• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 do 200000 eura" pronađeno 751 nekretnina - prosečna cena 2.707 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • lift
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 200.000 €, 57,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1046875KUPITE STAN KAO SANEKSKLUZIVNOPRODAJA STANOVA NOVI SAD, KEJ, STAN NA KEJU, STAN KOD DUNAVSKOG PARKA, ULICA VOJVODE PUTNIKA, NOVI SAD, NOVOSADSKI, 57m2 SA TERASAMA 69m2 …Od najimpresivnije novosadske lokacije, preko kvalitetne zgrade do dvoiposobnog stana odličnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 200.000 €, 34,00 m2 cca 5880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081292, NOVI SAD, NOVO NASELJE, LOKAL, 34m2. NOVO U PONUDI! U ponudi je kafić na prodaju, površine 34m2, uređen u klasičnom stilu sa elementima od masivnog tamnog derveta. Centralni drveni šank sa granitnom površinom daje prostoru prepoznatljiv karakter i toplu atmosferu.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054590 PETROVARADIN-TROSOBAN-60m2, u cenu uračunat kompletan nameštaj sa garažom Trosoban stan u Petrovaradinu sa garažom – kompletno namešten, bez ulaganja Na prodaju moderan trosoban stan u Petrovaradinu, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Nekretnina je kompletno opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053685 NOVI SAD, PRODAJA STANA, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN 60 m² Izvanredan prilika za na Bulevaru Evrope -trosoban stan 60 m² Ovaj stan može biti baš ono što ste tražili. Nalazi se na drugom spratu šestospratnicesa liftom, u zgradi novije gradnje, kvalitetne izvedbe. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053093,PETROVARADIN, TROSOBAN STAN ,61 M2 Na prodaju ekskluzivan trosoban stan u izgradnji u luksuznom naselju Alibegovac, smješten u urbanoj vili novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu vile koja broji ukupno dve etaže (prvi i drugi sprat), te nudi maksimalnu privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053893, NOVI SAD, LIMAN IV, TROSOBAN STAN, 64m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 199.890 €, 48,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054264 Socijalno, dvoiposoban, 48m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053507, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 66M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnoj i urednoj ulici Ilije Birčaninа, nudimo na prodaju kvalitetan dvoiposoban stan površine 66 m2 , smešten u novijoj, izuzetno kvalitetnoj zgradi. Stan je dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054214 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN 58 m² Funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari – idealan izbor za savremen život U ponudi je izuzetno kvalitetan nov, još neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, koji predstavlja savršen spoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054641, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 203.280 € na 196.020 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 196.020 €
07.05.2026 - 203.280 €
12.05.2026 - 196.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054356, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 66m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 196.020 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054616, TELEP-JUŽNI, ČETVOROSOBAN STAN, 158m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.800 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050164Prodaja nekretnina Novi Sad, Centar, dvosoban 51,26m2. Na par minuta od pešačke zone izgradnja od renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, veoma kvalitetna gradnja sa rokom završetka oktobar 2026 godine. Ceo projekat se gradi po principu "ZELENI KONCEPT....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Hadži Ruvimova.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 205.000 € na 195.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2025 - 155.000 €
18.02.2025 - 165.200 €
17.04.2025 - 169.000 €
07.08.2025 - 172.000 €
30.09.2025 - 205.000 €
26.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1048899 NOVI SAD, LIMAN 2, DVOSOBAN STAN, 56 M2 Uknjižen, bez ulaganja komforan dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Veoma tražena lokacija u blizini Dunava i gradske plaže Štrand. Prvi sprat, lift, terasa, fizičke površine 56 m2. Cena sa nameštajem u stanu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053793, STARI GRAD, TROSOBAN STAN, 58m2 Na prodaju je funkcionalan trosoban stan površine 58 m², smešten na petom, ujedno i poslednjem spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Novog Sada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.700 €, 59,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054503, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 59m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 194.400 €, 54,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050149.Prodaja nekretnina Novi Sad, Centar, dvosoban 54,61m2. Na par minuta od pešačke zone izgradnja od renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, veoma kvalitetna gradnja sa rokom završetka oktobar 2026 godine. Ceo projekat se gradi po principu "ZELENI KONCEPT STANOVANJA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054713 , TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054722, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054452, PODBARA, TROSOBAN STAN, 58m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052641. NOVI SAD, SAJAM, DVOSOBAN STAN, 58 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam dvosoban stan, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji. Stan sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu. Objekat je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.600 €, 63,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051829…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, KOSOVSKA ULICA, PODBARA, NOV, NEUSELJAVAN TROSOBAN STAN, 63m2, POVRAT PDV-a…KLJUČ ZA RAZGLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Kosovska ulica, širi centar grada, idealna lokacija za urban život u Novom Sadu. Nova, tek završena zgrada vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 201.600 €, 64,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053965…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, DVOSOBAN STAN, 64m2…PANORAMSKI POGLED… KOMPLETNO RENOVIRAN I NAMEŠTEN STAN POZNATA NOVOSADSKA LOKACIJA KOJA NUDI SVE Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.080 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054724, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 64m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054834, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 59M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ponudi je funkcionalan i komforan stan površine 59m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 200.000 €
26.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053073,SALAJKA, TROSOBAN STAN ,65 M2 Na prodaju moderan trosoban stan površine 65 m² u novoj zgradi na odličnoj lokaciji u naselju Salajka. Stan se nalazi na prvom spratu i ima prelep pogled na mirno, uređeno dvorište.Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravaka sa trpezarijom....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 160.000 € na 190.000 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 56,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.07.2025 - 170.000 €
27.11.2025 - 160.000 €
14.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052367. DVOSOBAN STAN,TRG KOMENSKOG. NOVI SAD. 56M2 <p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal"> Na prodaju je komforan dvosoban stan od 56 m² u mirnom i traženom delu Novog Sada – Trg Komenskog , idealna lokacija za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053546, NOVI SAD, PODBARA, STAN, 66m2. NOVO U PONUDI! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053983. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 62m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 188.155 €, 57,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054023, PRODAJA NEKRETNINA, NOVI SAD - SAJAM, TROSOBAN STAN, 57 m2 Mi uvek nudimo NAJBOLJE, naravno i ovog puta u našoj ponudi fantastičan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji SAJAM - BANATIĆ. U ovom delu grada se živi mirno a u ovom stanu sa osećajem svog toplog doma, gde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 188.000 €, 57,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052393…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, SAJAM, POTPUNO NOV NEUSELAVAN DVOIPOSOBAN STAN, 57m2…ODLIČNA NEKRETNINA… Predstavljam vam potpuno nov, vrhunski dvoiposoban stan preko puta Sajma, u novoj, tek useljenoj zgradi modernog dizajna i imponzantnog izgleda, od samog ulaza, hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.110 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054660, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 63m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 193.050 € na 185.900 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.900 €, 65,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 193.050 €
12.05.2026 - 185.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054516, TELEP-SEVERNI, TROSOBAN STAN, 65m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.600 €, 64,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1042412… NOVI SAD. BULEVAR. DVOSOBAN STAN 64 m2 . Predstavljamo vam odličan stan na fantastičnoj lokaciji. Dobro pozicioniran, okružen zelenilom i parkingom. Ušuškan og gradske buke, a u blizini Bulevara Oslobođenja. Dvorišno orjentisan i uknjižen. Može da se pretvoti u trosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.500 €, 53,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054281, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 53M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-ansi-language:="" sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054736 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, CENTAR, DVOSOBAN 49m2 … .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.800 €, 56,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054499, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 56m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 739)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>