAN JE IZDAT NA GODINU DANA od 01.06.2025. godine za 1300 evra. Postoji mogućnost kupovine stana sa zadržvanjem zakupca. Luksuzan stan u BW King’s Park Residences – Savršen spoj prirode i urbanog života Predstavljamo vam izvanredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.900 €, 71,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prestižnoj lokaciji, retko u ponudi, izuzetna prilika za kupovinu stana odličnog rasporeda u samom jezgru Gornjeg Dorćola. Za ljubitelje dupleksa, za život ili kao investicija. Stan ima visinu 3. sprata, sastoji se od: dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, ulaza i terase -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 289.845 €, 88,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 289.440 €, 100,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme. Top lokacija, na samo 5 minuta od centra grada! Stanovi sa PDV-om.Izgranja rok 2025. Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/545912 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 289.300 €, 80,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na izuzetnoj lokaciji - potez Socijalnog, jedna od najtraženijih i najpoželjnijih u Novom Sadu! Ovu izgradnju, sa rokom septembar 2026. godine krasi izuzetan kvalitet opreme stanova. Četvorosoban stan idealnog rasporeda prostorija! Moguća kupovina parking i garažnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 313.500 €, 95,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan u izgradnji, na Crvenom krstu sa rokom useljenja novembar 2025. godine. Nalazi se u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta i predstavlja spoj kvalitetne gradnje i savremene opreme. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 289.000 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan sa garažnim mestom u zgradi novije gradnje u ulici Južni bulevar. Zgrada je iz 2010.godine, poseduje video nadzor, interfon, ulaz je uredan i redovno se održava. Stan je izuzetno komforan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.560 €, 136,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao dupleks, smešten u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – Grbavici. Stan se nalazi u mirnoj ulici, ali u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja: škola, vrtića, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Funkcionalnog rasporeda – donji nivo čine dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 288.500 €, 100,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 100 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan je savremenog,lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima Dve TeraseIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan trosoban stan u novijoj zgradi. Dodatno rađen, gipsani radovi, halogena rasveta. U hodniku mesto za plakar. Komotan dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom od trpezarije. Spavaće sobe dvorišno orijentisane. Prelep pogled na grad! Prodaje se sa odličnim nameštajem. Jedinstvena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 288.400 €, 86,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Retko u ponudi ! Idealan položaj, blizina fakulteta, Spensa, centra, reke, šetališta, osnovne škole. Odličan porodičan stan. Pogodan i za razne poslovne delatnosti. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijskim delom koji fizički može biti odvojen, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 288.400 €, 81,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan duplex na Grbavici na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta a stan Izuzetno održavan. Uz dogovor, može se prodati i kompletno namesten. Bilo da tražite nekretninu za život, investiciju ili možda posao, ovo je stan za vas! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/21-00690 424123 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 288.400 €, 90,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR, KEJ, RADNIČKA ULICA, uknjižen TROIPOSOBAN STAN kakav se retko nalazi na tržištu! Mikrolokacija za poželeti, Dunav i šetalište na 2 minuta, škola na 2 minuta fakulteti 5 minuta, centar grada 10 minuta. Raspored dobar, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevno - trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 288.400 €, 110,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju - 110m2! Stan se nalazi na 1.spratu, trostrano je orijentisan. Stan je u jednoj etaži. Ova nekretnina sadrži degažman, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (oko 50m2), terasu sa hladnom ostavom, tri spavaće sobe, dva sanitarna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 71,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan petosoban duplex na Bulevaru Evrope! Dole: prostran dnevni boravak sa kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju,terasa,kupatilo i dve spavaće sobe. Gore: dve spavaće sobe, mesto za ugradne plakare, kupatilo koje ima prozor, mini dnevni boravak od 13m2 i predivna terasa sa koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 101m 2 , na 5. spratu, u zgradi sa 2 lifta, preko puta Dnevnika i Futoške pijace. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, dve ostave, dva kompletna kupatila. Dvostrano je orijentisan. Stan se prodaje namešten i u cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 288.400 €, 101,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u Novom Sadu, BULEVAR, površine 101m². Stan je prelep i prodaje se namešten,odličnog rasporeda.Dva kupatila.Odlična lokacija u blizini Futoke pijace i svih ostalih sadržaja. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 288.400 €, 112,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Filipa Višnjića. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, komforan, po strukturi trosoban stan (mogućnost pregrađivanja) koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini strogog centra grada i Dunava. Ovaj stambeni prostor čine velik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 288.000 €, 99,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, Lidl-a i osnovne škole, a na desetak minuta od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na devetom spratu zgrade sa dva lifta, uredne i održavane. U blizini su i ostale znamenitosti starog grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 287.780 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*** Već na samom ulasku u zgradu zadivi vas široko stepenište, veliki svetlarnici, a čim kročite u ovaj stan, shvatite da je on više od nekretnine kapitalne vrednosti, mada i to jeste. To je stan koji diktira životni stil, u kome možete disati punim plućima i beskrajno uživati. Sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Predstavljamo neuseljavan četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje. Nadomak Spensa i osnovnog suda, TC Promenada, a u neposrednoj blizini osnovne i srenje škole, fakulteta i pešačke zone. Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 287.500 €, 115,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten luksuzan četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 84,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.840 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 313.850 €, 85,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 286.700 €, 115,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

552171-Fenomenalna lokacija u novogradnji na Limanu 3. U neposrednoj blizini centra, Promenade i Štranda a marketi , kafic apoteka i Limanski park na svega par metara od ovog stana. Stan je na dva nivoa od kojeg je na prvom nivou ulaz i garderober.Kupovina stana moguća je i putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 286.230 €, 105,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 286.000 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN PORODIČAN 4,0 STAN NOVOGRADNJA ! MOGUĆNOST KUPOVINE I PARKING MESTA-GARAŽE Prodaja stana od 111m², koji se nalazi u Branka Bajića . Ušuškan, a istovremeno luksuzan - ovaj stan odličan je izbor za sve porodice. Odlična nekrentina na veoma dobroj lokaciji,u blizini svih dešavanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 285.880 €, 87,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.825 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dupleks stan površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom, sa odličnim rasporedom prostorija i minimalnim kosinama koje ne narušavaju funkcionalnost prostora. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 285.580 €, 111,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Dostupan i na III spratu. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 314.150 €, 296,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, dobro poznat i pouzdan investitor. Rok:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 285.000 €, 64,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je kvart dobio ime. Jedan od najbolje očuvanih delova " Starog Beograda" i Vračara, ističe se među atraktivnijim područjima grada. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan, 75m² – Slavija, Beogradska ulica Na prodaju luksuzno renoviran dvosoban stan površine 75m², u samom centru Beograda – Slavija, Beogradska ulica. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan i funkcionalno organizovan: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 285.000 €, 89,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran, funkcionalan porodičan stan na odličnoj lokaciji. Stan je uknjižen na 85m2, mereno ima 89m2. Stan je u izvornom dobro održavanom stanju sa delimično promenjenom Alu stolarijom. Zgrada se nalazi u mirnom delu bloka, poseduje dva lifta od kojih je jedan teretni,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 285.000 €, 99,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji, na samo par minuta od Botaničke bašte. Oko zgrade ne zonirana parking mesta. Izuzetno funkcionalan, adaptibilan, komforan, svetao, dvostran. Odličnog rasporeda prostorija: - hodinik - gostinski toalet - ostava - trpezarija - kuhinja - dnevna soba - spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi predstavljamo fantastičan lux renoviran stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom nadomak Slavije. Odlična struktura stana, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u prostrani dnevni boravak, spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, kuhinje sa trpezarijom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 285.000 €, 85,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo sjajan porodičan stan u mirnoj i ozelenjenoj ulici na Lekinom brdu, nadomak Šumica., koji se nalazi u zgradi iz 2010. godine. Zgrada ima manji broj stanara i u procesu je dobijanja dozvole za izgradnju lifta. Stan je trostrano orijentisan (zapad-istok-sever) i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude prostran i funkcionalno organizovan stan površine 60m², koji se nalazi u samom centru grada, na svega 3 minuta hoda od hotela Moskva i Knez Mihailove ulice. Stan se sastoji od velikog predsoblja, spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 653)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>