• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura pogodan

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura pogodan" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.512 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • dvorište
    • opremljen
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054214 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN 58 m² Funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari – idealan izbor za savremen život U ponudi je izuzetno kvalitetan nov, još neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, koji predstavlja savršen spoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
07.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054328 LIMAN II, DVOIPOSOBAN, 56m2 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Liman 2 Ovo je stan koji ima dobar balans prostora i funkcionalnosti, pogodan i za život i kao investicija. Stan ima lepo organizovan dnevni boravak, odvojenu zonu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 52,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1042553 NOVI SAD, CENTAR, 52m2, DVOSOBAN.. Centar Novog Sada, dvosoban stan, salonac, 52m2 4m2 zastakljena terasa, korisna površina stana 56 kvm, Salon, spavaća soba, trpezarija, veliki hodnik, kupatilo, zastakljena terasa, visoki plafoni, ostava za bicikle. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.000 €, 37,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra 1049834 - Retko u ponudi! Novi Sad - Centar - Katolička porta Ekskluzivna ponuda u srcu Novog Sada — idealan dvosoban dupleks od 37 m² Lokacija koja garantuje kvalitetan urbani život Ovaj stan se nalazi u samom centru Novog Sada , u delu poznatom kao Katolička porta — izuzetno....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 174.000 € na 142.600 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.600 €, 58,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.08.2025 - 174.000 €
30.04.2026 - 142.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052535. NOVI SAD, ŽELEZNIČKA STANICA, DVOIPOSOBAN 58 m2. Na prodaju – Dvoiposoban stan kod Železničke Stanice, 58 m², dvostrano orijentisan, namešten. Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 58 m², u mirnom delu grada, nadomak Sajma. Stan je dvostrano orijentisan – jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053817, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN, 54M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu je ovaj renoviran, kompletno opremljen, komforan dvosoban stan. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižena 1/1, može i kredit. Srećna kupovina! Za više informacija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 135.450 € na 133.300 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.300 €, 43,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 135.450 €
12.05.2026 - 133.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054115.. SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 43M2.. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini Kisačke ulice, prodaje se NOV, neuseljavan dvosoban stan u zgradi renomiranog investitora. Lokacija na kojoj se nalazi zgrada je odlično povezana i lako pristupačna iz svih delova grada. Zgrada je useljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054176, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 56 m2. Retka investiciona prilika! Novo u ponudi! Oglašavamo na prodaju trosoban dupleks stan, korisne površine 56 m2, podne površine 72 m2, uvučen od ulice u dvorište zgrade. Ovaj stan daje osećaj života u kući, potpuno zaštićen....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 126.000 € na 125.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 43,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 126.000 €
14.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053643, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN , 43M2 Na prodaju dvosoban stan na Novoj Detelinari, u mirnoj i traženoj Cankarevoj ulici. Stan se odlikuje idealnim rasporedom prostorija, iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i komfor. Prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081255. NOVI SAD, BULEVAR, LOKAL, 63m2. Oglašavamo prodaju uličnog lokala u dva nivoa površine 33m2 u donjoj etaži, i 30m2 na galeriji koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji - u blizini Futoške pijace. Lokal je ulični i ima izlog. Kuhinja i kupatilo su potpuno opremljeni. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081316, NOVI SAD, LOKAL, 53 m2, CENTAR . Prodaje se poslovni prostor površine 53 m2, smešten u strogom centru grada-idealan za različite uslužne delatosti. Prostor je svetao, funkcionalan i lako prilagodljiv vašem biznisu.Pogodan je za kancelariju, salon, frizersko/kozmetički....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081328NOVI SAD, CENTAR, POSLOVNI PROSTOR, PR+SU, 57 M2 Oglašavamo prodaju ODLIČNOG POSLOVNOG PROSTORA u pešačkoj zoni samog centra grada. DVORIŠNI je i ukupna površina lokala je podeljena na dva nivoa - prizemlje i suteren. U prizemlju se nalazi jedna velika prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

SIFRA: 1052897, NOVI SAD, FUTOSKI PUT JEDNOIPOSOBAN, 49M2 U ponudi je dvosoban stan površine 49m², smešten na trećem spratu od ukupno pet u zgradi redovne spratnosti, u naselju Satelit. Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054588, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 39M2, SPRAT 0/4 Nudimo vam simpatičan stan na Novom naselju, u izuzetno mirnom okruženju. Izuzetno osvetljen i prijatan. Pogodan je za manju porodicu, sa jednim detetom. UKNJIŽENO NA VLASNIUKA, BEZ TERETA. MOŽE NA KREDIT!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.000 €, 33,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054773 , NOVI SAD, JEDNOSOBAN ,33m2, NOVO NASELJE, Prodaje se jednosoban stan površine 33m2, smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i traženom delu Novog Naselja. Stan je funkcionalnog rasporeda sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatilo i hodnik. Zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

8081301: LOKAL, NOVI SAD, NOVO NASELJE, 44M2, POSLOVNI PROSTOR.. Izdaje se / Prodaje se poslovni prostor 44m² – Novo Naselje U ponudi je atraktivan i funkcionalan poslovni prostor površine 44m², smešten u prizemlju stambeno-poslovnog objekta na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 82.000 € na 79.000 € dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 31,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 86.000 €
26.02.2026 - 82.000 €
05.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053824, VETERNIČKA RAMPA, JEDNOIPOSOBAN, 31M2 U neposrednoj blizini samog kružnog toka na Novom Naselju nalazi se ovaj manji, funkcionalan dvoiposoban stan koji se prodaje kompletno opremljen. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižen 1/1. Srećna kupovina!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 74.000 €, 32,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081283, NOVI SAD SOCIJALNO, LOKAL 32 m2. Na prodaju je ulični lokal ukupne površine 32 m², smešten na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji, idealan za različite vrste delatnosti. Lokal se sastoji iz dve etaže: Prizemlje – 16 m²: svetao i funkcionalan prostor pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052532. GARSONJERA, DETELINARA, 14m2 Prodaje se garsonjera od 14 m² na atraktivnoj lokaciji u Detelinari, u mirnoj ulici sa kompletnom infrastrukturom, orijentisan prema dvorišnoj strani punoj zelenila. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i komplet je renoviran!. Svaki kvadrat....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081335 NOVI SAD, LOKAL, 33m2, BULEVAR. Izdaje se ulični prostor na odličnoj lokaciji blizu Bulevara oslobođenja. Prostor je pogodan za različite delatnosti, uključujući agencije za nekretnine, kancelariju, salon ili uslužne delatnosti. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 20.500 €, 14,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000441. NOVI SAD, KRALJEV PARK, GARAŽA, 14m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži modernog i izuzetno traženog kompleksa Kraljev park u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Garažno mesto je pravilnog oblika, lako pristupačno i pogodno za svakodnevno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>