• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji" pronađeno 787 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.500 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054442, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN STAN, 55 m². Na izuzetno traženoj lokaciji u Vojvođanskoj ulici, na Grbavici , prodaje se svetao funkcionalan, dvoiposoban stan površine 55m2, smešten na trećem spratu uredne i održavane stambene zgrade. Vojvođanska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 159.042 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053178.. SATELIT, NOVOGRADNJA, DVOSOBAN STAN 47M2.. Predstavljamo Vam stanove svih struktura u novogradnji na top lokaciji u Novom Sadu - objekat se zida najkvalitetnijim materijalima, sa vrhunskom opremom završnih radova uz mogućnost odabira opreme po želji kupca. Ceo projekat....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 173.000 €
05.05.2026 - 162.000 €
07.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054583, NOVI SAD, LIMAN IV, JEDNOIPOSOBAN STAN, 54m2. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu IV, u delu poznatom po planskoj i kavlitetnoj gradnji, u ponudi je jednoiposoban stan smešten na četvrtom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Ive Andrića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 158.470 €, 53,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052511.. NOVI SAD, LIMAN V GARDEN RESIDENCE, DVOSOBAN STAN 53M2.. Predstavljam Vam dvosoban stan u objektu ''Liman V Garden Residence'', na perfektnoj lokaciji - sam obod Limana 4, blizina Ribarskog ostrva. U pitanju je kompleks koji se ne izdvaja samo po lokaciji, već i po....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 173.000 € na 158.000 € dana 12.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.10.2025 - 173.000 €
12.03.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053002. PETROVARADIN, ALIBEGOVAC, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. Oglašavamo prodaju kompletno opremljenog dvoiposobnog stana pozicioniranog u prizemlju novoizgrađenog kompleksa na Alibegovcu. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe (od kojih je jedna master....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.000 €, 57,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054807, NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE/CARA DUŠANA, TROSOBAN STAN, 57M2, KOMPLETNO I KVALITETNO RENOVIRAN Postanite vlasnik nekretnine na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu u zgradi starije, ali izuzetno kvalitetne gradnje. Ovaj trosoban stan sastoji se od komotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 158.000 €, 61,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052273. NOVI SAD, TELEP, TROSOBAN STAN, 60m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 157.917 €, 46,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053187.. SATELIT, NOVOGRADNJA, DVOSOBAN STAN 46M2 Predstavljamo Vam stanove svih struktura u novogradnji na top lokaciji u Novom Sadu - objekat se zida najkvalitetnijim materijalima, sa vrhunskom opremom završnih radova uz mogućnost odabira opreme po želji kupca. Ceo projekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.795 €, 60,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052270. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 59m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 157.630 €, 38,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054265 Socijalno, jednoiposoban, 38m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.750 €, 55,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053581…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, CARA DUŠANA, ADAMOVIĆEVO NASELJE, DVOSOBAN STAN, 55m2, PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE…KLJUČ NA RASPOLAGANJU… Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 156.000 €, 52,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Miše Dimitrijevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054213. NOVI SAD, DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana pozicioniranog na prvom spratu zgrade starije, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom koja je fizički odvojena, dve spavaće sobe i kupatilo i terasu na koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053952 prodaja stanova, dvosobni,59m2 nekretnine Novi Sad PRODAJA STANA DVOSOBAN 59m2, LAKO MOGUĆE U DVOIPOSOBAN ***************************************************************************************** Na prodaju stan savršenog mogućeg rasporeda, spavaća soba komforna, pravilan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

1054667: TROSOBAN STAN, 55M2, NOVO NASELJE, NOVI SAD Na prodaju trosoban stan površine 55 m² u savremenom stambenom kompleksu Knežev Park na Novom Naselju. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, useljenoj 2024. godine, i predstavlja odlično rešenje za moderan način života ili sigurnu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 155.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 159.000 €
21.03.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053557, NOVI SAD, BULEVAR, DVOIPOSOBAN, 55M2, SPRAT 4/7, KNEŽEV PARK Nudimo Vam nov, kvalitetan, dobro pozicioniran dvoiposoban stan, u stambenom kompleksu Knežev park. Odlično organizovan i maksimalno iskorišćen prostor. U blizine je okretnica gradskog autobusa. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: 18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054672 NOVI SAD, TELEP-JUŽNI, 53M2, DVOSOBAn, PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE Nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji – Južni Telep, nadomak Limana 4! U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje iz 2025. godine . Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 155.000 €, 52,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1042553 NOVI SAD, CENTAR, 52m2, DVOSOBAN.. Centar Novog Sada, dvosoban stan, salonac, 52m2 4m2 zastakljena terasa, korisna površina stana 56 kvm, Salon, spavaća soba, trpezarija, veliki hodnik, kupatilo, zastakljena terasa, visoki plafoni, ostava za bicikle. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 192.000 €
07.05.2026 - 182.000 €
09.05.2026 - 172.000 €
12.05.2026 - 167.000 €
14.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054804 … NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN STAN 50m2 Kopernikova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054139, NOVI SAD, LIMAN 1, DVOIPOSOBAN, 62M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, retko u ponudi, nalazi se je ovaj strukturno odlično koncipiran, porodičan, dvoiposoban stan. Stan je renoviran pre tri godine. Uknjižena 1/1, može i kredit. U suterenu zgrade postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.000 €, 42,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054846, NOVI SAD, KEJ, DVOSOBAN STAN, 42 m2. Retko u ponudi! Dvosoban stan na prestižnoj lokaciji! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 42 m2, pozicioniran na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Kompletno renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 155.000 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053150, NOVI SAD, AVIJACIJA, DVOIPOSOBAN STAN, 64m2. NOVO U PONUDI! Rumenački Put.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.440 €, 52,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054528, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 52m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 154.400 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.400 €, 65,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2024 - 178.000 €
28.12.2024 - 171.500 €
04.02.2025 - 165.000 €
18.03.2025 - 157.000 €
13.05.2025 - 160.000 €
02.09.2025 - 156.000 €
23.09.2025 - 154.000 €
25.09.2025 - 153.000 €
04.11.2025 - 149.500 €
20.12.2025 - 150.000 €
03.03.2026 - 154.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1050852 , NOVI SAD , LIMAN III , DVOIPOSOBAN, 65M2 ,… P redstavljam vam dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Liman tri poznat je po mnoštvu zelenila, igrališta i sportskih terena. U blizini se nalaze i osnovna škola, vrtić ka oi ostale stvari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.230 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054343 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 61,69m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 154.000 €, 51,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054016. NOVI SAD, SOCIJALNO, DVOIPOSOBAN STAN, 51m2. Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana, smeštenog na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Socijalno. Stan se nalazi na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan sadrži prostrani hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.000 €, 49,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054398, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, DVOIPOSOBAN STAN, 50m2 U mirnom i urbanom delu Telepa na Bulevaru Patrijarha Pavla u našoj ponudi izvanredan dvoiposoban stan. Stambeni objekat okružuju mir, tišina i prelep pogled na Frušku Goru. Novija gradnja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.500 €, 60,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054701, TROSOBAN STAN 60m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.900 €, 49,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1052402, NOVI SAD, GRBAVICA, NOVIJA GGRADNJA, POLUNAMEŠTEN Poštovani klijenti, predstavljamo vam odličan dvosoban stan na Grbavici. Zgrada je novije gradnje.Mikrolokacija je savršena, jer blizu je više važnih objekata za život u gradu, kao što su, Limanska pijaca, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.250 €, 55,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054557Prodaja stanova Novi Sad, Telep severni, 55m2. Veoma dobra lokacija na par km od centra grada dobro povezana autobuskim linijama sa ostalim delovima grada sa Futoškog puta. Izgradnja sa rokom završetka kraj godine gde investitor sa višegodišnjim iskustvom stavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.230 €, 50,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052001, NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN, 50M2 Nudimo Vam prelep dvoiposoban stan, modernog stila, sa dnevnom sobom u kombinaciji sa kuhinjom. U spavaće sobe se ulazi iz hodnika. Kupatilo i kuhinja su opremljeni najkvalitetnijim sanitarijama i keramikom koja se može naći na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052221. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 63 m2 . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.800 €, 58,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052278. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN STAN, 57m2. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji, koji se nalazi u novom stambeno-poslovnom kompleksu renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj i savremenoj izgradnji, kao i upotrebi proverenih materijala. Stan sadrži hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052286, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053733, NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 56M2, SPRAT 9/10, DVA LIFTA Nudimo Vam interesantan stan, sa prelepim pogledom na Panonsku ravnicu. Na idealnom mestu na Bulevaru, a uvučen i sklonjen od buke. Svetao i prozračan. Skoro do savršenstva iskorišćen prostor, sa upakovane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 150.000 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054054. NOVI SAD, TELEP, DVOIPOSOBAN, 54m2 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.000 €, 50,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1044141…SREMSKA KAMENICA. ŠIRI CENTAR! Izdvajamo iz ponude dvosoban stan na ulaznom delu Sremske Kamenice iz pravca Novog Sada, u zgradi novije gradnje. Raspored stana je klasičan, iz hodnika u sve prostorije. Kvalitet gradnje i oprema zaslužuju svaku pažnju. Završna obrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 49,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1041236 NOVI SAD, CENTAR, DVOSOBAN 49 M2 U neposrednoj blizini centra, spensa prodaje se stan sa ugrađenom kuhinjom. Stan poseduje odličnu terasu sa lepim pogledom. Za detaljnije informacije KONTAKT:Dragan Petrović master prodaje licenca br.1587,mob: 3816352029 6 (Solis nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1050853…NOVI SAD, STANICA, DVOSOBAN STAN , 48 M2 SJAJNA PRILIKA! Predstavljamo vam ovaj prelep, moderan dom ili investiciju. Stan je u odličnom stanju, ima lepo povezan dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, spavaću sobu, prostrano kupatilo i terasu. Stan je dvorišno orjentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054415 NOVI SAD, SOCIJALNO, BULEVAR, SUP, dvosoban stan 45m2, odmah useljiv, uknjižen! POŠTOVANI KLIJENTI, SAMO ZA VAS! ISKORISTITE PRILIKU i ČASTITE SEBE OVIM ODLIČNIM DVOSOBNIM STANOM NA SAVRŠENOJ LOKACIJI! Savršenog je rasporeda. Dvorišno je orjentisan, pa je potpuno isključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 149.900 €, 57,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA1053302,BULEVAR,NOVI SAD, DVOIPOSOBAN ,57 M2 Ćirpanova.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 739)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>