• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2 što skuplji" pronađeno 787 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • parking
    • namešten
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053498 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. GARSONJERA. 17m2. Prodaje se garsonjera od 17 m² sa galerijom – Nova Detelinara Na prodaju je funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 17 m², sa dodatnom galerijom koja pruža dodatni prostor i čini stan znatno praktičnijim. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.500 €, 28,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Jovana Bijelića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 48.000 €, 36,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052967 ,KLISA, JEDNOIPOSOBAN ,36 M2 Stojana Čupića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 31,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053552, NOVI SAD, ADICE ,JEDNOIPOSOBAN, 31 m2 .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 47.000 € na 48.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 47.000 €
24.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053746, ADICE, GARSONJERA , 27M2 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje. Pripadajuće parking mesto ispred zgrade, grejanje na toplotne pumpe. Prodaje se nenamešten uz mogućnost dogovora oko nameštaja. Mirona Đorđevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 19,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span style="font-size:12.0pt; line-height:115%;font-family:" arial",sans-serif"=""> ŠIFRA: 1054689, SAJAM, JEDNOSOBAN STAN, 19M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 46.480 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053410, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 24m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 8081281. NOVI SAD, CENTAR, POSLOVNI PROSTOR, 25m2. Oglašavamo prodaju poslovnog prostora pozicioniranog na prvom spratu tržnog centra.Vlasnička dokumentacija je uredna, poslovni prostor je uknjižen 1/1. Nalazi se u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051179…EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE…DVORIŠNI STAN… Na prodaju dvorišni stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Nalazi se u prizemlju starijeg objekta u Gradiću. Nekretnina je trenutno u sivoj fazi, potrebna su ulaganja da se privede nameni za život. CENA NIJE FIKSNA I MOGUĆ....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053895, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 23m2 Na prodaju nova, kompletno nameštena garsonjera u blizini SC Vujadin Boškov U ponudi je moderna, nova garsonjera, idealna kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan, što....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 40.000 € na 45.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2025 - 45.000 €
16.12.2025 - 43.000 €
24.03.2026 - 40.000 €
21.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053422 ADICE, GARSONJERA, 22m2 **Na prodaju: Nova garsonjera u prizemlju - Savršena prilika!** Jadranke Stojaković.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.860 €, 22,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053411, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 23m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.780 €, 22,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053415, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 23m2 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.000 €, 20,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0in;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:en-us"="">ŠIFRA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 43.140 €, 22,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053412, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.980 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053413, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.940 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053416, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.880 €, 21,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053417, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 42.400 €, 21,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053414, NOVI SAD, VETERNIČKA RAMPA , GARSONJERA, 22m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052532. GARSONJERA, DETELINARA, 14m2 Prodaje se garsonjera od 14 m² na atraktivnoj lokaciji u Detelinari, u mirnoj ulici sa kompletnom infrastrukturom, orijentisan prema dvorišnoj strani punoj zelenila. Stan se nalazi u održavanoj zgradi i komplet je renoviran!. Svaki kvadrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.000 €, 24,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053283, VETERNIK, ADICE, GARSONJERA, 24M2, 0/2 SPRAT .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054614. PETROVARADIN, KARAGAČA, GARSONJERA, 25 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam odličnu garsonjeru, veličine 25 m2, pozicioniranu u prizemlju novoizgrađene zgrade. Renomiran i pouzdan investitor, moderna gradnja, zgrada je završena i useljiva u kraćem vremenskom roku. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Mali Beograd, 39.950 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054290, NOVI SAD, GARSONJERA 23.50 m2. Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo stan-garaža, pozicioniran na prizemlju nove zgrade, renomiranog i pouzdanog investitora. Kvalitet gradnje i sa posebnom pažnjom birani materijali unutrašnjeg enterijera, ovog investitora izdvaja na novosadaskom....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 39.000 €, 24,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

GARAŽA 24M2 CENTAR Komotna garaža na traženoj lokaciji gde su parking mesto ili garaža neophodni . U slučaju da imate potrebu za parkiranjem u Železničkoj ili u ulici Vase Stajića pozovite me. Železnička.