• GoHome Professional
cityexpert - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • cityexpert - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - cityexpert

  • Za upit "cityexpert" pronađeno 2 899 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 96.000 €, 51,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Rentgenova, Medijana, 96000€, 51m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Rentgenova, Medijana Rentgenova.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Svetozara Markovića, Medijana, 130000€, 72m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Svetozara Markovića, Medijana Svetozara Markovića.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 136.400 €, 62,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Zmaj Jovina, Novi Sad, 136400€, 62m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Lokal, Zmaj Jovina, Novi Sad Zmaj Jovina.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Carice Milice, Stari grad, 1500€, 150m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Carice Milice, Stari....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 320.000 €, 185,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Majurska, Petrovaradin, 320000€, 185m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Majurska, Petrovaradin Majurska.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 350 €, 65,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Tome Maretića, Petrovaradin, 350€, 65m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Tome Maretića,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 80.000 €, 43,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gavrila Principa, Palilula, 80000€, 43m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Gavrila Principa, Palilula Gavrila Principa.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 48,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Medakovićeva, Voždovac, 700€, 48m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Medakovićeva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 650.000 €, 236,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ljubostinjska, Vračar, 650000€, 236m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ljubostinjska, Vračar Ljubostinjska.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Đorđa Jovanovića, Stari grad, 60000€, 50m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Đorđa Jovanovića, Stari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 450 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Svetolika Rankovića, Vračar, 450€, 28m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Svetolika Rankovića, Vračar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.350 €, 57,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ćirpanova, Novi Sad, 153350€, 57m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ćirpanova, Novi Sad Ćirpanova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ravanička, Zvezdara, 350000€, 135m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ravanička, Zvezdara Ravanička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 76.350 €, 47,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Subotička, Novi Sad, 76350€, 47m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Subotička, Novi Sad Subotička.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar cara Lazara, Novi Sad, 500€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar cara Lazara, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.591 €, 101,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mažuranićeva, Petrovaradin, 206591€, 101m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Mažuranićeva, Petrovaradin Mažuranićeva.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 400 €, 187,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Bulevar 12. februara, Crveni krst, 400€, 187m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.990 €, 83,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ljube Nedića, Voždovac, 209990€, 83m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ljube Nedića, Voždovac Ljube Nedića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 191.200 €, 76,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stanoja Bunuševca, Palilula, 191200€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Stanoja Bunuševca, Palilula Stanoja Bunuševca.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vase Stajića, Novi Sad, 280000€, 84m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vase Stajića, Novi Sad Vase Stajića.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 500.000 €, 200,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Kumodraška, Voždovac, 500000€, 200m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Kumodraška, Voždovac Kumodraška.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 800 €, 60,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Knez Miletina, Stari grad, 800€, 60m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Knez Miletina,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 380.000 €, 350,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Gračanička, Grocka, 380000€, 350m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Gračanička, Grocka Gračanička.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 339.529 €, 163,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Lokal, Radoja Dakića, Novi Beograd, 339529€, 163m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Lokal, Radoja Dakića, Novi Beograd Radoja Dakića.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Mite Rakića, Zvezdara, 800€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Mite Rakića, Zvezdara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 300.000 €, 94,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Višegradska, Savski venac, 300000€, 94m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Višegradska, Savski venac Višegradska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.100 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Maršala Birjuzova, Stari grad, 1100€, 75m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Maršala Birjuzova, Stari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.000 €, 49,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Patrijarha Rajačića, Petrovaradin, 145000€, 49m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Patrijarha Rajačića, Petrovaradin Patrijarha....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Matice srpske, Novi Sad, 450€, 56m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Matice srpske, Novi Sad Matice srpske.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 4.500 €, 540,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Valtrovićeva, Novi Beograd, 4500€, 540m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 149,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Lokal, Cara Lazara, Novi Sad, 500€, 149m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Lokal, Cara Lazara, Novi Sad Cara Lazara.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Braće Grim, Palilula, 800€, 48m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braće Grim, Palilula Braće Grim.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Dr Dragoslava Popovića, Palilula, 500€, 30m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dr Dragoslava Popovića,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 2.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Maršala Birjuzova, Stari grad, 2000€, 300m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Maršala Birjuzova, Stari....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.200 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Stevana Sremca, Stari grad, 1200€, 93m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Stevana Sremca, Stari grad Stevana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 86,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sonje Marinković, Novi Sad, 170000€, 86m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Sonje Marinković, Novi Sad Sonje Marinković.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 307,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Stojana Ljubića, Voždovac, 270000€, 307m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Stojana Ljubića, Voždovac Stojana Ljubića.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 700.000 €, 366,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Futoška, Novi Sad, 700000€, 366m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Futoška, Novi Sad Futoška.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bore Vukmirovića, Palilula, 600€, 72m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Bore Vukmirovića, Palilula....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Karađorđeva, Novi Sad, 135000€, 45m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Karađorđeva, Novi Sad Karađorđeva.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 300 €, 75,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Maršala Tita, Palilula, 300€, 75m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Maršala Tita,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Višegradska, Savski venac, 750€, 53m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Višegradska, Savski venac Višegradska.