• GoHome Professional
solis-nekretnine do 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • solis-nekretnine do 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 60 m2

  • Za upit "solis-nekretnine do 60 m2" pronađeno 787 nekretnina - prosečna cena 2.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • useljiv
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 62.000 €, 41,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1042471, PETROVARADIN, KOD BLOK 9, OBRATITE PAŽNJU NA ovaj dvorišni stan na parceli gde je predviđena gradnja VIŠESPRATNICE!! Sastoji se od dve sobe, prolazne kuhinje, predaoblja i kupatila.. Grejanje je na norveške radijatore. Konatkt: Zdenko Peršaj, dir.prodaje, mob. 0652019006....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1048396. ZLATIBOR, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN APARTMAN, 41 m2. Predstavljamo vam jednoiposoban apartman, u manjoj zgradi novije gradnje, izuzetno lepo održavanoj. Apartman je dvostrano orjentisan i sadrži hodnik, dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i dve terase. Ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 111.600 €, 41,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053481, NOVI SAD, TELEP, DVOSOBAN, 40,58M2, POVRAT PDV-A... PRODAJA STANOVA OD POUZDANOG INVESTITORA. POVRAT PDV-A MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA ILI GARAŽNOG MESTA. Želimo Vam srećnu kupovinu!! Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 135.000 €, 41,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050035…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, RADNIČKA ULICA, JEDNOSOBAN STAN, 41m2…KUPITE STAN U RADNIČKOJ ULICI IZNAD STANA SU ZAJEDNIČKE PROSTORIJE ZGRADE, NIJE POSLEDNJA ETAŽA Jedinstveno i retko u ponudi, jednosoban stan na jedinstvenoj lokaciji. Zakoračite....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 145.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.000 €, 41,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 160.000 €
12.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054757..Prodaja stanova Novi Sad, 40m2+40m2. Na samom početku Bulevara patrijarha Pavla a dovoljno sklonjena od buke, novija zgrada sa liftom. Stan je na poslednjem spratu i koristi tavanski prostor gde se nalaze dve sobe i jedna manja radna. Donja etaža se sastoji od kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052728. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 41m2. Oglašavamo prodaju jednoiposobnog stana koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu i kupatilo. Nikada nije useljavan, kompletno je renoviran....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 126.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.000 €, 41,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2024 - 120.000 €
17.10.2024 - 117.000 €
01.04.2025 - 115.000 €
31.07.2025 - 113.000 €
09.09.2025 - 120.000 €
27.09.2025 - 118.000 €
11.10.2025 - 122.000 €
15.11.2025 - 120.000 €
20.11.2025 - 125.000 €
08.01.2026 - 130.000 €
03.02.2026 - 128.000 €
10.03.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050279, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, 41 M2, JEDNOIPOSOBAN. Oglašavamo prodaju odličnog jednoiposobnog stana na prvom spratu stanbene zgrade na prometnoj lokaciji. Interesantna za izdavanje. Uknjižena 1/1, može i na kredit. Za više informacija pozovite. Janka Čmelika.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054326…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, DVOSOBAN STAN U IZGRADNJI, USKORO USELJIV, KVALITETNI STANOVI…41m2… Idealna prilika za kupovinu stana u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.700 €, 41,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053379, NOVI SAD, ADICE , JEDNOIPOSOBAN, 41m2 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053903, DVOSOBAN, PRERADOVIĆEVA ULICA, PETROVARADIN, 42 M2 . U ponudi je izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m2, smešten na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u naposrednoj blizini pijace i železničke stanice. Stan se nalazi u novoizgrađenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051174…EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, KLISA, DVOSOBAN STAN 40m2, I POMOĆNI OBJEKAT 15m2…KLJUČ ZA RAZGLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU…MOGUĆ DOGOVOR OKO KRAJNJE CENE Predstavljam vam prodaju dvorišnog dvosobnog stana na Klisi. Nalazi se u porodičnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 112.000 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053324, NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, NOVO!! 80% IZRAĐENO pa jw moguća kupovina na KREDIT i POVRAT PDV a POŠTOVANI KLIJENTI, ovo je odličan, manji, dvosoban stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla, u mirnoj ulici. Stan se nalazi u višestambenoj zgradi u izgradnji na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.000 €, 40,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054600 NOVI SAD, PRODAJA STANA, JUŽNI TELEP, NOV, ODMAH USELJIV 40 m2 Izdvajamo iz ponude ovaj novi neseljavan stan. Stan se nalazi na južnom delu telepa, na lokaciji koja je lagana za bilokakvu komunikaciju sa drugim delovima grada. Stan je na prvom spratu, dvostrano orjentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1054305 PRODAJA STANOVA U NOVOM SADU BUL.KRALJA PETRA I JEDNOIPOSOBAN STAN 40m2 PRODAJEMO JEDNOIPOSOBAN STAN na odličnoj lokaciji izvanrednoj spratnosti u zgradi koja je vrlo kvalitetno građena.Stan je u odličnom izvornom stanju neiziskuje veća ulaganja.Zgrada je sa liftom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.800 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1053902 PRODAJA STANOVA U VETERNIKU JEDNOSOBAN STAN 40m2 PRODAJEMO JEDNOSOBAN STAN retko na tržištu Stan je renoviran parket je ishoblovan pločice zamenjene vrata restaurirana zamenjena PVC stolarija .Terasa u stanu je zatvorena tako da može da posluži zimi kao ostava a leti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1054749,NOVI SAD, JEDNOIPOSOBAN STAN,40 M2 NOVI SAD – SAVE KOVAČEVIĆA | LOKACIJA KOJA SE NE PROPUŠTA! Save Kovačevića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.000 €, 40,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054218, PRODAJA STANOVA, NOVI SAD - PODBARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2 U našoj ponudi na Podbari, na atraktivnoj lokaciji fantastičan dvosoban stan . Stambeni objekat novije gradnje , dobro održavan. Stan se sastoji od komfornog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054780, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 40m2. Predstavljamo vam funkcionalan jednoiposoban stan na trećem spratu zgrade novije, kvalitetne gradnje na Podbari. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, spavaću sobu, i kupatilo. Prodaje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 112.000 €
07.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054580. NOVI SAD, TELEP-SEVERNI, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! DVOSOBAN STAN BEZ ULAGANJA! Predstavljamo vam odličan, funkcionalan dvosoban stan, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1051256 … PRODAJA STANA, CENTAR, STARI GRAD, 1,5…40m2 Oglašavamo prodaju odličnog jednoiposobnog stana u starom gradu, ulica Sonje Marinković. Stan je po svojoj strukturi jednoiposoban, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila i jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053311, DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE, 29 M2 Na prodaju dvosoban stan od 29M2 - veštim izmeštanjem sobe na terasu je dobijena komfornija kvadratura, gde se u narednom periodu očekuje uknjižba realne kvadrature stana koja iznosi 40 m2 - smešten u mirnom i zelenilom okruženom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.000 €, 40,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054690, BULEVAR, JEDNOSOBAN, 40m2 Na jednom od najživljih pravaca grada, tamo gde se ritam svakodnevice prepliće sa tišinom skrivenih dvorišta, smešten je stan koji čeka svog novog vlasnika. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje posebnu vrednost: jutarnje sunce nežno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.900 €, 40,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053755, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, NOVI SAD - ADICE, DVOSOBAN STAN, 39.53 m2 U našoj ponudi odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, od poznatog i proverenog investitora. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na visokom prizemlju. Tokom izgradnje stambenog objekta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 60.000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053551..Prodaja stanova Klisa, 40m2. Nova u završnoj fazi gradnje zgrada sa unetim stanovima u katastar predbeležbom iz gradjevinske dozvole te će se budući kupac knjižiti kao vlasnik 1/1. Stan je u prizemlju zgrade i knjižiće se kao garaža. Sastoji se iz kuhinje u sklopu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 144.000 €, 40,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054193.. CENTAR - RIBLJA PIJACA, DVOSOBAN STAN, 40M2.. Izdvajamo iz ponude stan koji se nalazi na 5min laganog hoda od centra Novog Sada, kod Riblje pijace. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, sa liftom, prodaje se namešten i useljiv je po isplati. Iz predsoblja se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054817, NOVI SAD, GRBAVICA, DVOSOBAN STAN, 40m2. ODLIČNA INVESTICIJA!! Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan odličnog rasporeda, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Nekretnina je uredno održavana, sa dosta prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054850, NOVI SAD, DETELINARA, DVOSOBAN STAN, 40 m2. NOVO U PONUDI! Dvosoban stan bez ulaganja! Predstavljamo vam dvosoban stan, površine 40 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje. Kompletno je renoviran i izuzetno funkcionalan, ovaj stan je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054832, NOVI SAD, BULEVAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 40m2. Na odličnoj lokaciji, na Bulevaru oslobođenja, u ponudi je renoviran jednoiposoban stan površine 40m2, pozicioniran na petom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054436Prodaja Stanova Novi Sad-Veternik.jednoiposoban 39m2. Novogradnja u mirnom delu Veternika, na pristupačnoj lokaciji. Stan u prizemlju uknjižen kao Garaža, koji se prodaje komplet namešten sa novim nameštajem. moderna i jako lepa kuhinja sa svim elementima, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.000 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054588, NOVI SAD, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 39M2, SPRAT 0/4 Nudimo vam simpatičan stan na Novom naselju, u izuzetno mirnom okruženju. Izuzetno osvetljen i prijatan. Pogodan je za manju porodicu, sa jednim detetom. UKNJIŽENO NA VLASNIUKA, BEZ TERETA. MOŽE NA KREDIT!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 165.000 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054071, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN, 41m2 Na prodaju jednoiposoban stan između Spensa i centra – parking u dvorištu U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, između Spensa i centra grada, idealnoj kako za život, tako i kao investicija. Železnička.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.400 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1048511 ZLATIBOR, ĐURKOVAC, JEDNOIPOSOBAN STAN, 39M2. Predstavljamo vam jednoiposoban stan – apartman 39m2 na Zlatiboru, pozicioniran na četvrtom spratu zgrade novije gradnje. Nalazi se na 250m od svih dešavanja: centra, pijace, gondole, restorana, kafića… Kompletno je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1051495. NOVI SAD, PODBARA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 39 m2. Predstavljamo vam jednoiposoban stan, pozicioniran na mirnoj i ušuškanoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali opet blizu svih gradskih dešavanja i centra grada. Idealan za one kojima je potreban mir, a za tu kvadraturu pruža odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.110 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054336 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 39,30m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 136.500 € na 130.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 136.500 €
30.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053897, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOSOBAN, 39m2 Na prodaju stan blizu centra, ali u mirnom delu idealnom za život. Dvorišno orijentisan što vam garantuje mir i tišinu. Na idealnom drugom spratu. Poseduje ostavu, i prodaje se kompletno namešten sa svom potrebnom novom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.220 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054248 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 39,34m2… <span style="font-size:12.0pt;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:="" sr-latn-rs"=""> <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.000 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053939, NOVI SAD, PETROVARADIN , DVOSOBAN, 40m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.830 €, 39,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054691, TELEP-JUŽNI, DVOSOBAN STAN, 39m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054510 NOVI SAD, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, 39m2, NAMEŠTEN Izuetna ponuda kod nas. U rapoloživoj kvadraturi od 39 m2 prodaje se odličan i potpuno namešten dvoiposoban stan. Stan je na drugoj etaži u objektu gde imaju samo tri stana. Stan se nalazi na lokaciji Adica i odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.000 €, 39,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:normal;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:"Arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;mso-themecolor:text1;mso-ansi-language:SR-LATN-RS;mso-fareast-language:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.600 €, 39,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054325…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, DVOSOBAN STAN U IZGRADNJI, USKORO USELJIV, KVALITETNI STANOVI…39m2… Idealna prilika za kupovinu stana u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 739)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>