• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura" pronađeno 751 nekretnina - prosečna cena 2.707 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054817, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 40m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina je uredno održavana, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.645 €, 51,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052281. NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 50m2. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji, koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj i savremenoj izgradnji, kao i upotrebi proverenih materijala. Stan sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.590 €, 47,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054651, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 47m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.040 €, 51,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052280. NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN STAN, 50m2. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 139.000 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054255, DVOSOBAN STAN 47m2, SREMSKA KAMENICA Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici. U ponudi su stanovi svih struktura. Jako pouzdan investitor, vrhunski materijali kao i oprema stanova čine ovu nekretninu vrednu vaše pažnje. Za kupce prve nekretnine je....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 138.816 €, 58,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054536. PALIĆ, DVOSOBAN STAN 57,84 m2. Oglašavamo na prodaju dvosoban stan, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji, proverenog i pouzdanog investitora. Prilikom gradnje korišteni su kvalitetni materijali, spoljna stolarija kao i keramika od vrhunskih materijala. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.600 €, 42,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054491, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 42m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.391 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053568, NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 54,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.700 €, 51,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048323 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN 51 m2 Predstavljamo Vam stan na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici sa dosta zelenila i parking mesta. Stan je u blizini Sajma, Bolnice, pijace, škola, vrtić, marketa,… Ima veliki dnevni boravak, odvojenu kuhinju, spavaću sobu, terasu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 145.100 € na 137.600 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 137.600 €, 50,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 154.100 €
20.09.2025 - 145.100 €
21.03.2026 - 137.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052621, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 50M2, POVRAT PDV-A Nudimo Vam nov, prelep dvosoban stan, modernog stila i dizajna. Kuhinja je u sklopu komfornog dnevnog boravka. Izlaz na terasu je takođe iz dnevnog boravka. Spavaća soba je prostrana i svetla. Grejanje je podno na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054419. NOVI SAD, Predstavljamo Vam ovaj izuzetno svetao i funkcionalan stan. Pozicioniran je na petom spratu .Stan se prodaje sa nameštajem, što ga čini idealnim kako za život tako i kao investicija za izdavanje.Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Kraj je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.620 €, 46,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054513, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 46m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 136.400 €, 53,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081286.. CENTAR, ULIČNI LOKAL, 53M2.. Vuka Karadžića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.000 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1052374. NOVI SAD, SALAJKA, DVOSOBAN 44 m2. Na prodaju stan, 44 m², Salajka – novija gradnja, terasa, dvorišno orijentisan Prodaje se dvosoban stan površine 44 m², smešten na trećem spratu zgrade novije gradnje (2022), u mirnom delu Salajke. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.000 €, 39,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.400 €, 54,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1053440, DVOIPOSOBAN STAN 53.5m2, MIŠELUK PREDTAVLJAMO Vam stan u izgradnji u luksuznom stambe no-poslovnom kompleksu smeštenom na odličnoj lokaciji – na samo 4 minuta vožnje od TC Promenada i u neposrednoj blizini Kovid bolnice. Objekat se gradi od prvoklasnih materijala vodećih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 138.000 € na 135.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 138.000 €
07.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052472. NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOSOBAN STAN , 61m2. Predstavljamo vam odličan dvosoban stan u jednom od najmirnih delova Novog Naselja. Nekretnina se izdvaja po komforu, funkcionalnosti i izuzetnoj osvetljenosti, što je čini idealnim izborom za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054686, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN STAN, 52m2. Na jednoj od najtraženijih i najmodernijih lokacija u gradu – na Bulevaru Evrope, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvosoban stan smešten na trećem spratu novije, uredno održavane zgrade. Bulevar Evrope.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081304, PRODAJA NEKRETNINA, NOVI SAD - STARI GRAD, CENTAR, LOKAL - POSLOVNI PROSTOR U samom centru Novog Sada u našoj ponudi višenamenski lokal sa rashladnom komorom. Objekat se nalazi u prizemlju i pruža razne mogućnosti za razvoj biznisa. Dve komotne prostorije, dva mokra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053371…NOVI SAD, GRBAVICA, 44M2 Prodaje se potpuno namešten i odmah useljiv 1.5 soban stan. Stan je na 1. spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, podrumom, ima dvorište sa parking mestima za stanare sa rampom. Izuzetna lokacija, na 5 minuta od Kliničkog centra i Medicinskog....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 120.000 € na 135.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 120.000 €
19.03.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1053934 NOVI SAD, NOVO NASELJE , JEDNOIPOSOBAN STAN, 50 m² Iz ponude izdvajamo odličan jednoiposoban stan od 50 m² na lokaciji Novo Naselje - BISTRICA. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, dobar raspored stana. Spavaća soba je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050035…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, RADNIČKA ULICA, JEDNOSOBAN STAN, 41m2…KUPITE STAN U RADNIČKOJ ULICI IZNAD STANA SU ZAJEDNIČKE PROSTORIJE ZGRADE, NIJE POSLEDNJA ETAŽA Jedinstveno i retko u ponudi, jednosoban stan na jedinstvenoj lokaciji. Zakoračite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052518 NOVA DETELINARA, DVOSOBAN, 48m2 Postoje stanovi koji su samo lepo uređeni — i postoje oni u kojima se odmah oseti energija života, topline i udobnosti. Ovaj stan na Novoj Detelinari pripada upravo toj drugoj priči. Odličnog rasporeda, svetao i veoma prijatan za boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054200 … PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN 36m2 Jaše Ignjatovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054403, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, DVOSOBAN STAN 45 m2 Prodaje se funkcionalan, svetao i prostorno dobro organizovan dvosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Kvalitetno izgrađen stambeni objekat na odličnoj lokaciji, primamljive strukture i spatnosti.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054808, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 41M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: "Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language: EN-US">Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 41m², smešten u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 135.000 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053574..Prodaja LUX stanova Novi Sad, Nova Detelinara, dvosoban 51m2 sa parking mestom. Vaš novi dom čeka na vas! U srcu jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, predstavljamo vam savremeni luksuzni stan u novoj zgradi. Ovaj prelepi stan se nalazi u potkrovlju i nudi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 145.000 €
02.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054245…SAJMIŠTE, DVOSOBAN,54M2…., Na odličnoj lokaciji prodajemo komplet opremljen dvosoban stan.Dobro organizovan,lepog rasporeda. Kuhinja izdvojena. Više informacija uskoro. Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 134.770 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052484…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, VAŠ NOVI DOM U NEPOSREDNOJ BLIZINI NAJLON PIJACE, STANOVI U IZGRADNJI U NOVOM SADU, TROSOBAN STAN…61,26m2...POVRAT PDV-A…PARKING MESTO...PORODIČNA NEKRETNINA NA ODLIČNOJ LOKACIJI... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 134.400 €, 48,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051076. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 48 m2. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam odličan, renoviran dvosoban stan, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, komfornu spavaću sobu, kupatilo sa ležećom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 134.400 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 134.400 €, 64,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 140.000 €
12.05.2026 - 134.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054760 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN. 64 m² Izdavjamo iz naše ponude dvoiposoban stan od 64 m² na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na na Novoj detelinari, u neposrednoj blizini je sva infrastruktura za porodični život. Pozicija stana je na sedmom spratu, u mansardnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.400 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052204. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, DVOIPOSOBAN 56 m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.182 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051115, SOMBORSKI BULEVAR, DVOIPOSOBAN STAN 58m2.. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.950 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054592…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, CARA DUŠANA, ADAMOVIĆEVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, POSTOJI MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA PO ODLIČNOJ CENI, 47m2…KOMPLETNO RENOVIRAN, UKNJIŽEN I USELJIV STAN…KLJUČ OD NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU … Cara Dušana, deo Cara Dušana koji je bliži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054854, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan, površine 45 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.600 € na 133.650 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 133.650 €
07.05.2026 - 138.600 €
12.05.2026 - 133.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

. ŠIFRA: 1054348, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.650 €, 45,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054699, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 45m2 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.250 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053919, JUGOVIĆEVO, DVOIPOSOBAN, 65M2 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 140.200 € na 132.900 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 132.900 €, 48,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.08.2025 - 148.860 €
20.09.2025 - 140.200 €
21.03.2026 - 132.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052627, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 48M2, POVRAT PDV-A Nudimo Vam nov, prelep dvosoban stan, modernog stila i dizajna. Kuhinja je u sklopu komfornog dnevnog boravka. Izlaz na terasu je takođe iz dnevnog boravka. Spavaća soba je prostrana i svetla. Grejanje je podno na gas.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 739)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>