• GoHome Professional
solis-nekretnine do 320000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • solis-nekretnine do 320000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine do 320000 eura

  • Za upit "solis-nekretnine do 320000 eura" pronađeno 1 599 nekretnina - prosečna cena 2.629 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • podrum
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 267.000 €, 97,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

DUPLEX U CENTRU 97m2 Prodaje se funkcionalan i prostran dupleks u srcu Novog Sada, u mirnom dvorišnom delu zgrade u neposrednoj blizini Futoške pijace i svih sadržaja i sa komocijom koje stanovanje u centru grada pruža. Ukupna površine je 97 m2 je raspoređena na dve etaže: Donji nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 266.000 €, 75,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054472. NOVI SAD, CENTAR, TROSOBAN STAN, 95m2. Predstavljamo vam kompletno namešten trosoban stan u samom centru Novog Sada, udaljen svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih glavnih gradskih dešavanja. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 265.000 €, 156,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1054031 VETERNIK, BLOK MILANA TEPIĆA, VIŠE SOBAN STAN , 156 M2 Oglašavamo prodaju više sobnog stana od 156 m2 projektovane površine u novijoj zgradi na lokaciji Blok Milana Tepića u Veterniku. Nekretnina ima odličan raspored. Stan je smešten na drugom spratu objekta i....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 271.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 6500504, FUTOG, ZEMLJIŠTE, 5434m2 Zemljište, dimenzije 75x68m .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 329.235 €, 83,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054270 Socijalno, četvorosoban, 83m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 264.000 €, 88,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051335, NOVI SAD, CENTAR, RIBLJA PIJACA, STAN 88m2 Trg Republike.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 270.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004341..Prodaja kuća Novi Sad, Centar, na placu 294m2.Retka ponuda na tržištu samostalne na svom placu kuće u strogom centru grada. Potpuno renovirana i moderno opremljena . Sastoji se iz dva stana , glavna kuća do ulice i dvorišna sa garažom i radionicom i stambenim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 262.760 €, 65,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054266 Socijalno, trosoban, 65m2 , Novi Sad Lokacija koja se retko pojavljuje na tržištu. Parcela se nalazi u strogom centru Novog Sada, u jednoj od mirnijih gradskih ulica koja pruža idealan balans između urbanog ritma i privatnosti. Na samo nekoliko minuta hoda nalaze se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 269.500 €, 98,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1041364. NOVI SADNOVO NASELJE - SAVINA, DVOSOBAN STAN, 75m2 Izdvajamo iz ponude atraktivan, uknjižen, delimično renoviran dvosoban stan od 75 m2 u Novom Sadu na novom naselju, nedaleko od crkve. Lokacija je Novo Naselje - Savina. Stan je u jako dobrom stanju, vrlo dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 261.500 €, 95,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1048039.Prodaja nekretnina Novi Sad, Podbara, trosoban 95m2. Lokacija sa koje je sve dostupno peške, blizina šetališta na Dunavu, univerzitetskog centra kao i samog centra grada. Zgrada veoma očuvana, kvalitetne gradnje, stan dobro održavan, bez ulaganja, uknjižen 1/1, moguća....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 267.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3003251, RUMENKA, 126m2, PLAC 3502m2 Fantastična kuća, na komotnom placu širine 20 metara, površina dvorišta i okućnice 1.500m2, starom ciglom popločano dvorište sa pomoćnim objektma: sušara, kotarka garaža, ostava za mehanizaciju, pecara za rakiju, 195m2 ukupno pod objektima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.270 € na 260.260 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 260.260 €, 91,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 270.270 €
12.05.2026 - 260.260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054531, TELEP-SEVERNI, ČETVOROSOBAN STAN, 91m2 Projekat se gradi u skladu sa savremenim evropskim standardima, uz pažljivo odabrane, visokokvalitetne materijale koji garantuju sigurnost, stabilnost i dug vek trajanja objekta. Poseban akcenat stavljen je na kvalitet izvođenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 330.000 €, 119,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053774, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, ČETVOROSOBAN, 120m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053773, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, ČETVOROSOBAN, 120m2 Predstavljamo Vam LUKSUZAN stan u izgradnji u blizini BULEVARA PATRIJAHA PAVLA. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,glavne master spavaće sobe sa pripadajućim kupatilom, dve dodatne komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 260.000 €, 104,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA, 1053909,NOVI SAD, TROSOBAN,104 M2 Na prodaju trosoban stan – Futoška pijaca, Novi Sad Futoška.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 330.000 €, 98,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1045570 Prodaja trosobnih stanova, nekretnine Novi Sad PRODAJA STANA , CENTAR - SPENS - STARI GRAD, trosoban 98 m2 . *************************************************************************************** U starom jezgru grada, u ulici koja nije samo lokacija nego pretiž i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 260.000 €, 104,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052912 NOVI SAD, PODBARA, TROIPOSOBAN, 104m2 Ako želite da uživate u životu u stanu, ali sa svim pogodnostima koje nudi život u kući, ovo je savršen izbor za vas! Predstavljamo vam porodičan, topao I prostran stan površine 104 m², smešten blizu centra grada i Keja, u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053638, LIMAN 4, PETOSOBAN STAN, 144m2 Narodnog Fronta.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054794, SREMSKA KAMENICA, VOJVODE PUTNIKA, TROSOBAN, 70M2 Prodaje se komforan trosoban stan u Sremska Kamenica – idealan porodični dom Na prodaju svetao i funkcionalan trosoban stan površine 70m², smešten u mirnom i prijatnom delu Sremske Kamenice. Stan odiše toplinom doma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 259.910 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1049940.Prodaja nekretnina Novi Sad, Centar, trosoban 74,26m2. Na par minuta od pešačke zone izgradnja od renomiranog investitora sa dugogodišnjim iskustvom, veoma kvalitetna gradnja sa rokom završetka oktobar 2026 godine. Ceo projekat se gradi po principu "ZELENI KONCEPT....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 267.960 € na 258.720 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 258.720 €, 84,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 267.960 €
12.05.2026 - 258.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054313, SALAJKA, ČETVOROSOBAN STAN, 84m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 257.400 €, 78,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054453, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, 78m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 257.000 €, 86,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052585, NOVI SAD, BULEVAR CARA LAZARA, TROIPOSOBAN STAN 86m2 Prodaja – Troiposoban stan, Liman 3, 86 m² Dvostrano orijentisan, svetao stan sa 2 terase i francuskim balkonom. Sadrži: 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo kao i odvojen WC. Odlična....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 256.000 €, 93,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053713, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, LUKS ČETVOROSOBAN STAN SA GRATIS parking mestom! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 255.800 €, 106,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054735, ČETVOROSOBAN STAN 106m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 255.000 €, 74,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053627, PRODAJA STANOVA , NOVI SAD - ROTKVARIJA, KRALJEV PARK, LUKSUZAN TROSOBAN SALONSKI STAN, 74m2 U našoj ponudi fantastičan trosoban, luksuzan salonski stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji - Kraljev park. Stan se nalazi u modernom i reprezentativnom stambenom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 255.000 €, 99,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053370 NOVI SAD, PRODAJA STANA, ČETVOROSOBAN, DVA NIVOA, 99m2, ČETVOROSOBAN VIŠE INFORMACIJA USKORO!!!!!! Osoba za KONTAKT: .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 255.000 €, 88,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052787. NOVI SAD, VETERNIK, TROIPOSOBAN, 88m2, Na prodaju komforan troiposoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi koju je gradio renomirani investitor. Odličnog je rasporeda a sadrži dnevni boravak, kuhinju, tri spavaće sobe, ostavu, kupatilo, wc, terasu. Stan je u savršenom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 260.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 260.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
25.11.2025 - 270.000 €
12.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004178, NOVI SAD, KLISA, KUĆA, 220M2+80M2 Prodaje se komforna dvoetažna kuća na Klisi, PR+1+PK, pogodna za stanovanje i za poslovni prostor. Potkrovlje je u sirovoj fazi. Veći deo stolarije je zamenjen u PVC. Kuća je izolovana demit fasadom, stiroporom 10cm. Grejanje je centralno....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 260.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3002977, BANOŠTOR, RESORT, APARTMANI I RESTORAN POKRAJ DUNAVA, 236m2, na PLACU od 11ari, Oglašavamo prodaju MEDITERASNKOG RESORTA u Banoštoru. Resort sadrži vilu sa 4 LUX opremljena kategorizovana apartmana sa 3 zvezdice, sa velikim prostranim terasama sa pogledom na DUNAV.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 330.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004576, VETERNIK, KUĆA 179 m2, .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 260.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 3004499, KUĆA, SREMSKA KAMENICA, 132 M2 Predstavljamo Vam kuću na jednoj od najlepših lokacija u Sremskoj Kamenici, na Čardaku. Kuća je izgrađena od čvrstog materijala i nalazi se na prostranom placu od 1862m2. Kuća poseduje svu potrebnu infrastrukturu( gas,kanalizacija,gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 253.000 €, 92,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053891..Prodaja stanova Novi Sad, Grbavica, četvorosoban 92m2. Prostran četvorosoban stan u Novom Sadu na Grbavici-Gogoljeva ulica. Odlična lokacija kako za stanovanje tako i za rentiranje, blizina svih značajnih objekata za urban život. Idealan drugi sprat u zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 252.500 €, 101,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054675, ČETVOROSOBAN STAN, 101 m2, SREMSKA KAMENICA .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 252.450 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054716, TELEP-JUŽNI, TROSOBAN STAN, 85m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.500 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1043536 FANTASTIČAN STAN! NOVI SAD, CENTAR, ČETVOROSOBAN DUPLEKS BEZ KOSINA, 148M2. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana u dva nivoa, sa privatnim parkingom. U donjem nivou kuhinja, trpezarija, dnevna soba, ostava i wc, u gornjem nivou tri spavaće sobe, kupatilo i degažman.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 251.166 €, 109,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053572, NOVI SAD, TELEP, TROIPOSOBAN STAN, 108,7m2 Predstavljamo nov, komforan stan. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Tako da je ova povoljna nekretnina još pristupačnija. U mirnom delu grada, a dovoljno blizu za ugodno funkcionisanje. Iskoristite retku priliku....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 257.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3003787, LEDINCI, ŠIRI CENTAR, SAMOSTALNA KUĆA - 180 M2 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3003316 Prodaja kuće FUTOG,110m2, TROSOBNA Predstavljamo vam prelepu kuću, oazu mira-izdvojenu iz mesta, stvorenu za uživanje.Pored kompletno sređene glavne kuće od 110m2, nalaze se dva kopletno sređena studio-apartmana i i zidana garaža od 20m2.Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Kuća, NOVI KARLOVCI, 257.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004343. NOVI KARLOVCI, KUĆA 186 m2, PLAC 744 m2. Centar sela | 280 m² + 110 m² | Plac 32 ara | Izlaz na 2 ulice. Prodaje se spratna porodična kuća (Su+P+1) korisne površine 280 m² sa dodatnim poslovno-stambenim objektom od 110 m², na odličnoj lokaciji u centru sela, na placu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal;mso-pagination:widow-orphan;mso-outline-level:3;mso-hyphenate: auto;text-autospace:ideograph-numeric ideograph-other;mso-vertical-align-alt: auto"> ŠIFRA: 1052310, BULEVAR OSLOBOĐENJA,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 768)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.