Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura" pronađeno 1 599 nekretnina - prosečna cena 2.629 €/m2
Filtriraj
14.03.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1052279. NOVI SAD, TELEP, TROIPOSOBAN STAN, 85m2. .
25.04.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROSOBAN, 80M2. Na prodaju izuzetno atraktivan trosoban stan od 80m² na traženoj lokaciji Adamovićevog naselja , smešten na prvom spratu (redovna etaža) u manjoj, mirnoj zgradi sa svega prizemljem i dva sprata. Stan odiše funkcionalnošću i....
23.04.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1053997, GRBAVICA, DVOIPOSOBAN STAN, 67m2 Prezentujemo prodaju nekretnine na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu na Grbavici, nedaleko od Bulevara oslobođenja, Spens-a, Futoške pijace Stan poseduje dve spavaće sobe, terasu, kupatilo, toalet, kuhinju s trpezarijom....
01.06.2024.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1046585, TELEP Predstavljamo vam fantastičan stambeni prostor renomiranog investitora, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu. Dobro prepoznatljiv kvalitet gradnje kao i opreme zgrade i stanova. Stan ima ugrađenu centralnu klimu. Mogućnost kupovine putem stambenog....
11.09.2025.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1052772, NOVI SAD, CENTAR STARI GRAD, SPENS, DVOSOBAN, 52M2, PRVI SPRAT, PREMIUM... Stevana Musića.
Promena cene sa 220.000 € na 210.000 €
dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
12.07.2025 - 220.000 €
26.03.2026 - 210.000 €
01.07.2025.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1052079, NOVI SAD,DVOIPOSOBAN STAN, 72M2 Žitni Trg.
25.03.2025.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1051399. NOVI SAD, NOVO NASELJE - SAVINA, ČETVOROIPOSOBAN STAN, 105 M2. Uknjižen četvoroiposoban stan na Novom naselju – Savina. Stan fizičke površine 131 m2, četvrti sprat, terasa, odvojena kuhinja, dva kupatila, ostava, vešernica, biciklana. Mogućnost povećavanja sobnosti....
21.04.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA: 1054589, GRBAVICA, TROSOBAN DUPLEKS, 75m2 Predstavljamo vam kompletno namešten trosoban dupleks na Grbavici, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Nekretnina se nalazi na petom spratu u novijoj zgradi kvalitetne gradnje i organizovana je na dva nivoa. Donji nivo čine hodnik,....
14.05.2026.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA 1054868- Prodaja Stanova- Novi Sad, Veternik Četvorosoban 98m2 -Stan se nalazi u mirnom delu Veternika koji je odlično povezan autobuskim prevozom kao i svim bitnim objektima za svakodnevno funkcionisanje. - Prostire se na površini od 98m2. U ulaznom delu se nalazi hodnik koji....
23.04.2026.,
www.solis-nekretnine.com
Šifra:1051967, NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, STANICA, SUP! HITNA PRODAJA, CENA NIJE FIKSNA! VRUHNSKI ČETVOROSOBAN STAN! Projektovan i izgrađen pre 45 godina, izuzetno kvalitetne gradnje. Raspored prostorija je savršen. Potpuno je odvojen spavaći deo sa tri sobe i kupatilom od dnevno-gostinskog....